Skocz do zawartości

Przywitanie i pytanie


Mateo134

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam prawie 30 lat, jakiś czas temu zostałem singlem i staram się coś zdziałać na rynku randkowym.
Pracuję nad wyglądem. W ostatnim miesiącu BMI: 27 ->24.5, Tłuszcz: 26% -> 22%. Staram się też budować mięśnie ale bez siłki ciężej.
Bez tego raczej ciężko o dużo fajnych matchy.

Na pewno brakuje mi też pewności z kobietami i ciężko mi przejść do bardziej intymnych zachowań (zapewne strach przed
odrzuceniem) przez co pewnie jestem postrzegany jako nice guy co nie jest dobre.

Czy są jakieś odpowiednie wątki od których mógłbym zacząć?
Czy są na forum jakieś pozytywne historie przemian? Ciężko mi sobie ustalić jaki zakres czasowy ile taka zmiana i stanie się "bardziej atrakcyjnym może trwać"

 

Dzięki i pozdrawiam!

Edytowane przez Mateo134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Mateo134 said:

Czy są jakieś odpowiednie wątki od których mógłbym zacząć?

Userem najlepiej znającym forum jest wyszukiwarka. ;) 

43 minutes ago, Mateo134 said:

Ciężko mi sobie ustalić jaki zakres czasowy ile taka zmiana i stanie się "bardziej atrakcyjnym może trwać"

Bo nie da się. Możesz sobie postawić jakieś cele cząstkowe typu obwód bicka, ilość pompek itp., ALE w rzeczywistości praca nad sobą to proces, który nie ma końca. To droga jest celem. Mało tego - jak uznasz, że to "już" bo znalazłeś fajną dupkę i w ogóle jesteś spoko, i sobie odpuścisz, to za pół roku będziesz z powrotem w punkcie wyjścia (a dziewczę cię odejdzie albo wejdzie na łeb, przy czym gorsze jest to drugie). Nie szukaj motywacji - zamiast tego pracuj nad nawykami (rutyna treningową, samoobserwacją emocji, regularnym wychodzeniem ze strefy komfortu itp.). Nie dla powodzenia u kobiet - tylko dla siebie i swojego charakteru. Kobiety przychodzą i odchodzą (zawsze - bo są wolne i śmiertelne), a jedyną osobą, której aprobatę musisz zdobyć i utrzymać, jedyną z którą na 100% będziesz całe życie - jesteś Ty sam. Cała reszta to pochodna. To jak z kotem - kiedy go gonisz - ucieknie; kiedy przestaniesz się na nim koncentrować - sam przyjdzie. Poczujesz to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.