Skocz do zawartości

Ucieczka z 9-5


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.
Jeśli są tutaj tacy, którzy skutecznie ewakuowali się z etatu na swoje prosiłbym o opisanie waszych historii, wniosków i rzucenie kilkoma poradami.
Obecnie pracuję aż za dużo - akumuluję kapitał na start. Dochodzę powoli do swoich finansowych założeń, więc też pora zacząć badać grunt i planować kolejne kroki.
U mnie business będzie tylko online, z prostej przyczyny. O biznesie w świecie fizycznym nie mam pojęcia, jakiekolwiek "kalkulacje" dla takiego biznesu po prostu mi się nie spinają, a jednak jest masa biznesów które sobie świetnie dają radę.
Czy są jakieś wartościowe książki, kursy czy inne tego typu materiały które możecie polecić z czystym sumieniem?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, UncleSam napisał:

Jeśli są tutaj tacy, którzy skutecznie ewakuowali się z etatu na swoje prosiłbym o opisanie waszych historii, wniosków i rzucenie kilkoma poradami.

Potrzebna jest Tobie tylko jedna, jedyna rzecz - klienci. Pozdrawiam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Tatarus said:

Potrzebna jest Tobie tylko jedna, jedyna rzecz - klienci. Pozdrawiam. 

True. Ale @UncleSam oceń jeszcze potencjał na tych klientów, żebyś się nie wpierniczył w niszę w której za dużo nie urośniesz, a zrezygnować będzie ciężko ? O ile masz ambicje na wzrost oczywiście. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.