Skocz do zawartości

Dotyczy tematu "Olśnienie"


Rekomendowane odpowiedzi

 

Wracając do tematu, ciekawa jestem czy ktoś z Was miał okazję przeżyć kontrolę z ZUS, US, SANEPID, PIP itp.?  Zwykle przychodzą "specyficzne" panie. Przez 12 lat byłam świadkiem ok 10 kontroli i ani razu nie przyszedł mężczyzna :lol:

ja przeżyłam, co prawda tylko raz, ale nie było źle. przyszedł jednak mężczyzna, nie kobieta :D

 

co do twardości pielęgniarek to nie jest tak. idąc w taki zawód nikt twardy jakoś specjalnie nie jest, po prostu ta praca uczy oddzielania tego co w domu, z tym co w pracy. na początku jest ciężko, fakt, bo człowiek musi nauczyć się tego dopiero, ale bez tej rozdzielności naprawdę można by było zfiksować i to zawsze starsze, doświadczone pielegniarki powtarzają. poza tym z czasem podobno inaczej zaczyna się podchodzić do pewnych smutnych spraw, które są codziennością. nawet nie wiem czy nie powiedzieć, że wdaje się w to wszystko jakieś znieczulenie, żeby tak tego nie przeżywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy z automatu? nie, chyba nie. a przynajmniej pewnie nie u wszystkich. człowiek zawsze jakieś emocje odczuwa i jednak na czyjeś cierpienie reaguje mimo, że widzi się to enty raz, obojętnym tak do końca stać się nie da, chociaż z czasem te znieczulenie w jakimś stopniu wchodzi pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.