Skocz do zawartości

Witam wszystkich samców


ŚliskiTemat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dla poprawności politycznej mam na imię Henry, mam 21lv już po sporych przejściach. 

Przerobiłem chyba wszystko- choroby dwubiegunowe, osobowość z pogranicza, socjopatki, nimfomanki I inne bajery. 

Spędziłem 8 lat w związkach, z czego najdłuższy trwał 2,5 roku, wszystkie z nich były toksyczne, natomiast ostatni który trwał ponad rok, był on z samica 8/10, modeleczka niezbyt mądra narcystyczna jak i socjopatyczna, zatem moje ego zostało poddane ciężkie u egzaminów. 

W życiu mocno dostałem po dupie, mając starszego brata który robi z Ciebie przy swoich znajomych swojego pupilka, wysmiewa Cie I bije. 

Jakby było jeszcze mało, jestem introwertykiem, outsiderem jakbyście mogli się już domyślić, zatem nie mam praktycznie znajomych ani przyjaciół. Bardzo mi podpasowal bliższy kontakt z dziewczynami, zatem ruszyłem na poszukiwania swojej kobiety z którą będę mógł spędzić resztę swojego życia, dopóty dopóki nie trafiłem na dzwona jakim była moja socjopatka. 

Aktualnie nie mam zbytnio nikogo, studia u mnie leżą, wszystko leży i kwiczy razem z finansami, bo przez ostatnia wpadłem w długi :d

Jak żyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.