Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Feniks77

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  334
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

375 Świetna

3 Followers

About Feniks77

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

716 profile views
 1. @Hippie Podobnie. U mnie też przez moment się trzymało, ale struny ostatecznie zerwały główkę. Do rzeczy: ja bym puścił identycznie jak u mnie śrubę przez całość, na oko na wysokości nakrętek mocujących najniższe pokrętła, albo trochę poniżej. W takim miejscu, gdzie rozszczepiona część główki jest jeszcze dość gruba. To zatrzyma "dźwignię" jaką tworzy naciąg strun. Przewiercenie, śruba, podkładki z obu stron, 2 nakrętki (kontra ze względu na wibracje), mocno skręcić. Obejrzyj u mnie - no jak mówię, zdaje egzamin, na imprezy jeździ, nie fałszuje. Ja miałem o tyle gorzej że wierciłem w obu kawałkach osobno, a musiałem spasować symetrię (udało się tak że po rozwierceniu główki przyłożyłem pęknięciem do reszty i naznaczyłem drewno gdzie wiercić dalej). Przy wierceniu bardzo ostrożnie z naciskiem bo trzaśnie, najlepiej byłoby złapać to w imadło. Generalnie to prosta robota, tylko delikatna. Oczywiście nie próbuj kleić, żaden klej nie utrzyma naciągu strun.
 2. @Hippie moje kochane pudło bękło w ten sam sposób w sylwestra - i uratowałem. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie urwało główkę gryfu po skosie , patrząc z boku gitary pęknięcie zaczyna się nad pierwszymi rolkami a kończy pod listwą z rowkami, tą przed pierwszym progiem. Teraz tak: przewierciłem dziurę przez urwaną główkę gryfu i przez jej część odszczypaną ktora została z resztą gryfu, złapałem to na wylot śrubą, od spodu dwie nakrętki - i trzyma już 10 miesięcy. Stroi normalnie, bo położenie części grającej strun (czyli od listewki z rowkami) się nie zmieniło. Zdjęcia poglądowe: https://www.sendspace.com/file/bjp5ww https://www.sendspace.com/file/34gj4w https://www.sendspace.com/file/01nx38 Zdejmij struny i jesli płaszczyzna pękniecia jest wystarczająco długa (po skosie) to jest do ogarnięcia, tylko podkładki dać i mocno skręcić.
 3. Jak na ciebie leci to korzystaj, ale sie nie przywiązuj. I tak jej się z czasem znudzisz, trafi na bardziej ożywionego i odejdzie. Wykorzystaj swój czas i tyle.
 4. W nocy rozładował mi się telefon i zaspałem po córkę. Exżona wściekła, córka rozżalona, ja z poczuciem winy. W pracy przechodzimy na rotacyjną, mnostwo papierologii na już. Jednocześnie przekazuję kierowanie działem koleżance - nerwówka. Od 2.11 zaczynam pracę w innej instytucji - zmiana po 17 latach, stres jak Himalaje już na zapas. Mam takie ciśnienie że krew z nosa idzie mi co wieczór, dzisiaj po robocie miałem dreszcze z nerwów 2 godziny, nie mogłem tego opanować. Pisanie na zlecenie leży odłogiem bo nie mam czasu, a wieczorem padam jak szmata - a termin goni. Znowu palę z nerwów. Ojca żona ma covid - boję sie o niego że złapie. Przyjacielowi umiera matka - tez covid. A Młoda nie odbiera telefonu. Jak nie przypłacę tego wszystkiego zawałem to będzie cud.
 5. Nie typ osobowości tylko zaburzenie osobowości.
 6. No to gratulacje. Ja wrzuciłem na luz, wyciszyłem libido, mam głowę zajętą, robię medytacje i treningi, ogólnie minimalizm, regularność, zen i radość z barw spadających liści Akceptuję co jest, pożegnałem co było, zacząłem terapię, dużo i z radością czytam, często widuję córkę, ostatnio adoptowałem kota - i w sumię czuję się tak zakotwiczony, że nie widzę tu jakoś miejsca dla kobiety, nie wspominając o poczuciu braku. W dupie mam powodzenie. Jak mnie przyciśnie to pójdę do divy, mam taką jedną miłą dziewczynę niedaleko. Kliknij wynik w ankiecie
 7. Ma sens, mnie tak celnie ruszyła, że bajka. Od psychologicznej strony, żadnego kołczowskiego pierdololo.
 8. Lać na to ciepłym moczem.
 9. Nie spodziewałem się, że mnie przebijesz, bracie. W sumie to zazdroszczę wyniku. Że pytania mało konkretne to akurat racja. A co do egoizmu - przynajmniej umiesz zadbać o siebie, cała reszta jest mniej istotna. Orócz "No more Mr Nice Guy" po polsku, znalazłem też Glovera "Dating Essentials for Men" po angielsku. Nie czytałem, ale po pierwszej pozycji uważam, że to mądry facet, nie nawiedzony coach tylko normalny psycholog i terapeuta. Jakby komuś trzeba było którąś z nich "pożyczyć" w postaci ebooka - to priv.
 10. Na stronie Roberta Glovera znalazłem test na Miłego Faceta - dobry wstęp do lektury książki. Zwłaszcza jak komuś wyjdzie powyżej 33 pkt.. Niewiele spotkałem pozycji bardziej otwierających oczy (kilka by się znalazło, ale jest w czołówce). Właśnie jestem w trakcie drugiego czytania. Mój wynik - 66 Ciekawe jaka będzie forumowa średnia - mam swoje podejrzenia, ale cicho sza
 11. Od soboty mam uroczego półrocznego kocurka imieniem Dylan. Jest lepszym towarzuszem niż większość ludzi. A wczoraj znalazłem w końcu sensownego terapeutę (faceta rzecz jasna) i zacząłem terapię. Wreszcie.
 12. Generalnie "Six Feet Under" zmieniło moje myślenie o śmierci. Trudno żeby było inaczej, jeśli każdy odcinek serialu zaczyna się od zgonu. Rodzinka grabarzy z serialu jest mocno neurotyczna, ukochana głównego bohatera to borderka, najbardziej normalna jest nastoletnia siostra. Relacje między nimi na przestrzeni tych 5 lat to szkoła życia, dla widza w sumie też. Mnie dodatkowo trzepnęlo że główny bohater cierpi na rzadkie śmiertelnie groźne schorzenie które i ja miałem, ale szczęśliwie się pozbyłem. Serial ma swoje słabsze okresy (3. i 4. sezon), ale pierwsze dwa sezony są znakomite, a piąty to emocjonalny rollercoaster po całości. Zaś finał, ostatnie pół godziny serialu, to najpiękniejsze co nakręcono w historii TV. Dodam, że za serialem stoi Alan Ball, człowiek, w którego głowie powstało "American Beauty".
 13. Hosting z domeną na OVH, do tego Wordpress. Jak ma być względnie prosta to darmowa skórka starczy (są miliony do wyboru) plus podczytać trochę o css żeby dopasować sobie detale, reszta w panelu jest. I rozszerzenia typu galeria czy co tam. Jak bardziej rozbudowana ma być to skórka komercyjna się przydaje - więcej opcji. Ilość możliwości z Wordpresem jest praktycznie nieskończona, kwestia odszukania odpowiednich dodatków w bazie. No i podstawy css się przydają.
 14. Wszędzie gdzie ja sięgałem, zalecają raczej interwały jako znacznie efektywniejsze.
 15. Moja 37-letnia exgf była ciasna jak nastolatka, ale to już 16 lat po urodzeniu córki. Poza tym jest drobnej budowy i od porodu regularnie ćwiczy mięśnie Kegla, więc mimo nieprzeciętnie dużego przerobu bolców jaki miała, kiedy przyszła moja kolej stwierdziłem jak na wstępie 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.