Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  827
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

663 Świetna

About DOHC

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2364 profile views
 1. Mnie irytuje gdy wchodzę do miejsca publicznego, mówię głośno "dzień dobry" a każdy ma wyjebane. Szef Forum ustala zasady. Regulamin jest dostępny i należy się z nim zapoznać przed rejestracją profilu. Nie akceptujesz po kiego grzyba rejestrujesz?
 2. Zamiast drzew powinno się sadzić krzewy. A to u góry to gadanie starego pslowca.
 3. Autocentrum.pl zawsze sobie przeglądam przy doborze auta Bracie. Wóz to szkoła vw co ma plusy i minusy, współdzieli niektóre podzespoły z tańszymikuzynami, ale też dzięki temu dostęp i ceny części eksploatacyjnych będą n rozsądnym poziomie. Grunt to kupić dobry egzemplarz. Malowany zderzak czy nadkole nie dyskwalifikuje wozu, ale skłania do dokładnych oględzin. Jeśli zaś będzie z daleka źle wyglądać, to raczej egzemplarz zrobiony po taniości na handel. Jeśli Ci się podoba to sięgaj po marzenia i kupuj. Najlepiej w wersji quattro i troszkę mocniejszym silnikiem. Obowiązkowo benzyna.
 4. Super avatar! Może wpierdzielaj więcej warzyw i miodu?
 5. Ja mam wóz 4.7m napęd klasyczny, motor powyżej dwóch litrów i chcę czegoś od trzech w górę plus stały napęd 4x4. Dla mnie to trumny na kołach, w mieście to ma sens ale przy wyższych prędkościach śmierć w oczach. EDIT. A gdzie polski Mikrus!? ☺️
 6. Moje doświadczenia - około 10 lat randkowałem online, od czasów szkoły średniej około. Wnioski. Dekadę temu kobiety były dużo mniej zepsute, z roku na rok autentycznie czułem, że było gorzej! Takich naprawdę fajnych z którymi nie musiałem inicjować na okrągło rozmowy było niewiele, większość potrafiła jedynie wydukać "co tam" (bez choćby pytajknika!), "aha", "co robisz", "co mi powiesz" itd. Byłem z jedną prawie dwa lata i choć biła je o głowę a nawet o dwie lub trzy, to potem też już nie było takiej iskry i spontaniczności. Ot opad hormonów, brak starań. Większość zagadujących ma jakąś dysfunkcję wizualną (choroby jak otyłość lub wychudzenie, niedostatki urody itd). Te od 4 w górę wyżej srają niż dupę mają. Niestety poziom jest bardzo niski i w sumie nie wiem czy coś oprócz kataklizmu typu wojna może to zmienić. Natomiast zauważyłem że w realu zwykle wychodzi lepiej. Raz tylko miałem przypadek, że rozmowa nie szła totalnie i z ulgą oboje się rozeszliśmy. Niestety jeśli pisze dwudziestu "bolców" to choćby piętnastu było super facetami, to zostawi ich na orbicie albo zleje odpisując zdawkowo. Jak zobaczy dobry wóz to zaraz ptaszek zacznie szczebiotać pomimo wcześniejszego syndromu niemowy. Mam to samo. Choć... Uważam że konwersacja po kolei z kobietami dla niedoświadczonego są poligonem, można się nauczyć śmiałości i pewności siebie, luźniejszej gadki. Albo wręcz zamknięcia w sobie dla osób słabszych psychicznie. Niestety to prawda. Mężczyźni oraz współczesny nurt rozwiązłości seksualnej, rozwodów oraz szaleństwo feminazizmu rozbestwiły kobiety. Przykład w islamie, tam chodzą jak w zegarku!
 7. Pomijając hymn, co ona pierdoli?! A słowa hymnu dlaczego mi się kojarzą z 2 wojną światową?
 8. Super temat! @JoeBlue myślałem o generatorze prądotwórczym na gaz drzewny. Mam obycie w mechanice pojazdowej, parę lat pracowałem przy tym i chcę mieć awaryjne źródło energii, do której paliwo jest dla jednego gospodarstwa domowego w zasadzie nie ograniczone.
 9. @Still piękne widoki. Wygooglam co to za lokacja, jak coś udzielę się w tym temacie;-)
 10. Kłody! Gadki i flirt nie wiadomo co za zawodniczki, w praktyce klapa. 0 inicjatyw, ot stosunek jak trening kardio, brak takiego ognia.
 11. Ja również zawsze chodziłem własnymi ścieżkami i byłem typem samotnika. Kiedyś dałem sobie wmówić iż to coś złego, frajerstwo. Dziś widzę że barany chodzą stadami, a orły latają samotnie. Ostatnio bawiłem się i poczułem że ktoś się o mnie ociera, potem jeszcze i jeszcze więc to nie przypadek. W tłumie ludzi, tuż obok mnie zobaczyłem bardzo fajną kobietę i zacząłem również "tarło", było zabawnie, tańczyliśmy razem. Dotknąłem jej policzka swoim podczas rozmowy i wtedy poczułem się bardzo fajnie. Już dawno nie czułem czegoś takiego. Potem gdzieś poszła zawołana przez swoich, ja wróciłem do ekipy. Na zewnątrz zauważyłem że pali, więc niestety out dla tej pani, a i tak impreza była daleko od aktualnego miejsca zamieszkania więc nie robiłem sobie nadziei. Wnioski. Fajnie mieć kogoś, zwierzaka, bliską osobę, aczkolwiek wszystko ma swoją cenę. Teraz wróciłem do trybun codziennego i jakie mam odczucia? Dobrze się bawiłem i tyle, dalej jestem sobą, żyję dla siebie i tyle. Moje plany na najbliższy rok definitywnie skreślają zawieranie bliższych znajomości. Czy czuję się samotny? Nie. Jeszcze raz, żyję dla siebie, szanuję swoją osobę i z czasem żyje mi się coraz lepiej. To jest dla mnie istotne.
 12. Autor propaguje antypolonizm na kanale informacyjnym Marka. Czy jest na to jakiś paragraf? Cytuję "AKowcy zbrodniarze", "niemcy słusznie zabijali Warszawiaków", "reparacje Polsce za zniszczenia się nie należą". "zabijali naziści nie niemcy" itd. Autor skarży się na komunizm, a propaguje rzeczy niezgodne ze stanem faktycznym oraz antypolonizm. Niektórzy twierdzą iż AK to zbrodniarze, a niemcy (słowo tabu - używana fraza "naziści") słusznie mordowali powstańców i nie są winni Polsce złamanego grosza. Nie dajcie się urabiać. Posty moje i kolegi znajdziesz na samiecweb.pl. Cukienberg banuje za frazy "pedał" (nawet w grupach rowerowych!), "hitler" itd. Ciekawe. A jak nazwać pisanie przez autora iż Polaków mordowali naziści a nie niemcy? Jego argument "było paru belgów".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.