Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1055
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

859 Świetna

About DOHC

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3228 profile views
 1. Życie nie jest czarno - białe. Zwierzęta futerkowe: +zjadają odpady, +dają pracę ludziom i wpływy do budżetu, +Skóra rozkłada się na wysypisku w rok, w pięć lat? Ile rozkłada się plastik, i gdzie tu ekonomia o ekologia? -cierpienie zwierząt. Można inaczej, ale zdaję sobie sprawę, że gdybym był robakiem to taki zwierz by mnie zżarł i jeszcze się cieszył. Ja już ograniczam mięso. Chciałbym przejść na warzywa, ale ciężko mi z jednej strony a z drugiej otoczenie, nie pójdziesz w gości bo rosół, nie zjesz z przyjaciółmi pizzy bo dodatek? Tak, widzę cierpienie zwierząt i to mi się nie podoba. ALE inne kraje będą to robić, one wyeliminują konkurencję a my stracimy. Niemcy palą węglem, a na nas narzucają limity, gdzie sens i logika?
 2. Książka Mężczyzna multiorgazmiczny mówi Ci coś?
 3. Dlaczego mnie szufladkujesz? Gdybyś prześledził co napisałem w swoim temacie o Jedwabnem i LK wiedziałbyś jakie mam o nim zdanie. Poczytaj tu i w innych wątkach:
 4. I to pisze ktoś, komu sprawia problem napisanie bez błędów paru zdań?
 5. @zychu kiedyś tak samo myślałem i też się śmiałem z tej całej szopki. Ale im dłużej żyję tym więcej znajdowałem dziwnych "przypadków" i "wypadków". Nie wiem kto ani czemu, ale jestem w stu procentach pewny, że to nie był wypadek.
 6. Sam mam podobnie. Znajomych mogę podzielić na: - emigrantów za granicą, - emigrantów do dużych miast, - po wpadce "szczęśliwych" mężów, - alkoholików, degeneratów, nieudaczników, dłużników. - maminsynków i nie pewnych siebie albo bez kasy, - nieopierzonych młodziaków. Pierwszym i drugim się nie dziwię, sam pracowałem w większym mieście i wielu zagranicznych krajach. Trzeci czasaaaami nawiążą kontakt, ale mają własne sprawy i starą na głowie i to nie to samo. Z czwartymi mogę cześć cześć i miło było muszę lecieć, na co mi dłużnicy, alkoholicy, nieudacznicy ściągający w dół, szukający darmowej taxi i sponsora? Co mi mogą zaoferować w swoim gronie? Vipka harnasia kustosza czy inne gówno chlane gdzieś w zadymionym, zaniedbanym domu? Piąta grupa czasaaaaami pójdzie np na grzyby bądź gdzieś do mnie dołączy dorzucając się do wachy, ale co więcej? W góry nie pojedzie, bo wymówka albo nie ma 3-4 stów na dwu trzydniowy wypad (dzieląc paliwo i koszty noclegu, do tego bez szaleństw typu alkohol i dziwki da się bez problemu zmieścić w paliwie, spaniu i żarciu. Na kilkugodzinną imprezę w speluno ludzie wydają dużo więcej), tego nie zrobił, prawa jazdy nie ma to nie pokieruje, nie załatwi czegoś itd. Nie daje odpowiedzi tak lub nie tylko zwleka, spóźnia się, nie dotrzymuje słowa. Szósta grupa głównie płaci za transport i pożycza jakieś drobiazgi, a to klucz a to coś. Nie mam nic do syna sąsiada spoko chłopak za wachę płaci a że lubię jeździć to czemu nie zawieźć i nie zarobić, nie odmawia się gdy pieniądz woła. Ale z tej mąki chleba nie będzie dopóki nie skończą np 25 lat, a im się nie dziwię, ktoś starszy jak ja coś doradzi, załatwi, podrzuci. Jak mi pasuje zabieram jak nie to nie i tyle, win win. Więc jak widać nie jest lekko i doskonale Cię rozumiem. Co robić? Sam nie wiem co robić, ale dam dwie wskazówki: - znajomi znajomych, niech biorą na spotkania nowe osoby. Ja tak poznałem paru porządnych ludzi. - czaaaasem możesz kogoś poznać w sieci, ja poznałem na grupach i forach motocyklowych kilku ludzi. Razem raźniej! Choć zawsze byłem intro i mnie to nie męczy, to intro nie oznacza aspołeczny i ludzi niekiedy też potrzebuje. EDIT: zawsze należy wnosić wkład do drużyny, nigdy nie będzie idealnie, ale mniej więcej po równo. Jedziemy na imprezę: kierowca nie płaci na wstęp, pasażerowie za paliwo. Czasem więcej wyniesie paliwo, czasem bilet ale mniej więcej jest w porządku. Jedziemy coś zjeść i to samo, kierowca nie płaci za żarcie a pasażerowie za wachę. Każdy ma wnosić jakiś wkład, aby nie było pasożytnictwa. Nawet parę złotych na paliwo i rozmowa w kulturze to już coś. Ale wozić pijanych nie szanujących kierowcy pasażerów nie warto: nerwy, czas i czyszczenie wozu więcej kosztuje.
 7. Bardzo szanuję ludzi myślących, większość by powiedziało "a to dobrze jak peło kradło kurła?!". Dla mnie również pis po jedno zło, a tu kurwa dwóch kandydatów na prezydenta z jakich partii?! No właśnie. Pis niech się zajmie wrakiem TU 154M, bo tam zostali zamordowani uczciwi ludzie jak załoga samolotu np. A co do korony, jest władzy bardzo na rękę! Maseczki. Respiratory. Bezobjawowe wybory. Zaopatrzenia, kary, mandaty, ustawy. Dla nich każdy miesiąc to błogosławieństwo, już patrzcie co robią z kopalniami! A o ilu sprawach nie wiemy?! Ja widzę jak przez jednego czarnego skyrwysyna co napadł na kobietę, w dodatku dilera i recydywistę płonie kraj, a wielkie korporacje i media solidaryzują się z martwym bandytą i "uciskiem" czarnych. Tym czasem w Białorusi mają przejebane, i co? I gówno. Belarus don't lives matters. Nikt ich nie wspiera, żadne media, żadne korporacje. Oni w swych protestach nie kradną co się da, nie zabijają, nie robią chaosu. Do czego zmierzam: czekam aż my pójdziemy razem. Czy pójdę? Pewnie. Butelki w domu są, benzyna jest. Ekwipunek podręczny też się znajdzie, oby tylko znaleźli się ludzie myślący.
 8. Pamiętam początki "korony", kupiłem 2x gaz do obrony w razie kryzysu oraz dwie "zabawki" małą i dużą, które skutecznie odstraszą a i potrafią zrobić kuku. Do tego dochodzą np butelki z benzyną i wszystko co w zasięgu ręki może stać się bronią. Powszechny dostęp nie oznacza guna dla każdego tumana, ale np od 22 lat osoba nie karana dlaczego nie może kupić broni? Strzelałem z klamki i AK47, jakoś nie miałem zamiaru latać z tym po ulicy i likwidować ludzi. Inna sprawa że broń CP jest legalna a nie ma tu dzikiego zachodu. Kolejny podpunkt że broń która ma być bronią konkretną, coś lepszego niż przestarzały Makrov czy coś kosztuje sporo jak na warunki polskiego goja - Janusza. PMa kupisz poniżej 1.5k, a używany Walter, Glock itd to koszt od ok 2 tysięcy w górę za używkę, ponad pół roku nie byłem w sklepie z bronią, nie wiem co i jak ale wszystko podrożało przez "pandemię".
 9. Każdy kto czytał książki Szefa wie, że kobiety gardzą słabością. Co z tego, że dziś żyjemy w obfitych i wygodnych czasach, skoro kierują nami pierwotne instynkty. Tak było jest i będzie, a mężczyźni byli są i będą słabszi psychicznie, przez co męskie problemy będą narastały i nie spotkają się ze zrozumieniem od strony kobiet. Edit: z faktami nie da się dyskutować, jak słusznie zauważyliście należy przytaczać ilość samobójstw uraz wypadków śmiertelnych z udziałem mężczyzn.
 10. Hmm. Silnej psychiki i łatwości w rozpoznawaniu emocji. Łatwości w nawiązywaniu relacji i brak problemów ze znalezieniem partnera. Przeciętna, bezrobotna kobieta ma już dużo atencji. A ponadprzeciętny, dobrze zarabiający mężczyzna poniżej 180cm ma przechlapane.
 11. Wypisz wymaluj modelowy przejaw komunistycznej propagandy. Zapomniałeś dodać o zaplutych karłach reakcji. Widzę że czytasz GW i oglądasz TVN. Po kolei. AK walczyła z zaborcami niemieckimi oraz rosyjskimi. Działania AK były wymierzone przeciw żołnierzom okupanta, oficerom, folksdojczom i innym zdrajcom. Dla przykładu, gestapo nie niosło pomocy ludziom, lecz śmierć. A to, że czasem byli tam ludzie, którzy komuś pomogli nie znaczy to że ta organizacja była dobra. Wszędzie znajdą się dobrzy i źli ludzie, zarówno w AK jak i gestapo, ale po epizodycznych występkach nie można jednoznacznie szufladkować całej grupy Polaków nazywa się antysemitami, a tymczasem wśród Polaków jest największa liczba ludzi, z tytułem sprawiedliwy wśród Narodów. Jeśli paru Polaków zdradziło, a ogromna ilość pomagała Żydom, nazwiesz Polaków antysemitami, czy sprawiedliwymi wśród Narodów? Nie zrozumiałeś kryteriów kolego, A to nie jest rozprawka na dwa zdania. Do dziś istnieją: - dokumenty polskie, rosyjskie i niemieckie, - fotografie i filmy, - zeznania świadków, - plany, mapy, - niekiedy ruiny budowli, - itd itp. Zatem co to oznacza: w prawdzie nie wszystko, ale dużą część da się dokładnie odwzorować. A co możesz odwzorować i wycenić z 1410r? Ile masz dokumentów w archiwach itd, fotografi, filmów i zeznań świadków? Dlaczego Francja ciągnie kasę za okupację w my najbardziej zniszczeni, odczuwający skutki do dziś nie możemy?
 12. Ej to ja jestem Arch i komuch do tego, nie odbieraj mi tytułu 😉 Kolega @maroon mnie przejrzał. A tak na serio, jeśli to nie fake to pierwsza wypowiedź jest najlepsza.
 13. Jeśli było to ludobójstwo, eksterminacja np z powodów etnicznych, było mordowanie, nabijanie na widły itd a Polacy szli ewidentnie łupić i mordować to - TAK. Zostaje kwestia dat. Logiczne jest, że nie ma fizycznie możliwość rozliczyć się np z krzyżakami za wojny. Ale jeśli coś się działo w takim okresie, że do tej pory żyją ofiary wojny a my jako naród wciąż odczuwamy skutki 2 wojny, okupacji niemieckiej i później rosyjskiej to sprawa jest jasna. Odpowiedz na pytania: - jakie założenia miała AK, - z kim walczyła AK, - w jaki sposób walczyła AK (broń palna i dywersja, czy może widły i siekiery na chłopów?). AK przestrzegała konwencji Genewskiej, m.in sanitariusze nie mogli wydawać rozkazów i nosić broni.
 14. @maroon Hej tu ja, Arch😉 Takie znalazłem kiedyś ciekawostki: https://samiecweb.pl/post/15907/operacja-spinacz-czego-nie-mowia-w-podrecznikach-historii-o-naszych-sojusznikach Spójrz kto rozdawał plusy i minusy w poście 😉 Hitler założyciel Izraela - kojarzysz? Miałem gdzieś na pdf i zacząłem czytać, ale zmieniłem urządzenie i muszę przeszukać pliki. Nie do dostania już w wersji papierowej, chyba że teraz ktoś wystawił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.