Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  529
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

411 Świetna

O DOHC

 • Ranga
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1606 wyświetleń profilu
 1. DOHC

  Nóż w teren

  Coś taniego https://m.aliexpress.com/item/32888700711.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32888700711&aff_trace_key=e12e60dd954f4eccb8fbe0bf42976f98-1538313105148-00176-NbqJIuN7U&aff_short_key=NbqJIuN7U&aff_platform=msite Coś lepszego 😉 https://m.aliexpress.com/item/32666174629.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32666174629&aff_trace_key=e12e60dd954f4eccb8fbe0bf42976f98-1538313105148-00176-NbqJIuN7U&aff_short_key=NbqJIuN7U&aff_platform=masie
 2. DOHC

  Nóż w teren

  A kupował coś ktoś na aliexpress? Ceny śmieszne, wybory ogromny.
 3. Nie znam szczegółów, ale dziękuję za odpowiedź☺️ Jak na tamte czasy 35 000 PLN to dużo pieniędzy, ale można było to lepiej rozegrać. Wspaniały Nicola Tesla popadł w nędzę, gdyż zamiast pieniędzy od kW energii, życzliwi poradzili mu, by wziął kasę z góry.
 4. Można powiedzieć że są trzy systemy zarabiania pieniędzy. Zamiana czasu na pieniądze, etat, samozatrudnienia. Pracujesz na kogoś, ewentualnie zatrudniasz się we własnej firmie. Etat - pracujesz na kogoś. Samozatrudnienie - nie pracujesz - nie masz. Etat - praca 8h i do domu (teoretycznie, spytaj mechaników np), samozatrudnienie - większe pieniądze (choć są miesiące, że dokładasz do interesu), praca 10 - kilkanaście godzin na dobę. Drugi system, biznes. Pracujesz 8-12h na dobę. Możesz się zajebać, a nie zarobisz takich pieniędzy, żeby kupić sobie np jacht. Ale jeśli masz x pracowników, i od każdego jakiś %? W Polsce za biznes uważa się przedsięwzięcia w których pracuje stu i więcej ludzi, w USA np jest to już pięćset. W odróżnieniu od samozatrudnionego Heńka, taki gość może sobie pozwolić już na wakacje dwa razy do roku, raz pół roku, i raz drugie pół. Jak to mówią, lato nigdy się nie kończy, ono tylko zmienia lokalizację. Trzeci rodzaj, pieniądze pracują na pieniądze. Inwestycje itd, jak masz łeb, kasę i informację, możesz zdziałać wiele. Każdy słyszał np o bitcoinach. Z mojego skromnego doświadczenia uważam, jak brat wyżej iż warto zbudować sobie przychód pasywny. Np może to być mieszkanie pod wynajem, jakaś wypożyczalnia itd itp. Chorujemy, mamy wypadek itd a pieniądze dalej lecą, a ponętna pani pielęgniarka czule się nami zajmuje, dbając aby nic nam nie brakowało... Kojarzycie grę Wiedźmin, afera że twórca książki sprzedał prawa za 35 000pln zamiast mieć % z obrotu? Mógłby mieć przychód pasywny, powiem więcej. Nawet jeśli by dostawał miesiąc w miesiąc dwa tysiące złotych bez kiwnięcia palcem, wygrałby życie. Moje opracowanie wg doświadczeń i obserwacji. Jeśli masz czas i ochotę, proszę Cię @Mosze Red o udzielenie informacji zwrotnej, czy moje przemyślenia są słuszne, czy z czymś się zagalopowałem.
 5. DOHC

  Zepsułem tindera

  Czyli cukienberg przejął kontrolę także nad tym? Whats App i fb. Fb sam upomina się o aktualizację informacji, aż dziw, że tylu ludzi daje się na to nabrać.
 6. Ale mechaników to Ty szanuj! Za za dwie minuty na fotelu dentystycznym (kontrola) zapłaciłem 70zł. Oczywiście paragonu nie dostałem.
 7. DOHC

  Pomalować felgę samochodową?

  Zacznijmy od początku. Korozja w takich miejscach bierze się z wilgoci. Co on, pijany czy niespełna rozumu? No tak, każdy wie że z wilgoci, ale wilgoć utrzymuje się w brudzie. Aby to ograniczyć do minimum, po zimie myjemy dokładnie z obu stron felgi, dajemy w miejsce aby mogły się wysuszyć. Można wrzucić do auta, na myjnię, i na koniec ojebać woskiem, ja woskuję ręcznie alufelgi i przez jakiś czas chroni przed wilgocią, brudem i pyłem z opon i hamulców. A reszta już została powiedziana, pozdawiam.
 8. Niestety mnie to czeka. Koszt życia z jednej pensji 2 lata temu niższy, niż teraz. Wszystko drożeje, zamiast ściągać Polaków lepiej dać ukraińców.
 9. DOHC

  Beznadziejne życie seksualne polskich singli.

  Zależy. Wcześniej miałem problemy z seksem, obecnie mogę się umawiać równolegle z dwoma, i każda się prosi. Oczywiście kobiety zwykłe myszki, na seksbomby nie mam czasu ani zasobów, aby utrzymać na dłużej takie. Co się zmieniło? Pewność siebie, samoocena, zrozumienie o co chodzi, traktowanie bez ceregieli. Poznać jest najtrudniej kogoś konkretnego, potem już z górki.
 10. DOHC

  Reklamy na forum - ankieta.

  Również uważam, że decyzja należy do gospodarza. Jak zrobi tak będzie, więc wstrzymuję się od głosu. Choć bardziej uważam, że reklamy na jewtub niech ma, ale to nasze miejsce i nie róbmy sobie reklam. A kto chce aby gospodarz zarobił, niech zrobi stałe zlecenie nawet 5zł na miesiąc i tyle. Poza tym Marek wiele razy mówił o wpływie reklam na podświadomość, oraz zaznaczył iż reklamodawca płaci i wymaga. A jeśli okaże się, że firma matka jest np niemiecka? To też dodatkowa praca. Czy warto? Nie wiem. Jak gospodarz zadecyduje tak będzie. To kwestia + i -, bo cokolwiek by nie było zrobione, będzie krytyka.
 11. DOHC

  Hejterka z wykopu zidentyfikowana xD

  Regulamin albo do widzenia, taki tajniak że nawet nie przeczytał. Zgłaszam post, nie dziękuj 😉
 12. DOHC

  Zarabianie hajsu w domu

  Można zarobić na udostępnianiu fantów z Aliexpress. Rejestrujesz się, ściągasz apkę i do dzieła. Panowie, a co powiecie o e brokerze? Na czym to polega i czy warto?
 13. Motywacja dla Braci, jak zmienić swoje życie, i wyjść ze spierdolenia. https://youtubersi.pl/film/157454/jan-pawel-ii-ironfist-przestan-przegrywac
 14. Masz na myśli tę cudowną korporację Monsato, która tak wiele dla ludzkości zrobiła dobrego? Która wymyśla rzeczy dla dobra ludzkich istnień? A że jest wojskową korporacją to dobrze, wszak wojsko zawsze obroni obywateli prawda?
 15. Mogą to zrobić? Poważnie? Za czyjeś błędy? W sumie mogą wpisać każdemu z nas cudze dziecko, więc... Bracie poradź się prawnika.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.