Skocz do zawartości

Męskie shit testy - polecam wszystkim kobietom które próbują seksem zatrzymać mężczyznę


Rekomendowane odpowiedzi

Droga autorko, uważam, że poruszyłaś istotną kwestię i serdecznie Ci za to dziękuję.

 

Nie tylko kobiety manipulują mężczyznami, działa to również w drugą stronę. Wytykanie palcami, co płeć przeciwna robi źle jest zajęciem ludzi młodych, nie posiadających jeszcze doświadczenia życiowego. Obiektywna prawda jest taka, że i ja jako mężczyzna, i ty jako kobieta posiadamy swoje grzeszki związane z przynależnością do naszych płci. Jestem zwolennikiem pokornego podejścia do tematu relacji między mężczyzną a kobietą, nie zapominania o belce utkniętej we własnym oku, zacierającej czystość percepcji, odpowiednią perspektywę.

 

Można tworzyć związek wytykając sobie nawzajem, co druga strona robi źle, a można też przyjąć szerszy punkt widzenia: w porządku, ty zachowałaś nietakt w tym aspekcie, ale ja też nie jestem bez winy, postąpiłem niesłusznie w innym. Podążajmy razem wspólnie obraną za pomocą kompromisu drogą, jako istoty nieidealne. Brak perfekcji jest cechą ludzką i naprawdę nie musimy się jej wstydzić, jeżeli jesteśmy pokorni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.