Skocz do zawartości

Ktoś pytał wiec odpowiadam .........


Rekomendowane odpowiedzi

Po co siłka itp,...itd....

 

 

 

Mój sukces odbieraj sobie jak chcesz wróciłem po sześciu latach małżeństwa.

Nad tkanką tłuszczową pracuje na czterdzieste urodziny sześciopak sobie obiecałem po co ? a fajnie

 

cztery miesiące zelastwa

 

 

140 klatka (wyciskna raz)

100 barki(wycisk raz)

 

obwody klatka

 

120cm

 

biceps

 

42cm

 

wzrost 192

 

 

waga 102 kg

 

 

podobno mięsnie pamiętają DUŻA prawda wróciło

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

koks pedał zniewieściały

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kawał chłopa. :) 42 cm w bicepsie to mój taki mały cel na horyzoncie.

 

Właśnie apropo tej pamięci mięśniowej, jeśli wycisnąłem kiedyś 100 kg na klatę 3 razy (i to był mój rekord w szczycie formy w wieku 18 lat, później wszystko spadło przez stres i problemy z żołądkiem), teraz od września wróciłem na poważnie i konkretnie do siłowni, na razie robię 65-70 kg normalne serie (i czuję, że 75 to mógłby być maks na razie), to chyba szybciej zdołam wrócić do swojego rekordowego wyniku, niż jakbym zaczynał od zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał chłopa. :) 42 cm w bicepsie to mój taki mały cel na horyzoncie.

 

Właśnie apropo tej pamięci mięśniowej, jeśli wycisnąłem kiedyś 100 kg na klatę 3 razy (i to był mój rekord w szczycie formy w wieku 18 lat, później wszystko spadło przez stres i problemy z żołądkiem), teraz od września wróciłem na poważnie i konkretnie do siłowni, na razie robię 65-70 kg normalne serie (i czuję, że 75 to mógłby być maks na razie), to chyba szybciej zdołam wrócić do swojego rekordowego wyniku, niż jakbym zaczynał od zera?

Nie jestem pewien z ta pamięcią ale może to zależeć od tego jak długo trenowałeś przed przerwa i czy wtedy się już mięśnie przyzwyczaiły do obciążeń.

 

Jeśli mocno zależy ci na wycisku klatka czy barki musisz pamiętać ze w dużym procencie odpowiada za nie triceps.

Powodzonka

 

Ps.Nie taki ze mnie kawał chłopa przy tym wzroście to nie są okazałe parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzygot

 

Zacznij od wzmocnienia mięśni które stabilizują pas tj.brzuch wystarczą same spięcia mięśni bez pełnych skłonów i dolna część pleców w zwisie plus skręty tułowia, kołyska na brzuchu itp.

 

I nie marudzić :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz że to nie od posiadania słabych mięśni brzucha ,sześciopak mam proste nogi na drążku moge podnieść więcej niż kąt prosty, a wina zjechanego kręgosłupa od "wiejskiego życia" od małego nakurwiałem kostki z sianem itp worki ze zbożem nosiłem ,często ponad siły i wychodzą skutki . Zauważyłem że przy wyciskaniu na ławce jak sie skuliłem do "embriona" to ból prawie ustępował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

No aż tryskam radochom  że się pochwale:)

Właśnie wróciłem z treningu klatkę robiłem wychodząc z domu nawet sie jakoś nie nakręcałem a tu

 

ŻYCIÓWKA

 

10 min. rowerek

rozgrzewka wymachy itp

a później

20x 40kg rozruch taki

12x60kg

12x70kg

12x80kg

12x90kg

8x 100kg

8x110kg

7x120kg na tym skończyłem a czułem że jeszcze bym powalczył

 

i z tego miejsca wielkie dzięki dla Pika ,Gluxa i reszty chopa co się w tym dziale udzielają

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.