Skocz do zawartości

Randki facebook


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak na poważnie traktować te portale randkowe :) Bardziej na luzie. Próby zagajania do lasek lepsze efekty dadzą podejścia na żywo. Tylko trzeba liczyć się z oziebloscia kobiet. Sęk w tym, aby poćwiczyć podejście bez względu na rezultat - pozytywna reakcja czy negatywna ze strony lasek. Z czasem po kilku podejściach nabierze się luz i pewność siebie. 

Fokus nawijał,, pewne siebie ruchy dają co noc dup.. do poduchy"

Podchodzić, się nie bać z jakaś się uda laska :)

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nowy00 napisał:

Nie tak na poważnie traktować te portale randkowe :) Bardziej na luzie. Próby zagajania do lasek lepsze efekty dadzą podejścia na żywo. Tylko trzeba liczyć się z oziebloscia kobiet. Sęk w tym, aby poćwiczyć podejście bez względu na rezultat - pozytywna reakcja czy negatywna ze strony lasek. Z czasem po kilku podejściach nabierze się luz i pewność siebie. 

Fokus nawijał,, pewne siebie ruchy dają co noc dup.. do poduchy"

Podchodzić, się nie bać z jakaś się uda laska :)

To wszystko padnie PUA,a wielokrotnie było tutaj pisane,że PUA to przeszłość i nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 12:28, Normik'78 napisał:

Dobrze, że za mojej młodości- druga połowa lat 90.-nie było Facebooka, Tinderów i innych gówien. Ba, nawet komórki nikt prawie nie miał. Człowiek brał sześciopak piwa, dwie zwyczajne kiełbasy i bułkę do kieszeni i szedł na ognisko do znajomych.

O przepraszam! Rok temu jak z bratem (bo przyjechał i chciałem z nim pogadać) poszedłem z psem... za lasem jest takie jakby pole, z drzewkami, jeszcze połowy nie wykupili to stała sobie grupka "Oskarków" i "Julek" z piwkiem i coś tam świrowali pawiana... Oskarki robili sobie jaja z dziewczynami, dwie troszeczkę od nich dalej omawiały chyba jakąś ważną sprawę itp. Więc sądzę że nie jest jakieś tragedii... Ja w tym lasku często spotykam różne takie Juleczki co sobie chodzą po lesie z psiapsiułami i coś tam nawijają...

Nie ma co tak demonizować gównarzerii współczesnej... zauważyłem tylko ciekawą rzecz... do wieku ok 14 lat te dzieciaki jakby hmm mniej w telefon patrzą, w sensie jak są grupą to świrują pawiana, śmieją się itp socjalizują. Ale powyżej 16 lat to już morda ciągle w telefonie... zabawne XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.