Skocz do zawartości

Sprawdzony zestaw witamin itp.


Rekomendowane odpowiedzi

A  jak powinna wyglądać zbilansowana zdrowa micha ? Piję wodę mineralną niegazowaną, herbaty ziołowe i nie tylko, kawę już odstawiam bo się chyba przez ostatnie miesiące uzależniłem i potrafiłem nawet wypić ponad 1l dziennie,a po niej nawet miałem dobry nastrój. Unikam słodkiego, tylko warzywa bo owoce też odstawiłem. Kupiłem Magnez-B6 Doppel herz aktiv Forte i Vitaminum B compositum. Jeszcze nie biorę bo muszę wykurować się z infekcji gardła. Odnośnie Citabaxu. Zacząć samemu od 10mg przez np 2 tygodnie,potem 20,40,60 i 80mg jak kiedyś czy wskazana znowu wizyta u psychiatry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomkowski

Ile szkół, tyle teori diety. 

 

Dla mnie obecnie low carb jest najlepsza, pozwala utrzymać sylwetke, a dodatkowo nie jest strasznie eliminacyjna, oczywiście jak najmiej przetworzonego syfu. Do tego IF, i jest ok. 

 

Kiedyś byłem fanem diety ketogenicznej, pali sadło w niesamowitych ilościach i większy power bez zjazdów. Na dłuższą mete straszliwie monotonna i obarczona niesamowitymi restrykcjami. 

 

Z diet które jeszcze testowałem to paleo, tutaj chodzi o to by sporzywać tylko nie przetwożone produkty, od czasu do czasu zjeść coś niezdrowego. 

 

Jaka będzie najlepsza dla ciebie? To już indiwidualna kwestia, podstawa to genotyp tzn.  endomorkik, mezomorfik, ektomorfik i oczywiście wszelkie alergie pokarmowe. 

 

Temat jest niesamowicie obszerny, ja połączyłbym paleo, low carb i if. 

 

Odnośnie magnezu, zobacz sobie na coś takiego jak cytrynian magnezu w proszku, dawkujesz ile potrzebujesz i brak w nim jakichkolwiek dodatków. 

Edytowane przez józekk
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.