Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie jest takie oczywiste, ale pisałam jako kobieta, bo jestem kobietą ;) ja wiem, że w XXI wieku to dość śmiała deklaracja... trollem nie jestem. Zapewniam. Co prawda liczyłam na konkretne odpowiedzi gdzie warto zakładać konto, a gdzie nie. Niestety wątek stracił sens po kilku postach dotyczących tindera. Co mi tylko udowadnia, że nie ma sensu pytać ani na forum, ani tym bardziej zakładać konta gdziekolwiek. Większość miejsc w Internecie wygląda niestety podobnie. Strata czasu. Więc w sumie mi pomogliscie;) pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż na eDarling, najbardziej poukładane kobiety z tych z internetu poznałem właśnie tam, kosztuje 100 za miesiąc, są jakieś tam roczne pakiety, ale moim zdaniem za 100 jest ok, w miesiąc możesz się spotkać z 4 może 5 co bardziej interesującymi facetami (jeśli przez miesiąc nie znajdziesz nikogo z kim chciałabyś się spotkać i kto chciałby się spotkać z Tobą, to nie ma dla Ciebie ratunku?). W związku z tym że trzeba zapłacić mało tam fałszywych kont szukających atencji i rozrywki. Piszę z męskiego punktu widzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.