Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SpecimenSix

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

184 Świetna

About SpecimenSix

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1457 profile views
 1. @Akadyjczyk chyba nie było jakiejś konkretnej rzeczy która to spowodowała. Słuchałem non stop audycji, czytałem książki, forum nawet w pracy (do dziś mam ten nawyk), nagrania synchronizujące szefa. Do tego siłownia, boks i moje hobby. Zmiana pracy i wyprowadzka z domu rodzinnego była ukoronowaniem tych kilku lat spędzonych na forum tutaj z Wami. Oby tak było dalej Dodam też że jestem w związku z kobietą, z którą bardzo dobrze mi się układa, a zarobki w nowej pracy są prawie 2x wyższe. Nie mówiąc już o doświadczeniu które zdobywam.
 2. Cześć. Nie będę się zbytnio rozpisywał W podstawówce i gimnazjum byłem pryszczatym, grubym przegrywem, w dodatku gnębionym przez resztę rówieśników. W dodatku z fobią społeczną. Przez blisko 5 lat pracowałem, a od 3 lat słucham audycji i siedzę na forum. Aktualnie wprowadziłem się z domu rodzinnego (pół roku temu), zmieniłem pracę, rozwijam swoją pasję, a dziś po raz pierwszy w życiu prowadziłem szkolenie dla pracowników z innego działu. Jestem mega dumny z siebie, że zrobiłem to na totalnym luzie, gdzie jeszcze 3 lata temu bałem się odezwać w starej pracy. I to właśnie tym się chwalę
 3. Polecam kosmetyki od nich. Używam ich wyrobów już drugi rok. https://cyrulicy.pl/
 4. @JoeBlue Niekoniecznie, czytałem nawet tutaj na forum przypadki gdzie kobieta nagle chciała uprawiać seks w takich pozycjach, które wcześniej by nie przeszły i wcale nie zanikł. Niedługo potem wychodziło że zdradza.
 5. Moja mama mi zawsze mówiła żeby brać kobietę z dzieckiem bo ona juz "nie myśli o głupotach". Mam jeden przypadek w rodzinie że facet wziął kobietę z dzieckiem i mega sobie chwali O ile tutaj jestem w stanie to pojąć bo facet wiedział że to nie jego dziecko i w taki związek wszedł świadomie, to wrabianie chłopa w bycie ojcem biologicznym jest straszne. Co musi przeżywać taki mężczyzna który dowiaduje się o czymś takim po 15 latach.
 6. Ja swoją poznałem akurat jak z kasą nie miałem problemów. Natomiast miałem je później (tzw. "problemy finansowe firmy" czyli mieli inne wydatki niż pracownicy). Miałem wypadek dość poważny i nie było mnie stać na wizytę u ortopedy. Wyjęła kasę z portfela i mi ją dała. Jak nie miałem kasy na paliwo żeby do niej przyjechać, to wysyłała mi przelewy. Natomiast teraz mam inną, dużo lepiej płatną pracę, mieszkam z nią i póki co jestem zadowolony. Przed nią spotykałem się z inną łaską, to non stop, słyszałem komentarze: "jesteś facetem, to musisz płacić". Znajomość trwała miesiąc
 7. Ja najdłużej wytrzymałem 2,5 miesiąca (bez spustu). Potem był seks z nową partnerką. A po dwóch dniach od seksu zmaza nocna 😲
 8. Najbardziej rozwala mnie tekst że spała z wieloma facetami. Kiedyś to było nie do pomyślenia żeby kobieta publicznie mówiła o swoich przygodach. Promocja rozwiązłości pełną gębą.
 9. Moja uwielbia jak ją przytulam. Lubi też jak ja ostro zerżnę. A już najbardziej uwielbia jak po ostrym seksie ją przytulę i pocałuję w czółko
 10. SpecimenSix

  Telefon

  Mogę z czystym sumieniem polecić xiaomi mi a3. Nie spodziewałem się że android może tak szybko działać. Niektórym może nie pasować rozdzielczość ekranu, ale ja już się przyzwyczaiłem. Do tego android one, dla mnie duża zaleta.
 11. @Patton gdzie tu ktoś Ci nakazuje robić coś wbrew sobie?
 12. @Still moim zdaniem facet z odpowiednio zadbaną brodą wygląda świetnie i bardziej męsko. Więc jak znalazł do handlu gdzie kontakt z ludźmi jest podstawą tej pracy.
 13. Broda to świetna sprawa, jakby mi kazali moją ogolić "bo tak" to bym wyśmiał. Ale zadbać o nią można a nawet trzeba
 14. @Exar jak zrobiłeś że doszła od pieszczenia sutków? Moja czasami się podnieca jak ją po nich dotykam, więc może też by dało radę Masz jakąś technikę?
 15. Jeśli włosy nie są wrażliwe na testosteron to nawet wagon sterydów nie pomoże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.