Jump to content

SpecimenSix

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

239 Świetna

About SpecimenSix

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,640 profile views
 1. Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Głównym problemem jest root, który na moim urządzeniu jest chyba niemożliwy do zrobienia (asus zenfone 8), szczególnie że jest obecnie zainstalowany android 12. A bez tego "Deep recovery" nie wystartuje. No i gwarancja, telefon ma 4 miesiące. Trudno, odpuszczę to sobie, jeśli nie ma mniej inwazyjnych sposobów, to nie ma sensu. Część zdjęć odzyskam bo wysyłałem je różnym osobom w aplikacjach, a tam można je pobrać. Nazwy programów zapamiętam i na pewno wykorzystam je w przyszłości, a tymczasem zacznę robić dużo częściej kopię zapasowe (i
 2. Cholera, tak myślałem. No trudno, dzięki za odpowiedzi.
 3. Cześć wszystkim, W ostatnich dniach oddawałem telefon do naprawy w oficjalnym serwisie. Przed tym zrobiłem kopie zapasową danych na komputerze, jednak jakimś cudem do folderu ze zdjęciami skopiowało się zaledwie 20-30 starych zdjęć (a było ich ponad 4500). Nie wyskoczył żaden komunikat z błędem więc nie sprawdziłem czy wszystko poszło ok i przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych, zapakowałem i nieświadomy oddałem kurierowi. Czy znacie jakieś programy które pozwoliłby odzyskać usunięte zdjęcia? Lub czy macie doświadczenia związane z odzyskiwaniem danych w firmach
 4. @Personal Best Też myślę że nie wejdzie, ale nie zmienia to faktu że obciążenia podatkowe tak wzrosły (przynajmniej dla mnie), że gdyby to weszło i jeszcze bardziej by nam dokręcili śrubę to bym zupełnie się nie zdziwił.
 5. @Personal Best Przecież temat jest o dotacjach na mieszkania dla uchodźców. No to mówię że dzięki nowemu ładowi nasz wspaniały rząd będzie miał kasę na to. I właśnie dołożyłem do tego cegiełkę. Dodam że nie dobrowolnie.
 6. Budżet na takie rzeczy się znajdzie. W marcu dostałem niezłą premię przez co wpadłem w wyższy próg podatkowy. I dostałem pensję o 1200 złotych niższą.
 7. Ze swojej strony polecam piwko bezalkoholowe, szczególnie miłosław ipa. Piję je kilka razy w tygodniu, jest pyszne. Poza wodą z dzbanka filtrującego nic innego nie piję.
 8. Ja kupiłem tylko kosmetyki w małej manufakturze, ceny obniżone o 30% (bez ściemy bo śledzę ich stronę regularnie). Takie niszowe rzeczy można śmiało kupować w takich miejscach, bo nie oszukują, a przynajmniej się z tym nie spotkałem.
 9. Post założyciela tematu sprawił że wywaliłem całą swoją stertę świetnie pachnących balsamów, olejów do brody i mydeł do jej mycia. W końcu przejrzałem na oczyO. samą brodę też przestanę całkowicie dbać, w końcu natura sama wie jak ułożyć włosy żeby pomóc mi zdobyć samicę. Albo całkiem ogolę bo kolega mi powiedział że dziewczyny nie lubią bród i noszą je tylko hipsterzy wymocze popijający sojowe latte.
 10. Fajnym połączeniem jest łysa glaca+długa broda. Taki zarost zdecydowanie przyciąga spojrzenia płci przeciwnej, tak samo jak i samych mężczyzn. Bardzo często słyszę pozytywne komentarze.
 11. Ojciec mojej partnerki nas straszy że na jesieni to dopiero będziemy się bać jak się nie zaszczepimy. Szczepienie to jedyna ochrona!! A tymczasem jedynym benefitem jest możliwość zakupu biletu na imprezę Owsiaka xD
 12. @Massamba_ Tak, chodzi o czas przeszły. Obecnie rzadko tam bywam, a jak już zaczyna się jakieś zrzędzenie to odbijam piłeczkę brutalnie i bezlitośnie.
 13. Nie ma z tym problemu, sporo osób z rodziny już mnie nie lubi 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.