Skocz do zawartości

Hej! Jestem Machine Boy 44!


Machine Boy 44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem ciutkę po dwudziestce, ale mam twarz jak aniołek (przez co musiałem zapuścić brodę, he he), mam 175 cm wzrostu i jakieś 85 kg wagi, w dodatku mam drobne (w porównaniu do reszty ciała) dłonie i stopy więc od dawna wśród bliskich mam ksywkę chłopczyk. Dodatkowo bawią mnie rzeczy, które nie do końca powinny mnie bawić... Więc czuję się trochę niedojrzały. Podam przykład!
 


Ogólnie kocham czarny humor... Wybrałem słowo Machine i 44, ponieważ kocham karabiny i pistolety maszynowe! Ponadto uwielbiam trenować sporty czy systemy walki. Moje uderzenia są mocne i szybkie jak strzały z Thompsona!
 


Dla mnie idyllą jest stan Texas, gdzie człowiek ma prawo bronić swojej ziemi czy rodziny z bronią w ręku! Uważam, że broń jest zbawieniem dla świata, bo bez broni chciwi politycy zrobią z nami co zechcą! Za to z bronią będą się bali wprowadzać kolejne niewolące nas ustawy...

Jestem dopiero co po lekturze kobietopedii i mam nadzieję, że cieplutko mnie przywitacie. ^^

Gdyby ktoś był z południowego Śląska, to chętnie wprowadzę w życie Ideę forum i zaprzyjaźnię się w realu!

 

PS. Potrzebuję sparing partnera! Przyjmę nawet świeżaka do trzymania tarcz! Oczywiście na zmianę. ;) Jestem uczciwy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.