Jump to content

SpecimenSix

Użytkownik
 • Content Count

  195
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

235 Świetna

About SpecimenSix

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,260 profile views
 1. Ja kupiłem tylko kosmetyki w małej manufakturze, ceny obniżone o 30% (bez ściemy bo śledzę ich stronę regularnie). Takie niszowe rzeczy można śmiało kupować w takich miejscach, bo nie oszukują, a przynajmniej się z tym nie spotkałem.
 2. Post założyciela tematu sprawił że wywaliłem całą swoją stertę świetnie pachnących balsamów, olejów do brody i mydeł do jej mycia. W końcu przejrzałem na oczyO. samą brodę też przestanę całkowicie dbać, w końcu natura sama wie jak ułożyć włosy żeby pomóc mi zdobyć samicę. Albo całkiem ogolę bo kolega mi powiedział że dziewczyny nie lubią bród i noszą je tylko hipsterzy wymocze popijający sojowe latte.
 3. Fajnym połączeniem jest łysa glaca+długa broda. Taki zarost zdecydowanie przyciąga spojrzenia płci przeciwnej, tak samo jak i samych mężczyzn. Bardzo często słyszę pozytywne komentarze.
 4. Ojciec mojej partnerki nas straszy że na jesieni to dopiero będziemy się bać jak się nie zaszczepimy. Szczepienie to jedyna ochrona!! A tymczasem jedynym benefitem jest możliwość zakupu biletu na imprezę Owsiaka xD
 5. @Massamba_ Tak, chodzi o czas przeszły. Obecnie rzadko tam bywam, a jak już zaczyna się jakieś zrzędzenie to odbijam piłeczkę brutalnie i bezlitośnie.
 6. Nie ma z tym problemu, sporo osób z rodziny już mnie nie lubi 🙂
 7. Chłopie, ale ja tak dokładnie robię. Tu nie chodzi o to że ja się samobiczuję i jeżdżę tam co tydzień słuchać zrzędzenia (z jedną osobą, konkretnie z ojcem kontakt został całkowicie zakończony definitywnie, trwa to już kilka lat). Praktycznie tam nie dzwonię, jadę raz na kilka miesięcy a dzięki temu że jestem uparty i złośliwy zrzędzenie ustało do minimum. Kontakt jakiś tam trzymam, ale to już nie jest to co kiedyś. Co ciekawe jak byłem jak typowy przegryw to wszystko było w sumie ok. Problemy zaczęły się jak zacząłem o siebie dbać, ciuchy, sport, wyjścia ze znajomymi, dbanie o dobrą mic
 8. Tak, słyszałem i stosuję w życiu. Jednak rodziny już sobie dobrać nie mogłem, a jako że bardzo dużo im zawdzięczam w pewnych kwestiach (i to tylko w pewnych, bardzo konkretnych bo gdybym słuchał się ich we wszystkim to bym żył według filozofii "staraj się aby wszędzie wszyscy Cię lubili") nie mógłbym tak po prostu urwać z nimi kontaktu. Wkurza mnie jedynie że osoby które kiedyś miałem za wzór do naśladowania tak naprawdę po czasie okazały się zwykłymi frustratami którzy będą po każdym cisnąć bo robi coś innego niż ich wizja życia.
 9. Wkurwia mnie jak przyjeżdżam do mojej rodziny i zamiast pogadać o tym co u nich, u mnie to co chwilę słucham komentarzy na temat mojego wyglądu. "po co ci ta broda", "po cholerę golisz głowę na łyso", "od tego sportu masz rączki jak patyki, przy twoim wzroście to musisz mieć 45 cm w bicepsie żeby budzić respekt jak tylko wejdziesz do pomieszczenia". Nieważne że jest dyscyplina sportu którą uwielbiam robić, mam łazić na siłownię bo trzeba i koniec (oczywiście bardzo lubię siłownię, ale chodzę na nią poza sezonem letnim jak nie są pozamykane). Też macie takich dziwaków w rodzinie? B
 10. @Brat JanPobiegną zapłacić i się zaszczepią, jak to lemingi.
 11. https://www.google.com/amp/s/spidersweb.pl/2021/06/termy-maltanskie-aqua-park-wodny-kasa-dla-zaszczepionych.html/amp "Osoby, które nie planują się szczepić na koronawirusa, a nie mają ku temu przeciwwskazań medycznych, to chodzące bomby biologiczne, które powinno się izolować od reszty społeczeństwa. Liczenie się ich zdaniem to proszenie się o kłopoty, skoro zaszczepienie większości obywateli i osiągnięcie odporności stadnej to w końcu jedyny znany nam sposób na to, by zakończyć cały ten koszmar i wrócić do względnej normalności… bez wyniszczenia służby zdrowia."
 12. W ten weekend na spacerach już 3 osoby wyskoczyły do mnie z mordą za brak maski. Chodzę z paralizatorem + pałka teleskopowa bo poziom agresji wśród covidian coraz większy.
 13. Jakie dawki suplementujecie? Kiedyś brałem po 10 000-15 000 jednostek i miałem ok 50 ng/ml. Tylko że brałem przez rok dzień w dzień taką dawkę i do tego jak najwięcej na słońcu. Teraz biorę jedynie 4000, ale poziomu nie mierzyłem. Jest sens brać więcej Waszym zdaniem?
 14. @DOHC czarni się potrafią zebrać i zrobić zadymę jak się udusi bandytę, który akurat był czarny. U nas na taki news Janusz się uśmiechnie pod nosem i pobiegnie do biedry po colę w promocji xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.