Skocz do zawartości

Nakładanie podatków na Polaków przez komisję europejska


Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś dzisiaj obejrzałem, dowiedziałem się o tym z wykopu. Ta pani mówi że 30.03 zostanie przepchnięta w Polsce ustawa, która umożliwi KE nakładanie podatków na Polaków. Nie wiem na ile to ma sens, nie wiem też czy to jest tylko w Polsce czy wszędzie. Nie mam internetu w domu a na telefonie kiepsko mi się takie rzeczy bada, ktoś coś wie na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slusa napisał:

Nie mam internetu w domu a na telefonie kiepsko mi się takie rzeczy bada, ktoś coś wie na ten temat? 

Nie wiem, ale to bez znaczenia. Rządowi są na rękę "zalecenia" płynące z UE, bo w razie społecznego niezadowolenia mogą odpowiedzialność zrzucić na Unię, którą rzekomo popiera zdecydowana większość Polaków.

 

Dzisiaj mieli ogłaszać szczegóły tzw. nowego ładu, ale są bardzo zajęci walką z covidem ( :)  ) i przełożyli na kwiecień.

 

 

  • Uczciwa praca - godna płaca (znając życie kolejny wzrost pensji minimalnej)
  • Dekada rozwoju
  • Rodzina i dom w centrum życia
  • Polska - nasza ziemia
  • Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek
  • Dobry klimat dla firm (są głosy, że nierząd chce aby osoby z zawieszoną działalnością gospodarczą nadal płaciły zus)
  • Czysta energia, czyste powietrze (szkoda, że nie powiedzą, że cena energii wzrośnie nawet kilkukrotnie :) )
  • CyberPoland 2025 (czyli jeszcze większa kontrola nad nami, choć pewnie są i plusy, różnego rodzaju ułatwienia, oszczędność czasu)
  • Złota jesień życia (pewnie więcej socjalu dla emerytów)
  • Plan na zdrowie (zwiększenie nakładów na służbę zdrowia)

Tylko kto za to wszystko zapłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Tylko kto za to wszystko zapłaci?

 

Przeczytaj tą listę z wzięciem poprawki na to, że jest to tekst napisany "nowomową". Formuła: Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła.

Całe szczęście, że na razie oficjalnie nic nie wspominają o "pokoju na Ziemi"...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.