Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  578
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

459 Świetna

O DOHC

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1704 wyświetleń profilu
 1. Rozumiem że boli, ale dla niego zawsze będziesz ojcem. A konkurent byłej partnerki sponsoruje Ci syna, raczej w ten sposób to odbieraj. I zbieraj dowody zdrady, im więcej tym lepiej. Nie pokazuj nerwów, nie rób scen i rzeczy, które by rzucały na Ciebie złe światło.
 2. Podobnie jak Piotr "Magik" Łuszcz. On się zabił, zostawił rodzinę w święta. A teraz taki idol młodzieży, noo, kiedyś to były rapsy.
 3. Odwróćmy sytuację. Wyobrażacie sobie, że mężczyzna z dzieckiem dostaje pomoc za to, że zostawia żonę? Że dostaje pomoc w domu samotnego ojca, że media go popierają? Że ktoś mu finansuje mieszkanie itd? Ta kobieta poznała jego najgorsze strony. Hmm. Kiedy nie może go znieść, kiedy jest najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługuje na niego kiedy jest najlepszy😉 Moja była też ma dziecko z jakimś gościem, czasem chce się żalić ale odpowiadam zdawkowo na pytanie co u mnie, co słychać itd. A nie, czasem mówię zgodnie z prawdą że wszystko się układa zgodnie z planami.
 4. Jakoś nikt nie krzyczy o dyskryminacji, i że to atak na ateistów.
 5. Dziwię się, że żaden rodzic takiej osoby po prostu nie zajebał.
 6. DOHC

  Bmw 3 - Octavia II - Koła

  Podaj wymiary opon oraz felg.
 7. Przypomina mi to pizzagate.
 8. Cóż - jaki "pasterz" takie "owieczki". Im społeczeństwo jest dalej od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą.
 9. DOHC

  Babsko z tramwaju.

  Pamiętam jak auto miałem zgruzowane, zanim doprowadziłem je do ładu pewien okres musiałem tyrać się komunikacją. Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, jak bardzo problematyczni są starsi ludzi. Lecę wykończony na przystanek po 10h pracy, a tam zmęczone zakupy na kilku miejscach. Wybiegane na to miałem, ale dziś już bym zapytał, czy zostały wykupione dwa bilety u kierowcy.
 10. Mój kumpel ma dom, a nie ma samochodu (ciągle za granicą). Sporo młodych nie ma pracy (nie mówiąc o innych rzeczach), ale mają samochody. Jeśli jest potrzebny to kupuj. Sam mam i nie wyobrażam sobie życia bez auta. Ale jednocześnie rozumiem, że jak ktoś robi kilkaset czy kilka tysięcy rocznie, to lepiej i taniej wychodzi taksówka - nie obchodzą wtedy opłaty, zmiana opon czy utrata wartości.
 11. Powinni takich legalnie odstrzeliwać. Ewentualnie władza w rękach ludu, i na taczkach wywieźć do ciupy.
 12. DOHC

  Czy warto tak zapieprzać?

  Gdybym spotkał siebie 10 lat temu, powiedział bym sobie - ucz się języków i przedmiotów zawodowych, reszta tyle żeby nie być głąbem, ale też nie tracić czasu na wiedzę o rolnictwie w Bangladeszu. Do tego treningi (ciało to zbroja i narzędzie), inwestowanie (nie odkładanie, inflacja rozjebie oszczędności!) i życie swoim życiem (wyprowadzka itd).
 13. DOHC

  Wyśmiewanie alkoholu - filmy

  Marek również wiele razy o tym wspominał, nagrał także super audycję, którą pozwolę sobie tu wkleić, łączmy siły! oraz i If siebie dodam, że do pijanych nie trafiają żadne argumenty. Jedynie można powiedzieć że nie ze względów zdrowotnych, jak w audycji na górze.
 14. Też, ale to zapisanie nieświadomego młodego człowieka do korporacji religijnej. Gdyby mnie pytali o zdanie w wieku 18tu lat nie ochrzcił bym się, a tak jestem katolik, mimo że mam gdzieś to wszystko. Elastyczny umysł dziecka wszytko wchłonie, każdy absurd czy to religii czy danego ustroju politycznego.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.