Skocz do zawartości

Warte obejrzenia


Portista

Rekomendowane odpowiedzi

"Scarface" - Człowiek z blizną - klasyk
"Heat" - Gorączka - porównanie życia gliny i gangstera 
"Życie Carlita" 
"Donnie Brasco" 
"Infiltracja"
Seria z Jasonem Bournem m.in. " Tożsamość Bourne'a"
"American Gangster"
"Gotti"

No i dla mnie bardzo cenny film "V jak Vendetta". Spowodował całkiem inne patrzenie na świat . Dużo we mnie zmienił , wydaje mi się , że na lepsze .
Zauważyłem , że swiat nie jest taki kolorowy i nic nie jest oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie do głównego aktora z wątku ''Kilka super filmów''-wcześniej oglądałem ''Spokojne życie'', gdzie grał gangstera, widząc zapowiedzi ''Wielkiego piękna'' mówię:''kurwa,to ten gangster!'':)

 

Polecam też film ''Boski'' o Giulio Andreottim-dla fanów polityki, aktor gra tam również. Rzecz o gościu, który był swego czasu wszystkim we Włoszech.

 

No i zabierzcie się za świetną hiszpańską groteskę, na której wybawiłem się setnie- Relatos salvajes (Dzikie historie)-groteska, lub jak kto woli czarna komedia. Zajebiste!

 

Plus, jak już się rozkręcam-''Dyskretny urok burżuazji".

 

Filmy powyżej nie polegają na sieczce z karabinu maszynowego, więc amatorów ostrej jazdy może zachęcę czym innym, kiedy indziej, odsyłając do ''Kat Shoguna''-uwaga, wyszperałem, że jest to skrócona wersja  tego dzieła, za które muszę się zabrać http://www.filmweb.pl/film/Samotny+wilk+i+szczeni%C4%99+I%3A+Miecz+zemsty-1972-104026/descs.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Scarface" - Człowiek z blizną - klasyk

"Heat" - Gorączka - porównanie życia gliny i gangstera 

"Życie Carlita" 

"Donnie Brasco" 

"Infiltracja"

Seria z Jasonem Bournem m.in. " Tożsamość Bourne'a"

"American Gangster"

"Gotti"

No i dla mnie bardzo cenny film "V jak Vendetta". Spowodował całkiem inne patrzenie na świat . Dużo we mnie zmienił , wydaje mi się , że na lepsze .

Zauważyłem , że swiat nie jest taki kolorowy i nic nie jest oczywiste.

Większość oglądałem, zajebiste, na filmie Gotti wydaje się być milszy niż w rzeczywistości, nie wiem; Scarface i scena strzelaniny z handlarzami to taka brutalna sieczka, za którą wielki plus, nie ma opierdalania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to uwielbiam Al'a Pacino , dla mnie ten gość jest mega . Uwielbiam wszystkie postacie , w które się wcielił w filmach - świetny aktor 

 

 

 

"Infiltracja" jest ok. ale to remake, chinski oryginal jest lepszy.

Nie wiedziałem , możesz podać tytuł?

Edytowane przez Portista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z seriali to świeżutki "Narcos". Ach ! Co kasa robi z kobiet.

... i ta scena w której kochanka-dziennikarka pyta Escobara czy jej też jakaś kasa skapnie z dealu łapówkowego i słyszy od Pablo - "Przecież ty jesteś ze mną z miłości". Cudowne szyderstwo!

Obejrzałem cały serial w dwóch podejściach. Wciąga jak koka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.