Skocz do zawartości

Fryzura


Gość Gosc forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc forum

Korzystajac z forum wkurwilem sie dzis na maxa...Od dluzszego czasu zauwazam ze trace wlosy ,robia mi sie zakola i wysokie czolo..Czuje jak by mnie ugodzili w samo meskie serce...Nie wiem czemu ale kurwa mac Panowie czuje sie jakis mniej arakcyjny przez to , dziwne mysli mnie przesladuja ze kobiety nie lubia czegos takiego u facetow , i ciagle mi sie wydaje ze kazdy sie na to patrzy u mnie na glowie co wprowadza mnie w smutek i ogromne komplekxsy...Co robic ? :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge...nie rob nic:)) a juz napewno nie nakrecaj sie w taki wkurwiajacy nastroj...niczego to nie zmieni a tylko pogorszy...w konsekwencji stracisz wiele wiecej niz tylko wlosy:)

Jesli chodzi o kobiety to pomysl ze moze dzieki temu trafisz na taka, ktora nie patrzy oczami a sercem:))

Powodzenia i glowa do gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze Marek jest to ze ta mysl o wlosach czesto znika i nawet sie smieje potem z tego ale czasem wlasnie wraca ...Jak sie obetne na krociutko to wtedy ta mysl spierdala i czuje przyplyw mocy ... :) No wlasnie jak to jest pozytywna i negatywna ale to tylko mysl tak? Jesli utozsamiam sie z negatywna to wtedy sie wkurwiam i postepuje tak jak Ona chce i na odwrot z pozytywna ...Ale przeciez to tylko mysli czyli nawet negatywna jak i pozytywna nie moze byc w 100% obiektywna prawda ? Czy najwazniejsze w tym to to jak ja na to reaguje a nie otoczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbaj o estetyczną fryzurę. Jak masz foremną głowę to na kojaka. Jak nie to tnij się często. Żadnego zaczesywania i żadnych pożyczek. Chyba, że masz kasę i chęci - to zrób sobie przeszczep. Zaakceptuj i już.

 

A i ostatnia rzecz - nie zawracaj sobie głowy tym, czy podoba się to kobietom czy nie. Kobiety nagadają publicznie jedno, na osobności drugie a robią trzecie. Zrób tak, żebyś to Ty czuł się zadbany. Przykład z życia: Gdy biegałem w sobotą moją zwyczajową trasą (do parku i w parku kilka kółek wkoło) mijałem na ławeczce trzy młode pizdeczki(tak na oko 18scie lat). Za każdym razem gdy je mijałem wręcz prześcigały się w tym, żeby mnie upokorzyć i wyśmiać. Bardzo im było zabawnie z powodu mojej zadyszki, zapoconej koszulki haha, boki zrywać. Olałem kretynki i dokończyłem trening. Wracając spacer po spotkałem jedną z nich. I nagle panna, która wyśmiewała mnie przy innych wyraziła zainteresowanie moją osobą i zasugerowała, żebyśmy się spotkali. Kobiety...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leviatan , pamietam ze jak widze w TV badz w realu goscia ktora ma identyczane ulozenie fryzury co ja i ma fajna laske i dobre auto i opgolnie widac jest podziwiany , to moj kompleks znika...Porownuj sie do niego i widze ze mimo takich wlosow ma to i tamto u mnie pojaiwa sie radosc ze tez to bede mial mimo takich wlosow ...Zbytnio porownuje sie do innych ludzi ...Nie warto chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.