Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  876
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

742 Świetna

About DOHC

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2603 profile views
 1. Dostałeś dwa kosze, ALE dwukrotnie wykazałeś się inicjatywą, podjąłeś jakieś kroki. Nie udało się? Trudno. Jedziesz dalej!
 2. Niestety tak jest. Czasami czymś handluję na grupach itd, panowie wrzucają części, różne rzeczy i jest ok. A jak pani wrzuci na sprzedaż np buty kozaki i widać kawałek nogi, to walikonie zasypują post komentami typu och, jak cudnie, jaka pięnka! Zwracając uwagę iż to grupa sprzedaży a nie matrymonialna natychmiast jesteś znienawidzony przez użytkowników. Cóż, mężczyźni sami na siebie kręcą bicz. Wrzucają wstawki z grubą babą i zwykłym gościem z opisem "kochaj sercem nie rozumem", taaa w przypadku kobiet tak to nie działa. Znam też gościa, który wziął sobie pannę z dzieckiem co uprawiała seks za pieniądze, a teraz on jest "ojcem kochającym mimo że nie biologicznym". Też bym chciał w przyszłości mieć potomka/ów, ale widzę że to nie do zrealizowania z polskimi kobietami.
 3. Też tak mam, wtedy bawię się na 90 procent. Ale nie mam kaca, nic mnie nie boli, nie wracam brudny, obrzygany itd. Piję sporadycznie, w sumie można powiedzieć że nie piję. Czy warto? Tak. Uprawiam sporty motorowe, robię różne wypady ze znajomymi, podróżuję. Czy są potrzebne używki? Ależ skąd. Czy warto się napić na imprezie? Od czasu do czasu jeśli nie masz problemu z alkoholem nie zaszkodzi, ale chlać na umór bo "ympreza" jest bez sensu.
 4. Różne są techniki, od gadki "ty jesteś facetem, więc ty powinienieś..." itd. Może niech się jakiś rozwodnik wypowie?
 5. Okiem osoby nie mającej nic wspólnego z kościołem, poza przymuszonym chrztem gdy byłem nieświadomym niemowlakiem: 1. Nie było to uderzenie w twarz. 2. Nie nazwał bym tego uderzeniem, no ale w dzisiejszych czasach przywitać się z kobietą = molestowanie i gwałt. 3. Ta kobieta moim zdaniem ma coś w sobie z psychopaty - który normalny człowiek tak postępuje z drugim? Papa jak papa, nie jest maskotką. Chyba że była bardzo zdesperowana, np wierzyła że ją uleczy, załatwi coś itd i stąd ten akt. 4. Reakcja jak na głowę korporacji udającej dobro niewłaściwa. Reakcja zwykłego człowieka - właściwa. Gdyby mi ktoś tak zrobił, to bym tą rękę wyszarpnął albo wykręcił. Każdy człowiek ma prawo się bronić. Niemniej będąc papieżem położyłbym swoją rękę na jej dłoni i ściągnął bez wywoływania tzw publiki. 5. Papaj jest zwykłym człowiekiem, też robi kupy itd. Nie ma w nim nic boskiego, i reakcja to zwykły odruch ludzki (patrz podpunkt wyżej), zareagował wg mnie odruchowo nie myśląc ile ludzi patrzy i ile urządzeń rejestruje to wydarzenie. 6. Patrz punkt 5 - papież to człowiek który robi błędy i bywa omylny. Nie ma żadnych nadludzkich mocy, czego i tak nie przetłumaczysz katolickim fanatykom.
 6. Zbudowanie miejsca do pracy po pracy (garaż). Treningi kalkenstenika i jakaś sztuka walki. Wyprawa zagraniczna na kresy. Podróże motocyklem. Treningi na torze. Więcej kasy.
 7. https://samiecweb.pl/post/18940 Coś ciekawego i powiązanego, warto się zapoznać.
 8. @Stary_Niedzwiedz chodzi o to że są i być powinny. Takie ograniczenia chronią ludzi przed legalną demoralizacją, wiadomo jak jest z alkoholem i seksem, ale dzięki temu nieletnia osoba nadużywająca alkoholu dostanie kuratora np. Oczywiście zawsze się znajdzie ktoś, kto powie że to ograniczanie, albo że nie ma sensu. A z rolnictwem to nie takie zero jedynkowe. Korpo blokują lokalne produkty zamawiając hurtowo zagraniczne (głównie niemieckie, holenderskie i belgijskie), ale to temat rozszerzony.
 9. Z resztą argumentów nie w sposób się nie zgodzić, natomiast powyższy to hmm. Powinny być prawa i reguły gry. Powinien być zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim i karane współżycie z osobami poniżej 16r.ż. Ktoś może krzyczeć że regulacje jak brak adopcji dla homoseksualistów to zło bo zniewala. Nie należy myśleć czarno biało, ani krzyczeć że zapięty pas to totalitaryzm po trzeba wykonać ruch ręką i stracić 2 sekundy życia. A AgroUnię znam, polubiłem ten materiał na początku tego roku, jest wrzucony na samiecweb.pl, i znajdziesz tam więcej materiałów wpisując w wyszukiwarkę. https://samiecweb.pl/post/8705/zobacz-jak-cie-kroja-markety-agrounia#
 10. Pracowałem za granicą za mniej, niż mam teraz w Polsce. Ale potem zmieniłem pracę, i mogłem odłożyć dychę na polskie pracując 8h 6 dni w tygodniu, mając przy tym mieszkanie zagraniczne w standardzie woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow, o wiele lepsze od mojego obecnego tu w Polsce. Więc różnie można trafić. Z doświadczenia wiem, że jak jest chujowo i kasy mało to prędzej zmieni się na gorsze niż na odwrót.
 11. Akurat czytam etykiety (zdziwko nie?) i widzę, że praktycznie nie ma produktów bez cukru. Musiałbym sam piec chleb, kupić kozę lub krowę aby mieć bez cukru. W keczupie też jest cukier, praktycznie nie ma jak się przed tym obronić. Opodatkowanie trucizny - dla mnie ok, w tym wypadku jestem socjalistą tak? Opodatkowanie marketów i zwolnienie z podatków lub zmniejszenie ich dla rodzimy przedsiębiorców jest dla mnie ok, rozumiem że dalej be? Każdy ma swoje poglądy tak jak i dupę. Ok. Tylko to działa trochę inaczej. Idąc po linii jednego produktu będzie ok, ale człowiek je x produków dziennie. Razem grosz do grosza daje sporą ilość cukru. Wypij dwie szklanki soku, masz tam zwykle cukru 11g/100g. A gdzie reszta? Może oceniłem zbyt pochopnie. Ale na tej podstawie każdą regulację można nazwać "ingerencją w niewidzialną rękę rynku".
 12. Ćpaj sobie, wcale mnie nie ruszy nekrolog. Powiedzmy że lubisz żreć arszenik. Ja nie lubię się truć arszenikiem, więc dlaczego dodają arszenik do żywności? Cukier to trucizna, nic tego nie zmieni. To celowe uzależnianie ludzi bez patrzenia na zdrowie. Ja chciałbym jeść zdrowo bez syfu jakim jest cukier. Chcesz żreć? Żryj! Ale nie zmuszaj nikogo do tego co sam lubisz. Chodzi mi tylko i wyłącznie o dodawanie trucizny do wszelakich produktów, nagle stałem się socjalistą, żydem, masonem i komunistą. Nie manipuluj moimi wypowiedziami. Ale dobra. Podatek zły? To należy wprowadzić regulacje dotyczące ilości substancji szkodliwych w żywności. Taaa już wiem, regulacje państwowe be, lewactwo i wolny rynek. Jest taki typ ludzi, tak nienawidzący przeciwnej opcji politycznej, że wybiela szkodliwe działania swojej opcji politycznej. Tu też są takie osoby jak widzę.
 13. Hehe poczytaj trochę moich postów, pomyśl a zobaczysz, że mam zupełnie inne nastawienie do tego, co mi wmawiasz.
 14. Akurat cukier jest dodawany wszędzie, i cieszę się że to wprowadzą. Zwykły cukier to silny narkotyk, uzależnia dając poczucie przyjemności. Ale jakoś nie wierzę w ich dobre intencje. Choć wolałbym używki 10x drożej, w zamian za normalne ceny np paliwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.