Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,476
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,514 Świetna

4 Followers

About DOHC

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,233 profile views
 1. Gdybyś to wrzucił na grupę p0lek, byłbyś zjechany że Ciebie żadna nie chce, że przeszłość się nie liczy i trzeba mieć wymagania, nie brać byle polskiego kuhwe polakha robaka. Niestety jak @Quo Vadis? wspomniał, takie kurewstwo jest promowane mimo że myślący ludzie mają wyjebkę czy obciągała temu czy tamtemu.
 2. Wielokrotnie mówiłem, iż aby poznać przyszłość wystarczy spojrzeć w przeszłość. Tu o utylizacji amunicji do AK47, hańba! https://www.odkrywamyzakryte.com/marnotrawstwo-amunicji/ Lech ratyfikował traktat wersalski przez co Polska straciła na rzecz Francji a przede wszystkim Niemiec. A karakan i maciora... Jedyne co wyszło dobrze (może przydatkiem, a może tak się ich bali że zlikwidowali) to WSI out i WOT. Akcja "mosty", grupa "Wawelberg"... Coś Ci to mówi? Swoją drogą... Z lat temu poznałem dziadzia, który w okolicach wilczego s
 3. Czego ona szuka? Przecież najgorsza matka lepsza niż najlepszy ojciec. A teraz nie mówi się ojciec tylko rodzic 2. A na serio... Dobry wątek, czytać i uczuć się gdyż to dopiero będzie wypływać za 10 lat. Zobaczcie co się teraz dzieje, alienacja rodzicielska, rozwody, zdrady, promowanie samotnych matek itd. Dzieciaków z rozbitych rodzin przybywa, będą mieć rany do końca życia a część mam nadzieję po latach napluje takim madkom w mordę.
 4. Ale to już się dzieje, a teraz osiąga swoje apogeum. Gdy byłem młodym chłopakiem samotna matka to był wstyd dla rodziny, jak rozwód. A dziś się to promuje jako "nowoczesne silne kobiety". Nawet są poradniki na onetach czy innym gównie "jak zdradzać latem" itd, więc to już się dzieje. Małżonek/małżonka w domu, seks poza domem. Dziś świat stanął na głowie, i jest dużo simpów, białych rycerzy i innych gonciarzy z kukoldwery, ale od dawien dawna kobieta wola być kochanką atrakcyjnego, wiedząc że ma żonę i nigdy nie będzie pierwsza niż być pierwszą przeciętnego. A jak k
 5. Nic odkrywczego. Akurat Polska jest trochę ewenementem, gdyż wg obcokrajowców p0lki są najłatwiejsze (dla nich oczywiście), ale jeśli masz dobrą facjatę i wózek, będziesz miał powodzenie na czy to Ukrainie, czy w Azji. Nawet w RPA gdzie jest sporo białych będziesz mieć większe branie jako biały bankomat.
 6. Jeśli coś takiego wprowadzą, to będzie już jawny totalitaryzm. Jeśli ludzie się wtedy nie obudzą, to trzeba będzie pożegnać znajomych, spakować się w auto i uciec do kraju, gdzie będzie normalność. Raczej na wschód, południe itd.
 7. No niestety. Kiedyś nasi biegali z karabinami przeciw ruskim, niemcom i UPA, a dziś nie chce się poklikać w pieprzonym fotelu.
 8. Ja tu skromnie dodam coś co napisał jeden z Braci, dużo bardziej obyty z kobietami niż ja😉 Czytałeś?
 9. U mnie już ktoś podpisał, jednak praca nie idzie na marne. Niech co dziesiąty tylko Polak pójdzie z nami.
 10. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej gdyż samotnych przybywa, a to mocno odbije się zwłaszcza na chłopcach i nowym pokoleniu mężczyzn, gdzie stracą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Była dyskusja i wnioski były tragiczne jakie jest podejście kobiet.
 11. Za żadne się nie opłaca. A co ma powiedzieć budowlaniec, pracownik fabryki, kierowca? Myślisz że tam mają jakoś lepiej, bezpieczniej? Codziennie umierają ludzie, w rodzinie się zabijają, po sąsiedzku, w nieszczęśliwych wypadkach itd. No ale tu zrobili nagonkę medialną to każdy leci, tak jak każdy gada o covid a w międzyczasie ludzie umierają przez brak opieki medycznej! Gorszy sort? Policjanta szkoda, bandyta go zabił i tyle. Kiedy ostatni raz była taka akcja? Chyba dawno temu. Analogicznie: chłop ze wsi uratuje tonące dziecko, ok wzmianka w lokalnej gazecie i
 12. Dlatego gdy rząd mówi "opodatkować najbogatszych" nie ma na myśli korporacji i ich właścicieli, ale przedsiębiorców. Wtedy przedsiębiorcy przerzucają koszta na jedwabników, a te barany zamiast się zastanowić na kogo głosowali itd krzyczą: "złodzieje prywaciarze łokradajom!".
 13. @RENGERS @smerf co to za grupa? Jak temat pieniądza to jestem zainteresowany. Co sądzicie o Doge, Entherum i Dash? Pierwszy ostro wyskoczył, dwa następne lekko w górę.
 14. W stolicy 50zł za szybki numerek. Moja ostatnia randka: Drink dla niej kawa dla siebie 30zł. Fryzjer 15. Paliwo 10. Myjnia z 3, do tego czas itd. Opowiadałem jej o wojnie, o Hitlerze a ona potem dała mi łatkę nieco walniętego! Gdybym był chad, mógłbym jej pokazać Mein Kampf poplamiony krwią jej zabitych poprzedniczek a i tak by była cała w skorwonkach. Jak mam się użerać z jakąś babą, to już lepiej wziąć w wynajem 😂 A co to nasz brat zauważył, to nic nowego. Pierwsze skrzypce gra podświadomość która wybiera partnera najbardziej atrakcyjnego.
 15. Tylko czekać aż Hitler będzie czarny lgbt, a obozy koncentracyjne będą prowadzić czarni niemieccy SS mani.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.