Skocz do zawartości

Co taki facet może mieć na myśli? Pomożecie?


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Natii said:

To by było może dobre, ale przed tym jak do niej  ostatnio zagadał, teraz wydaje mi się, że może pomyśleć, że to specjalnie żeby mu zaimponować, więc nie wiem czy nie wyjdzie to nawet ciut desperacko

Żebyś się @Wiosenna_dziewczyna  @Natiinie zdziwiła że on się już teraz nie zatrzyma lub wogole zmieni trasę biegową. Teraz piłka jest po jej stronie. I nie liczyć że może się domyśli. Musi być jasny i przejrzysty  komunikat. 

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 20:03, Wiosenna_dziewczyna napisał:

Nie, nie mam. Tak tylko mu odpowiedziałam spontanicznie, sama nie wiem czemu bo mi się podoba :) (dlatego go spławiła) 

Rozczulające...?

I wy się dziwcie, że na forum piszemy, że same siebie nie rozumiecie i z logiką często nie jest u kobiet po drodze. ?

 

Gdyby mężczyźni tak działali to już dawno byśmy wyciągnęli. ?

Cytat

Oczywiście potem sobie plułam  w brodę, że być może  zaprzepaściłam kolejną znajomość, ale tutaj plus jest taki, że widujemy się na "naszej trasie", więc raczej się jeszcze zobaczymy...

Może już nie być taki śmiały, chociaż skoro zostawił furtkę na koniec to może domyślił się, że "chlopak" to wymówka, może ma doświadczenie w takim podchodzeniu. 

Cytat

Sama chciałabym być śmielsza, ale to czasem silniejsze ode mnie, że się np. wstydzę, dopiero potem się przełamuję, ale jak kogoś nie znam, to nie jest mi tak łatwo.

Wyobraź sobie, że to kwestia wprawy. Mężczyźni muszą ćwiczyć śmiałość, jeżeli chcą coś "wyrwać". 

Wy sobie możecie czekać aż facet podejdzie i tak finalnie robicie często takie głupie błędy jak ty. ?

W dniu 1.02.2020 o 18:37, Wiosenna_dziewczyna napisał:

Na co on, że mnie w żadnym wypadku nie podrywa, ale raźniej byłoby mu z kimś zjeść obiad i mnie zaprasza.

Haha nie no w cale nie podbił do obcej laski na ulicy. ? Hackerman

Cytat

Na co on odchodząc powiedział, że warto czasem kogoś poznać.

Tu zostawił tobie furtkę na odchodne. 

Cytat

Tak się teraz zastanawiam, czy warto jeszcze do niego kiedyś zagadać?

Nie spróbujesz to się nie dowiesz. ;)

Edytowane przez SSydney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.