Skocz do zawartości

Więzień we własnym domu


Rekomendowane odpowiedzi

Na anonimowych (https://anonimowe.pl/Q1yeQ) znalazłem, ciekawą historię która daje do myślenia. Otóż w komentarzach na FB których jest dziesiątki wszyscy piszą, że dziecko trzeba wychować no ale klapsa nie wolno i trzeba ROZMAWIAĆ (dzieciaki wszystko płaczem wymuszają i terroryzują dorosłych ludzi), żonie trzeba dać wsparcie, bo jej też może być ciężko (żonie która nie pracuje, siedzi w domu i nie potrafi zająć się dziećmi). Natomiast facet pracuje na nadgodziny jako jedyny żywiciel i nie może nawet podnieść głosu, bo żona robi mu awanturę. 
Ja jestem w szoku, bo to nie chodzi by iść do psychologa (nie wiem czemu to jest odpowiedź na wszystkie problemy w dzisiejszych czasach, WTF?!) tylko żeby chłop zrozumiał coś czego żaden z komentujących nie zauważył ? Nikt tego faceta we własnym domu nie szanuje, gość jest traktowany jak śmieć który jak ten chłop musi pracować dla swego pana. W ogóle co to za argument, że dziecko wymusza coś na tobie płaczem? Jeżeli tak jest to przede wszystkim problem z tobą, bo to ty jesteś za to dziecko odpowiedzialny. Mimo, że współczuje bohaterowi opowieści to jednak powinien on pokazać kto nosi spodnie w tym domu i ustawić wszystkich do pionu. A wy jak myślicie? 
 ax6MDZN.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.