Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  751
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

603 Świetna

About DOHC

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2142 profile views
 1. Nie wiem, ale też nad tym myślałem. Moim zdaniem warto zacząć tu https://www.jednostki-wojskowe.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=411&Itemid=5 , a następnie tu https://terytorialsi.wp.mil.pl Chcę wrócić do Polski za jakiś czas. Jeśli myślisz o tym poważnie, opisuj tu swoją drogę - przyda się potomnym. Jeśli będę pierwszy, przetrę szlak, oby planów tych nie trafił szlag.
 2. Odpowiedz sobie na pytania: - czy ona miał skrupuły tak postępując, - co zyskasz mając niespalony most za sobą, powrót, rozstanie, powrót, rozst... i tak w kółko? Myślę że wiesz co robić.
 3. Zrób rozeznanie rynku Bracie. Ja pokazywałem koledze narzędzie ogrodnicze - kij z ostrzem za 25.50e, w Polsce takie ostrze na patyku powiedzmy 25.50pln, a na aliexpress 2.50usd z free shipping;-) Taki żarcik, ale sens jest jasny. Weź pod uwagę kilka czynników jak koszty transportu i magazynowania, ewentualne myto (akcyzy, cła, vaty, sraty). Reklama robi cuda, trzeba się ogłaszać gdzie się da, nawet na marginalnych portalach ogłoszeniowych. Może podpowie ktoś z UK? Ja krążę między Polską a beneluksem, tak czy tak świetny pomysł i sam myślę i robię podobnie w mikroskali, pozdrawiam również.
 4. Hmm. Ciuchy z paskiem to koszt kilka stów, z minimalnej odłożysz. "Nowe" dwudziestoletnie audi czy bmw kupisz koło dychy, czasem ktoś weźmie kredyt itd, w przeliczeniu to niecałe 2500e. Telefon nowy weźmiesz za złotówkę na umowę albo kupisz za pięć stów, też odłożysz z pensji. ALE. Mediana zarobków to około 2500 na rękę (niektórzy lubią polemizować, że to nie 2500 a 2499 albo 2501, dodaję link pierwszy lepszy https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tyle-zarabia-sie-w-Polsce-Mediana-plac-ok-2500-zl-na-reke-7557767.html ), jak ktoś kiedyś obliczył ludzie oszczędzają około 10 procent zarobków. Zatem zostaje 250 na inwestycje, jakiś rozwój, odkładanie na dom czy mieszkanie. Czy to dużo? Nie, to bardzo mało. Jesteśmy bardzo utalentowanym narodem, ludzie jakoś wiążą koniec z końcem, pomyślcie co by było, gdyby były prawdziwe władze dbające o interes Polaków, a nie rosji, niemiec, watykanu czy izraela. Odnośnie sytuacji ekonomicznej, za mało by żyć, za dużo by umrzeć. Jebią nas z każdej ze stron, płacimy bardzo wysokie opłaty (w tym podatki od podatków, opłaty skarbowe od transakcji i inne kwiatki) a w zamian gówno dostajemy. Emerytury - praca do 67r.ż, gdzie średnia życia to 74 lata ( https://oko.press/polska-nie-zdrowieje-srednia-dlugosc-zycia-w-naszym-kraju-przestala-rosnac-raport-o-stanie-zdrowia-spoleczenstwa/ ), zatem zostaje uwaga tylko siedem lat życia mężczyzny na emeryturze. To już lepiej te pieniądze odkładać do 40tki, zrobić jakiś biznes, a te parę lat mając rodzinę czy opiekunkę dasz radę wytrzymać. Ogólnie mamy wspaniały naród, ale twór zwany państwem pobiera nie dając w zamian warunków do życia. A narzekamy - i bardzo dobrze. Wystarczy poczytać o historii ostatnich stu lat, a znajdą się setki powodów, jak choćby te same gęby 1989-2019. Nie ma X RP, jesteśmy kontynuacją PRL.
 5. Gdyby mnie spytać niespełna dekadę temu, odpowiedziałbym że to sens życia człowieka, najpiękniejsze uczucie itd. Czym jest miłość teraz? Stanem haju hormonalnego stworzonym przez naturę, w celu prokreacji. PS serce to pompa krwi, oprócz przedsionków i komór nie tkwi w nim żadna tajemna siła. A "serce" to nasza podświadomość. PS2 na dłuższą metę wygodniej spać osobno, nikt się nie rozpycha i nie ściąga kołdry.
 6. Nie byłem, ale uważam to za bdb pomysł. Tak samo jazda enduro motocyklem potrafi człowieka wiele nauczyć jak radzić sobie w opresji, a po paru godzinach zmagań w terenie poważnie można być nieźle zmęczonym.
 7. Moim zdaniem to prawda. Ludzie podczas wojny, pomimo trudnych czasów sobie radzili, a do tego naprzykrzali się niemcom i rosjanom. A teraz? Jestem na paru grupach tematycznych, coś związanego z handlem również. Ludzie raz że nie potrafią pisać, czytać ze zrozumieniem, to jeszcze swoim imieniem i nazwiskiem sygnują totalne bzdury robiąc gównoburze. Do tego świeża sprawa - wybory. Wygrał pis, większość ludzi nie głosowała. Wnioski, wybory są sfałszowane, albo większość ludzi to idioci, którzy nie interesują się tym, kto ich reprezentuje oraz tworzy przyszłość dla ich dzieci oraz przyszłych pokoleń.
 8. Jeśli to kasa z kieszeni polityków pis, bądź kasa mająca iść n korporację watykańską to ok. Ale tu zamiast rozwoju mamy cofanie się w rozwoju.
 9. Nowi użytkownicy nie mogą dawać PW poniżej bodajże 100 postów, zabezpieczenie antyspamowe. Tak czy tak, na emigracji (bądź w większym mieście) zarobisz, i przede wszystkim oderwiesz się od tej duszącej sytuacji. Sory że teraz odpisuję, ale bezbożni nie odpoczywają, dopiero wszedłem i nadrabiam zaległości.
 10. 1. Zmiana środowiska i pracy. 2. Jak dajesz radę zapierdalać i znasz angielski, jakieś podstawy to pomyśl nad emigracją na pół/rok/u. Jak chcesz a nie możesz nic znaleźć odezwij się do mnie, może coś załatwię.
 11. Też ile mogę wspieram w każdy sposób naszą społeczność. Dziękuję w imieniu w wszystkich i zachęcam resztę do aktywności. PS masz samcze gadżety ze sklepu?☺️
 12. Moim skromnym zdaniem (mam murarza w rodzinie), bez specjalnych starań możesz mieć pełne ręce roboty, ogłaszaj się w sieci, możesz też lokalnie w swoim mieście zamieszkania.
 13. Jesteśmy na forum antymatrixowym, a Ty promujesz matrix. Ktoś jest zamożny (zamożny, żyje godnie, ale nie stać go np na jacht), dobrze zarabia gdyż jego usługi są cenione, a może ma firmę i daje pracę ludziom? Tak czy tak pracuje, i ma być karany skoro PIS obiecał "pińćsetplusy" na każde dziecko, a potem zmienił zdanie i jednak nie, jednak na drugie bądź limit zarobków? A jak ktoś zarabia (przykładowo) 3 000 na rękę (ok 750e miesięcznie, "bogactfo kurła!") i mu przekracza dochód na osobę np 50zł i nie dostanie "pińćsetplusa"? Czy każdy bogaty to "łoszust złodzyj" a każdy biedny to szlachetny człowiek? Jeśli chodzi o rockerfellerów czy rotschildów to faktycznie oni stworzyli nam planetę - więzienie. Albo wielkie korporacje zarabiające niewyobrażalne pieniądze, płacące ludziom po 2 000PLN na rękę. Z tym się zgodzę. Ale znam ludzi zarabiających kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, i nie uważam że skoro są w czymś dobrzy, to powinni jebać za 2 000PLN (ok 500e). Wybór jak za czasów 2WŚ. Iść z Hitlerem, iść z Stalinem na tego pierwszego. Ewentualnie pojebane sojusze jak z Anglią czy Francją. A przecież czesi mieli dla nas propozycję! Widać po wyborach (o ile nie były sfałszowane), że Polacy nie widzą innej opcji niż pis/po. Bardzo boli mnie to bo kocham swój kraj i mam wielu przyjaciół, ale widzę efekt rozbiorów, 2WŚ, komunizmu i bandyckiej reprywatyzacji po 89r. Zrobiono z dumnego narodu generację pomywaczy, pariasów Europy. Można głosować na różne partie, ale efekt wciąż ten sam. Pis i po - ciągle się kłócą, a za kulisami sprzedają Polskę i piją wódeczkę. Wielu ludzi nie interesuje się polityką - stąd tragiczne skutki. Ludzie nie rozumieją, iż pieniądze które rząd rozpierdala na 447, kościół czy inne mogłyby być spożytkowane na budowę szkół, dróg, szpitali. Czekał ktoś w kolejce do lekarza, przyjemne co? Albo reparacje wojenne. Mamy 38 milionów obywateli, odliczając głupków, dzieci, starców, chorych, tych co wyemigrowali dajmy że zostanie połowa. Połowa ma dzieci, pracę, interesy (to są wymówki, no ale niech będzie że to taaaaaka wielka przeszkoda), zostaje około dziesięć milionów szlachetnych Polaków. Wychodzą na ulicę, manifestują siłę, media trąbią o faszyźmie bo są przerażone. Po tych akcjach mamy repolonizację mediów, dostajemy pierwsze transze odszkodowań od niemców, modernizujemy chory system. Piękne, co? Ale ciężkie do zrealizowania, skoro nie chce się ruszyć dupy na wybory i ZADECYDOWAĆ o losie swoim, i swoich następców. Najlepiej potem narzekać, i odurzać się alkoholem etylowym gadając jak to źle, Cały czas powtarzam tu, i na samiwec.web iż sytuacja w Polsce, jest konsekwencją politycznych rozgrywek ostatnich stu lat.
 14. Pora wpłacić jakąś cegiełkę ma rozwój organizacji. Gratulacje i dziękuję! W przyszłości marzę o Naszym związku wyznaniowym, i może też partii, kto wie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.