Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Posts

  4,333
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Donations

  0.00 PLN 

DOHC last won the day on March 31

DOHC had the most liked content!

9 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20,308 profile views

DOHC's Achievements

Major

Major (16/23)

10.5k

Reputation

 1. Dobrze, niech się niesie. Na razie to niewiele, ale tyle można zrobić.
 2. Hej. Czytałem. Książkę Finansowa Forteca, tam autor napisał, iż warto inwestować, jeśli: Masz spłaconą hipotekę, zadłużenia. Masz odłożoną poduszkę finansową na pół roku życia. Lepiej zrobić te rzeczy i późnej zająć się inwestowaniem.
 3. Zacząłem oglądać, mocny materiał, syf jak cholera. Gdybym rządził tym krajem, wielu bohaterów zostałoby po udowodnieniu winy rozstrzelanych publicznie, a "lżejsze" przewinienia skutkowałyby wydaleniem z zawodu bez prawa do emerytury, i wieloletnia praca w kopalni.
 4. Witaj. Z tej mąki chleba nie będzie. Nawet tak młodzi ludzie mają problemy w tym kraju... Itd itp, bardzo dobre wnioski, miała nice guya, testowała, a Ty wypełniłeś jej czas, starałeś się itd. Aspekty religijne że nie można tego czy tamtego? Nie wierz w to. Giga red flag. Musisz zadbać o zdrowie psychiczne. Raczej jej wyidealizowany wizerunek. Rzeczywistość jest inna, a ten "związek" znaczył niewiele. Rady. Musisz podnieść samoocenę i pewność siebie. Kup sobie notatnik, siądź na spokojnie, określ cele jakie chcesz osiągnąć i pomyśl jak to zrobić, ta metoda zadziała gdyż cele nie spisane z reguły nie wychodzą... Poczytaj świeżakownię, kup książki i poczytaj, polecam Co z tymi kobietami, Kobietopedia, Wyprawa po samcze runo, Zbuduj siebie od nowa oraz Brudna gra 1 i 2 część.
 5. Jakie społeczeństwo takie ideały. Dlatego powinno też być legalne, żeby wilki ludzkie nie trzymali łap na tym.
 6. Decyzja o wyjeździe była najlepszą decyzją życiową. Na razie absolutnie nie ma co panikować, ale lepiej trzymać rękę na pulsie.
 7. Siemanko! Lata temu sam korzystałem z for internetowych, szukałem informacji o tuningu takich czy takich silników i coś sobie dłubałem, fora tematyczne o takim czy takim aucie dawały oooogrom wiedzy. Dziś poszło na szajsbuk i to ma jeden duży plus, ale reszta minusów. Duży plus - nie wiem jak na 2024, ale tak od paru ostatnich lat był to najlepszy rynek aby coś kupić i sprzedać. Ogłoszenie na olx czy allegro miało np 300 wyświetleń, w grupie szajzbuka bywało nawet kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy potencjalnych klientów. Raz dostałem w sprawie sprzedaży auta 52 wiadomości w przeciągu 3 dni... I tyle plusów. Może jeszcze to, że jest jako tako ruch i albo szybkie odpowiedzi, albo 0 zainteresowania. Minusy - ludzie zidiocieli. Nie wiedzą jaki olej wlać do auta rocznik 2004 np, gdzie od 20 lat można znaleźć taką informację gdzieś w internecie bez trudu, mniej zajmuje wyszukanie niż zadanie gówno pytania. Komentarze. Jak coś sprzedajecie, są schizofrenicy którzy przeszukają wasze posty, czy czasem nie próbujecie zarobić parę złotych i nie kupiliście czegoś taniej. Bardzo dużo spamu nie na temat, pytacie o jedno, wspomnicie o czymś nieistotnym i się rzucają na was pieski. Kiedyś wspomniałem iż szukam opinii o czymś, bo przez godzinę spacerowania po salonie nikt do mnie nawet nie podszedł, i się zaczęło ciskać że sam powinienem, że królewicz itd, no idioci. Sprzedawałem kiedyś felgi aluminiowe w cenie złomu plus 12.50 na każdej feldze więcej ponad sam surowiec, i się ciskali że ktoś ma 20zł taniej, i z oponami. Fakt że opony śmietnik, i dochodzą koszty demontażu i utylizacji, normalnie okazja życia. Albo grupy motocyklowe. Ktoś gdzieś pojedzie na koniec świata- jakieś lajki, kom. Baba doda zdjęcie na motocyklu, nie koniecznie swoim nawet - och ach jak super, mało sobie spodenek neo pobrudzą. Taki obraz współczesnych ludzi.
 8. Moja interpretacja "wzmocnienia":
 9. Wszystkie rady są dobre, ale na tym etapie myślę iż autor przede wszystkim powinien zająć się pewnością siebie i samooceną, na resztę przyjdzie czas.
 10. Czyli to samo jak ja miałem. Wnioski: trzeba poprawić samoocenę i pewność siebie. Dodatkowo, mając 2X lat i mając problemy finansowe z podstawowymi prawami człowieka jak możliwość opłacenia kursu na przemieszczanie się sam widzisz, że coś jest grubo nie tak. Zrób prawko, zrób angielski na choćby A1 i znajdę Ci tu dobrą pracę, albo wystarczająco dobrą na początek.
 11. Odświeżam temat. Swego czasu handlowałem w internecie, zasada była taka: im coś tańsze tym klienci gorsi, milion zdjęć, pisanie wiadomości zamiast zadzwonić i wiedzieć za 5 minut wszystko itd. Dodatkowo, jako expat obcujący z innymi, widzę negatywną cechę naszego narodu - przy małych rzeczach Polacy są nieufni, skrupulatni, wszędzie węszą postęp. Miałem taką sytuację, iż ktoś chciał zdjęcie mojego dowodu zanim przeleje mi 10zł za jakieś gówno! A jak jest z dużymi, sprawami; polityka, kredyt, wybory życiowe, wybór partnera? No cóż... Kredyt we frankach!? Huraaa bierzemy, a później: łoszukoli! Zmiennie stopy procentowe, WIBOR? Noo myśmy wybroli se kalwalerge ładno. Wybory? Te same partie skurwieli. Kasa z OFE, holocaust Polaków w latach 2020-2022? Cicho szaaaa. Cipa? MOJE CIAŁO MOJA SPRAWA KURWAAAAAAA!!!!!!!! Pod tym względem jest to bardzo negatywna cecha narodu Polskiego, im coś tańsze, bardziej błache tym więcej zachodu, przy aucie za tysiąc euro chodzą, szukają czy nie łoszukoł na starym gracie. W poważnych sprawach - 0 rozeznania, edukacji, skrupulatności, doedukowania się w temacie. Ile rodziców w Polsce ma jakąkolwiek książkę o rozwoju dziecka, człowieka, psychologii? A ile ma jakieś kolorowe gówna dla kobiet zwłaszcza? Więc myślę, że gdyby ktoś chciał im sprzedać super torebkę albo perfumy za 30zł to by przegoniły oszusta, a tu w takie gówna wierzą, co jest wodą na młyn osób o psychopatycznych cechach, bez oporów i kręgosłupa moralnego.
 12. Tak. Powiedziałbym więcej, są ludzie dla których uderzyć kogoś to duży opór, ale jak to itd itp. U nas był gostek z dwa lata chyba starszy ode mnie, co pobił ze skutkiem śmiertelnym, mówiąc wprost zabił jakiegoś faceta za nie poczęstowanie papierosem. To jest właśnie bestia w ciele człowieka. Podobnie działają sprzedawcy garnków czy jakichś kołder starym dziadkom. Gadanie plus podatny grunt plus 0 kręgosłupa moralnego. Antybohaterzy, no ale dla niektórych idole bo są skuteczni i firma zarabia. Zaś pan hrabia to moim zdaniem ewenement. Coś jak mordercy specjalizujący się w zabijaniu kobiet. Jeden będzie miał opór, żeby zagadać a taki zagadka, zabierze na chatę, zabije a zwłoki pokroi. Owszem, to bardzo rzadkie przypadki nie mniej psychopaci są wśród nas. Dodatkowo zwróćcie uwagę na jedną rzecz. Ile razy wam się zdarzyło popełnić jakąś gafę, gdzieś się odsłonić, ponarzekać przy kobiecie a tu zonk, za dużo powiedziałem. A nasz hrabia jakby błędów nie popełniał, skuteczne psychopatyczne zachowanie. A co do głupoty osób dających się nabrać to już inna bajka.
 13. Normalnie się nie udzielam do "specyficznych" ludzi, ale to już Nty komentarz w tym stylu. 1. Wyśmiewasz dobór naturalny który był na długo przed Tobą, i będzie jak nie będzie nawet śladu Twojej bytności 😉 2. "Dziadek" to drapieżnik w skali jeden na miliony, żerujący na głupszych i słabszych. Kiedyś autor książki o piramidach finansowych uległ właśnie komuś takiemu, i... Wpłacił pieniądze do piramidy. Więc skoro ktoś taki, zarabiający XXX równowartości Twojej wypłaty uległ, trudno się dziwić głupiej 19 latce, aczkolwiek oczywiście człowiek ma rozum i powinien z niego korzystać. Ja podziękuję za takie wzorce i takich idoli. A co do krasnali - jesteś tu tyle czasu, znasz na pewno świeżakownię. Przychodzą tu ludzie przeczołgani życiowo, po rozwodach, alienowani itd a Ty chcesz, aby byli jak psychopaci 1 na miliony? Albo nie wiesz co piszesz albo jeszcze gorzej. Widzisz, niby spadochron jest taki ważny a jednak nie jest, bo są ludzie którzy przeżyli upadek z wysokości i są tacy, którzy pomimo spadochronu zginęli bo zawiódł 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.