Skocz do zawartości

Za czym jesteście mac czy windows (szczególne branża IT)


Rekomendowane odpowiedzi

@DuchAnalityk

Nie odwracaj kota ogonem ;)

Podałem Ci zastosowanie systemów linuxowych, które jak widać nie ograniczają się jedynie do systemów embedded, jak to usiłowałeś przestawić.

Nawet we wspomnianych przez Ciebie serwerach używa się głównie powszechnie dostępnych dystrybucji, które do standardowych zastosowań w zupełności wystarczają.

 

Ale skoro chesz argumentów i dowodów:

- Android ma ponad 70% udziału w rynku,

- wszystkie najpotężniejsze komputery działają na Linuxie,

- IntelliJ, Eclipse, Git i Maven działają bez problemu pod Linuxem,

- wyraźnie widać, że nie wiesz o czym piszesz.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ancalagon napisał:

@DuchAnalityk

Nie odwracaj kota ogonem ;)

Podałem Ci zastosowanie systemów linuxowych, które jak widać nie ograniczają się jedynie do systemów embedded, jak to usiłowałeś przestawić.

Nawet we wspomnianych przez Ciebie serwerach używa się głównie powszechnie dostępnych dystrybucji, które do standardowych zastosowań w zupełności wystarczają.

 

Ale skoro chesz argumentów i dowodów:

- Android ma ponad 70% udziału w rynku,

- wszystkie najpotężniejsze komputery działają na Linuxie,

- IntelliJ, Eclipse, Git i Maven działają bez problemu pod Linuxem,

- wyraźnie widać, że nie wiesz o czym piszesz.

Wyraźnie widać, że nie znasz logiki, prawie wszystko co wymieniłeś zawiera się w mojej wypowiedzi. Na smartfony potrzebny był system, windowsa tam nie dano, bo konieczna byłaby płatna licencja, więc stworzono nowy system oparty na Linux, wszystko się zgadza. Najpotężniejsze komputery służą do specjalistycznych zastosowań, gdzie potrzebny jest WŁASNY, UNIKATOWY SYSTEM, dlatego projektuje się nowy system oparty na Linuxie(plus większa wydajność). Twoja wypowiedź jest więc bezsensowna i wynika wyłącznie z braku zrozumienia tego co napisałem.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.