Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1135
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

928 Świetna

1 Follower

About DOHC

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3480 profile views
 1. Pracowałem w stresie koło 4ch lat, najniższa krajowa, paliwo 500/mać, chodziłem zły i zestresowany. Rzuciłem tę robotę i zaraz wyjechałem, większą część roku spędziłem na zachodzie. Po powrocie byłem innym człowiekiem, większa pewność siebie i samoocena, uśmiech, bez stresu i nerwów. Czy warto? Zapytaj siebie. Ale podłapiesz język w praktyce, odpoczniesz psychicznie, zarobisz coś grosza. Myślę że już podjąłeś decyzję i szukasz tu aprobaty, słowo ode mnie - jedź, dzisiaj, jeśli to nie to wróć i będziemy wspólnie z Braćmi kombinować.
 2. Jak zaczniesz się spotykać z większą liczbą kobiet (z czasem, nie mówię że naraz) to zobaczysz że większość kobiet ma mały biust. Nawet kobiety co mają parę kilo za dużo nie zawsze mają większe piersi, jest większa szansa ale to nie reguła.
 3. Brak sensu życia bez związku. Brak sensu życia bez dzieci. Brak sensu życia bez jednego z kilku tysięcy bogów, nosz kurwa... Robię to co chcę, żyję tak jak chcę. Pierwszy raz w życiu czuję się tak szczęśliwy i wiedzie mi się lepiej niż w poprzednich latach razem wziętych. Żyj dla siebie, nie po trupach do celu ale najpierw ja, a potem wszystko inne. Odkładaj pieniądze. Korzystaj z życia. Czytaj i rozwijaj się. Doceń że masz ciepło i żarcie w lodówce. Że nie musisz napierdalać butelką z benzyną w rusk
 4. To samo mówię niektórym osobom, że fałszywa pandemia ma jakieś pozytywne skutki uboczne. A ślub w dzisiejszych czasach to nic dobrego dla mężczyzny.
 5. Potwierdzam. Convoy S2+ z diodą SS40 w górę. Do tego jakaś czołówka i zapas akumulatorków. Ewentualnie S21A, ciut większa, pasują 16850 i większe akumulatorki. Starczy na zapas aku i jakąś prostą czołówkę.
 6. Znam kilka przypadków, potwierdzam. Kiedyś jechaliśmy razem za granicę, była jedna para. Dziś ona ma "mahoniowego gościa" a on mimo że wszystko ogarniał, załatwiał nie miał z nim szans. A jak teraz koleżanki zazdraszają chłopa, kuuurła!
 7. Nie wiem, nie widziałem. Ale... Żyjemy w państwie Polska, w Europie, na planecie Ziemia leżącej na Drodze Mlecznej. Galaktyk jest ponoć nie skończona ilość. Więc... Mendelejew. Wymyślił układ okresowy pierwiastków. Uzupełniając go, przewidział istnienie pierwiastków których ludzkość nie znała. Miał rację, gdyż te pierwiastki zostały odkryte. Meritum. Nie jesteśmy sami we wszechświecie, to nie jest możliwe, a co do reszty zostaje w sferze domysłów. Jeden z ludzi Rotmistrza Witolda Pileckiego powiedział mu, iż miał sen że dziś zginie. Pa
 8. Chciałbym mieć takie zmartwienia 😉 Myślę że wyjdzie na plus. Ps podobno wygląd się nie liczy tylko serduszko, a jednak każda kobieta robi co może aby zyskać. Jedna nie pójdzie pieszo 1 km do mężczyzny, inna da się pociąć skalpelem bez mrugnięcia okiem.
 9. Nie wiem co to za chłopczyk, nie interesuje mnie zdanie jakiegoś słabiaka.
 10. Ja wierzę w boga, ale innego niż wy wszyscy. Dla mnie bóg to energia, coś mniejszego niż atom, niż elektron. To coś czego nie ogarniam, bo jak mrówka może znać działanie silnika? Co do religii: to niewidzialne kajdany które zakładają nam nasi rodzice i społeczeństwo. Nie chodzisz do kościoła? Aaa pewnie lewak, komuch, pedał. Masz chodzić bo cię tak wychowałam/em! Ja wiem, że na tej planecie jest wiele niejasnych rzeczy, ale jezuskowanie czyli żydowska religia przyniesiona na niemieckich mieczach do Polski to dla mnie tragedia dla narodu i
 11. Ja założyłem drugie konto handlowe, gdyż do głównego dużo osób chciało mnie dodawać, jakieś przypadkowe nooby pytający o jakąś rzecz, nie kupując jej koniec końców itd. Na drugim koncie w pewnym okresie często miałem fejki, od razu widać było zagraniczne dane i zdjęcie od 8/10 w górę. Blokuj i tyle.
 12. DOHC

  Asystentka seksualna

  Nie mam instaczegośtam, o co chodzi?
 13. @Boromir w lipcu była ogólnopolska możliwość strajku zarówno kobiet jak i mężczyzn, gdyż były wybory prezydenckie. I co? Wyszło jak zwykle, pis i po tak jest naród podzielony. Głosowałem na coś innego, w drugiej turze nawet nie byłem, bo żaden z nich nie zasługiwał aby mu napluć w mordę. Pis od lat mówił o tym, przez co teraz kobiety prostestują. Kobiety, a i wiele pizd męskich zmienia zdjęcia profilowe na takie z logiem SS ale cóż, było protestować przy urnach jak była okazja, ale do tego trzeba myśleć. Te ich marsze to zasłona dymna dla własśnie marszu ni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.