Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,305
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,158 Świetna

3 Followers

About DOHC

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,808 profile views
 1. Często powtarzam, że aby poznać przyszłość, należy spojrzeć w przeszłość. W przeszłości były: - wojny, - zdrajcy, - rozbiory, - spiski i tajne układy (szur szur), - sprzedawanie ludu w jasyr w zamian za ocalenie (tymczasowo) swojej dupy, - wrzaski o honorze, a w razie realnego zagrożenia ucieczka dyplomatyczna za granicę, itd itp. Jak nasz Brat zauważył, jest już za długi czas pokoju, po prostu za długi. Wiek XX? 1 WŚ. 1920r 2 WŚ i okupacja niemiecko rosyjska aż do 89, realnie do 91-93 była usuwana ruska infrastruktura,
 2. Skłócenie ludzi pis vs po, najgorsze skurwysyństwo można usprawiedliwić tym, że "peło kradło". Są też ludzie fałszywej flagi gdzie mówią i robią w dużej mierze dobrze, ale w rzeczywistości ośmieszają dane ideę jak pan z filmiku czy pewien pan z muszką, który tuż przed wyborami uruchamia tryb 4 procent hasłami Hitler itd. Ta osoba kreuje się na patriotę i anty 447, niby mówi dobrze ale tylko ośmiesza to o czym mówi:
 3. Dobra wiadomość, choć dwa lata w zawiasach to jest kpina.
 4. oraz Zawsze jest USA gdzie biali i czarni żyją dawna razem, a gdy czarny zginie to płoną miasta. Analogiczny czyn w Europie? Hehe ale to przerysowane z tego, co sam mówiłeś! Zbyt obszerne zagadnienie, możesz tu więcej rozwinąć czy chodzi o przekonania wpajane jak katolicyzm, powielanie zachowań rodziców, czy rodzice mówią coś dzieciom? Czy Polacy na ziemiach zachodnich mordowali niemieckie kobiety i noworodki? Ataki na Wołyniu miały utarty schemat, wieś była otaczana szczelnym kordonem, wchodzili ludzie uzbrojeni a później rezuni z siekierami i widłami.
 5. Selekcja naturalna. Jakoś białym ludziom nie odpierdala, gdy policja zabije białego. Tak. Jak chcesz poszukam materiały, oglądałem film z miasta gdzie pełno imigrantów, Palermo czy coś. Mieszkańcy mówili że to nie emigranci, ale oni są ofiarami. Kradną w biały dzień, włamują się, są bezkarni. Gdzieś we Francji np układali barykady na autostradach i wszystko szabrowali. . Nie wiem, nie znam tego portalu. Wziąłem pierwsze lepsze co mi wyskoczyło. Ok daję inne przykłady: https://pl.qaz.wiki/wiki/Murder_of_Elin_Krantz Może być?
 6. Że za granicą? Serio? W świecie, gdzie nazwanie czarnego czarnym jest wyrok, a za pobicie białego to nic? Tak, biali Belgowie czy Anglicy mordowali miliony czarnych i to hańba, ale to ich hańba nie nasza Polska hańba, ani nie moja hańba. Za granicą krzywo spojrzysz na takiego i rasizm, rasizm! Czarne dziecko coś ukradnie? Jak zgłosisz kradzież to rasizm! A w mediach Twoje koleżanki bodajże że Szwecji mówią, iż "gwałt białego gorszy od gwlatu imigranta", z tym że za większość przestępstw odpowiadają... No właśnie imigranci nie kto inny. Oto wasza "normalność" https://ww
 7. Proponuję paragraf 7.62 lub 5.56, truchło na części zamienne bądź psom na pożarcie.
 8. Nawet nie oglądam, ale też raz wziąłem ziomka z ulicy ze stacji do domu. Zeszczał się w gacie i zostało na fotelu z mokrych spodni, to taki stary mocz było czuć. Na szczęście to auto było już na sprzedaż, wyprałem tylko siedzisko.
 9. Chcę przerwania statusu quo, a los okupantów w Warszawie jest mi obojętny jeśli mnie rozumiesz. Polska jest rozwarstwiona na dwa skrajne obozy, z pewnością będę nazywany tak przez skrajnych lewaków LGBT róbta co chceta, jak i faktycznych katobolszewików z naczelnym rabinem w Toruniu.
 10. Piękny cytat szlachetnego mężczyzny. Dziękuję Bracie za słowa uznania. Co z tego wynika: garstka ludzi udostępniających wiadomości dała 4te miejsce w Polsce. W zależności od pracy, gdyż pracowałem za granicą parę razy jak i w Polsce na różnych stanowiskach podczas mojej obecności na SamiecWeb raz miałem więcej czasu, raz mniej. Pisałem z początku nieśmiało, później dołożyłem drugi profil historyczny ale w sumie niepotrzebnie, jeden byłby lepszy dla kogoś takiego jak ja, trzeba by dużo czasu poświęcić aby dwa kanały obsłużyć. Znalazłem tam mnóstwo cennych informacji, i
 11. Tak, masz rację. Widać po przykładzie Marka gdzie to nie jest hejt czy krytyka, ale groźny śmierci. Ale... Był pewien chłopak, już jako nastolatek walczył z ruskimi broniąc Polski w 1920r, walczył w bitwie warszawskiej oraz obronie Grodna. W 1939r bił się dzielnie jaki dowódca plutonu, po kapitulacji kraju nie złożył broni. Współtworzył Armię Krajową. Jako ochotnik dał się złapać w łapance, mając przy sobie dokumenty przez które świadomie trafił do niemieckiego obozu koncentracyjnego. W miejscu gdzie o śmierć łatwiej niż o chleb, spędził ponad trzy lata i przeprowa
 12. Tak tak czytam, to niedobrze mi się robi i nasuwa się jeden wniosek. Broń, broń i jeszcze raz broń, zrobić to chyba nasi przodkowie w 1920 i 1939 czyli walka z okupantem, tym razem dużo groźniejszym gdyż wewnętrznym. Grupa mężów stanów powinna przejąć władzę i przeprowadzić wyroki śmierci na wszystkich zdrajcach, będzie ciężko gdyż garstka ludzi ruszy do walki a reszta gojów, baranów będzie kuliła ogon pod siebie więc nie ma co liczyć na pospolite ruszenie.
 13. Skurwysyny! Baba dostaje 2 x 3000 plus 2 x 500, do tego pierwszeństwo w żłobku, przedszkolu itd bo "samotna madka p0lka". Mężczyzna traci pracę i ma bulić pomimo tego. Każda ale to każda kobieta, widząc że dostanie mieszkanie, alimenty i socjal w nagrodę za rozwód może się w końcu ku temu skłonić i zostawić mężczyznę gorzej niż na lodzie. Takie to piekło i ucisk kobiet. Takie sprawy można by łatwo załatwić tabelą alimentacyjną z opieką naprzemienną oraz testami DNA na ojcostwo, co by mieć pewność że płacimy na swoje dzieci. Ale do tego trzeba głosować
 14. Co Brat wyżej zauważył, często psy spierdalają jak sięgniesz po kamień. Jeśli nie ma ucieczki, zdejmujesz z siebie bluzę, pies łapie za bluzę zamiast za ciało. Jeśli nie masz co mu dać a np leżysz, zamiast gardła daj mu lewą rękę, a prawą możesz wydłubać oko albo zmiażdżyć krtań. Osobiście byłem atakowany przez sfory psów szczególnie na wioskach, parę razy miałbym wypadek na motocyklu czy rowerze, raz mi wybiegł wieki pies przed maskę, hamowałem ale przed samym zderzeniem odpuściłem hamulec i puknąłem go lekko acz zdecydowanie, nauczka na przyszłość.
 15. OtwieraMY gospodarkę, może warto podpisać petycję? https://www.pobudka.org/2021/01/27/dolaczamy-do-akcji-otwieramy-gospodarke-podpisz-petycje/ Super! Już się biorę za czytanie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.