Skocz do zawartości

Komentarze na temat wyglądu (rodzina)


SpecimenSix

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

Po drugie naucz się ripostować aż w pizdę pójdzie. 

 

Łatwo powiedzieć😒🙄. Ja np mam tak, że na drugi dzień np przychodzą mi takie teksty, że delikwenta/ karynisko bym zgasił jak kiepa na przystanku/ wgniótł jak chrabąszcza 😬. W bieżącym momencie albo się tylko głupio zaśmieję ( co może być oznaką słabości) albo popatrzę tylko z niedowierzaniem machnę ręką, jakbym debila słuchał albo naj*****go. Przez to w niektórych kręgach czuję się jak ameba umysłowa, bo może mnie przeszczekać totalna juleczka albo Sebix kuk 😬.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kiroviets napisał:

Łatwo powiedzieć😒🙄. Ja np mam tak, że na drugi dzień np przychodzą mi takie teksty, że delikwenta/ karynisko bym zgasił jak kiepa na przystanku/ wgniótł jak chrabąszcza 😬. W bieżącym momencie albo się tylko głupio zaśmieję ( co może być oznaką słabości) albo popatrzę tylko z niedowierzaniem machnę ręką, jakbym debila słuchał albo naj*****go. Przez to w niektórych kręgach czuję się jak ameba umysłowa, bo może mnie przeszczekać totalna juleczka albo Sebix kuk 😬.

Wszystkiego da się nauczyć. Ja uciekłem w cynizm i szyderstwo. Trzeba walczyć gryźć bo inaczej zjedzą słabego.

Na szybko co ja bym odpowiedział

Po co ci ta broda?

Po gówno żeby cię w oczy kuła

po cholerę golisz głowę?

Bo lubię, a tobie nic do tego

od tego sportu masz rączki jak patyki, przy twoim wzroście to musisz mieć 45 cm w bicepsie żeby budzić respekt jak tylko wejdziesz do pomieszczenia

W dupie to mam ile mam w bicepsie

Tak też mam takich jest ich multum i jeszcze trochę dlatego trzeba się bronić. Ze mną już się nie chcą spotykać stałem się jeszcze gorszy niż oni :D ja jeszcze bardziej ich męczę swoją osobą.

Wady mojego postępowania potracisz kontakty. Pozytywy zostaną tylko ci najfajniejsi :D

 

 

 

Edytowane przez buka1977
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toksyk to toksyk, co byś nie zrobił się do Ciebie przypierdoli. Znam to z życia aż za dobrze:

Pierwsza mało płatna praca, coś koło 1400 na rękę, ale zrobiłem dzięki niej prawko i kupiłem auto, grata za 3 tysiące, który był zużyty, wymagał napraw, ingerencji. Źle bo gówno kupił.

Kupię normalne buty za dwie stówy, nowy telefon albo motocykl przez którego nie jednemu oko zbielało? Wydaje pinondze na głupoty, a przecież by dołożył do czegoś tam gdyby nie kupił - w praktyce by wyglądało to tak, jak całe życie z tzw bratem "na spółkę". Głupi discman na CD, komputer czy cokolwiek na "spółkę" było jego i u niego w pokoju, a "ty gówniarzu możesz korzystać jak mnie nie ma, a teraz wyłaź". Parę lat temu dałem się namówić na kupno "na spółkę" kompresora, i bardzo tego pożałowałem, ale strata niewielka więc chuj z tym. 

Przestałem też mówić komukolwiek co za ile kupiłem, bo albo "kupił gówno za grosze", albo "dał tyle piniendzy za gówno" i tyle. 

 

Oni Ci zazdroszczą i chcą poprawić swoje samopoczucie takim przypierdalaniem się po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2021 o 22:29, buka1977 napisał:

Po co ci ta broda?

Po gówno żeby cię w oczy kuła

 

 

 

E tam, to za ostro. 

 

Zawsze lepiej.

 

Po co ci ta broda? 

 

Odp: Rycerzu północy, broda ma dwie korzyści cipę muska dupę czyści. A jak twój mech samozwańczy muszkieterze?

 

Dodać do tego szyderczy uśmieszek i klient załatwiony. 

 

@Kiroviets @SpecimenSix zapisz 😋😜

Edytowane przez Jorgen Svensson
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.