-
Posts
4,644 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13 -
Donations
0.00 PLN
DOHC last won the day on February 1
DOHC had the most liked content!
Profile Information
-
Płeć
Mężczyzna
Recent Profile Visitors
29,677 profile views
DOHC's Achievements
Major (16/23)
11.7k
Reputation
-
Pytanie kto i czym zafascynuje? Zamożny właściciel firmy i jego fascynujące podróże, auto, dom😀
-
Nowy system żebractwa w karton Polska
DOHC replied to smerf's topic in Polityka, bal bezwstydnych kurewek
Żebractwo w Polsce to są igraszki, wybierz się do Senegalu, to zjedzą was murzyni dej deje, podobnie Maroko np. -
Masz być głupi, masz być lewy, masz być słaby
DOHC replied to Dzingolo's topic in Zasłużona Starszyzna
Niestety mam podobne przemyślenia. Dlaczego tak jest? Zawsze rzadko się udzielałem w social mediach. Wrzucałem różne info o m.in ACTA 2, 447 i wiele, wiele innych. Prawie żadnej reakcji. Jakieś zdjęcie z wyprawy motocyklowej? Już sporo lajków, dużo wyświetleń itd. Laska co wrzuca zdjęcie mordy? 50x tyle reakcji co ja, więc jak mam się przebić z normalnymi treściami do ludzi? A co do ogółu - czy są jeszcze ludzie, którzy mają wątpliwości iż to celowe i narzucone osłanianie i ogłupianie pospólstwa? -
Przymrużeniem oka... https://plusujemy.pl/news/69fa12e44d1f48341b5f0a31
-
Słyszałem i zgadzam się w stu procentach. Dać jeść, dać, nie przeszkadzać. Ale z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej mieszkać samemu i widywać się w weekend i na tygodniu. Ma się niezależność i zaspokojone potrzeby.
-
Kiedyś było u nas bajoro, staw, ludzie tam wrzucali różne rzeczy. Lampy naftowe, była zdekompletowana WSKa, nawet lufa od dubeltówki. Człowiek traktował to jak śmiecia, a dziś takie lampy by mogły troszkę kosztować. Po lasach walały się różne części, lampy itd, złomiarze zebrali na złom. Kiedyś znalazłem lampę od motorynki, a kumpel potrzebował i sprzedałem mu za 5zł. Innym razem znałem lampę tylną od MZ TS, akurat kumpel oddał motocykl do renowacji i mu zgubili... Tamta lampa była wybawieniem. Czasem na różnych urbexach się coś znajdywało, wiem że nie ładnie ale budynek w stanie rozkładu, właściciel wątpię że żył, znalazłem jakieś części do starych motocykli, sprzedałem i coś tam zarobiłem. Czasem różne deale, od kumpla kupiłem złom pakowany na przyczepę, części od beemy i polskich aut za 100zł, zarobiłem z 5x tyle tylko pakując to i wysyłając. Takich historii miałem dużo więcej, skrzynka części od gościa za niecałe 200, w nich kierunkowskazy WSK Perkoz, sprzedałem za 350 plus reszta fantów dla mnie. Ale chyba najlepsze znalezisko, moralne bardziej niż finansowe to było znalezienie wraku ciężarówki Studebaker US6C, z 41r jak pamiętam. Później rozgrabili na złom, jak poszedł w górę ale zabrałem z niej tabliczki znamionową, z oznaczeniem, schemat pracy skrzyni biegów itd. Mój kumpel znalazł w kupionym domu order Virtuti Militari z papierami od prezydenta, w sumie - ja to znalazłem, ale nie miałbym sumienia oszukać kumpla i wszystko mu pokazałem, po prostu lubiłem wszędzie szperać. Później jeszcze ujawniły się ślady z czasów drugiej wojny światowej, ale tego już nie będę ujawniał. Znalazłem kiedyś także m.in łeb dzika na strychu jednego z domów, ale był dla mnie bezwartościowy. Myślę że kanały nurków są o wiele ciekawsze, czy też eksploratorów z detektorami metali. Osobiście miałbym opory brać coś ze śmietnika, chyba że byłyby to tzw wystawki na zachodzie. Raz tak wziąłem fajny rower, naprawiłem, używam do dzisiaj. Sporo znajomych tak się umeblowało itd.
-
Znam firmę Magura ale o klamkach Saint nie wiedziałem, kojarzy mi się z Sainkti Magistri🤔
-
https://plusujemy.pl/news/69af025036c3eb31df6fb088 Pozdrowienia z emigracji.
-
Zagadanie do laski z innej grupy językowej
DOHC replied to nomek18's topic in Na linii frontu; podrywanie
Jaki masz numer, przystojniaku? Eeee my używamy imion. Wesołego halloween! Jestem żydówką... Cóż, happy hol.. hollo... Eee już nic. Kto się waha ten ręką maha, nie ma co myśleć - najmniejsze działanie lepsze od wielkich wizji. Po prostu zagadaj pod byle pretekstem, powiedz coś głupiego ale i śmiesznego, żeby rozluźnić atmosferę a później zobaczycie. Jak nie to next i kolejna, szkoda czasu. Dziki kot, powiedzmy mały Tygrys nie myśli jak złapać mięso godzinami, łapie okazje niczym papier toaletowy od pracodawcy, by później łapczywie zajadać mięso niczym darmową kawę od szefa - złodzieja z kantyny, podczas gdy inni robole patrzą z zazdrością. -
Powinieneś się udzielać na plusujemy. To historia "biała masajka" lub bardzo podoba, bo tak chyba baba uciekła od tego murzynka. Cóż, kobiety i ich wybory, a później żal za konsekwencje. Fajnie się jest pobawić na czandze, czarnej kutandze ale później mieszkanie w chacie z błota, smród zwierząt niczym kwas masłowy, brak dostępu do instagrama, blika, nawet nie wiadomo czy koledzy jej chłopa mieli jakiś telefon. Koniec końców została bohaterką, bo murzyn dobry a później zły.
-
"Niedługo dla p0lek małpa z drzewa będzie lepsza od rodaka" cytat @Czarny91PL
-
https://pl.euronews.com/2025/11/27/namibia-imiennik-adolfa-hitlera-po-raz-piaty-z-rzedu-triumfuje-w-wyborach-lokalnych Ma chyba zmniejszyć podatki. @Iceman84PL wrzucał kiedyś filmik, jak białego napadła mudzina (fajne mięso swoją drogą z tego co pamiętam) a jej mąż był obok, a ona się na tym białym uwieszała. Za Simona Mola liczba HIV i p0lek była wyższa.