Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  0.00 PLN 

DOHC last won the day on August 9

DOHC had the most liked content!

Community Reputation

6,410 Świetna

6 Followers

About DOHC

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11,340 profile views
 1. Potwierdzam, też tak mam. W pogodne dni choćby chłodne chce się żyć i jest chęć działać. W pochmurną pogodę raczej nie ruszam się jak go mówi Moriete ze swojej mizoginistycznej piwnicy 😉
 2. Chcecie przez to powiedzieć, że przedsiębiorcy generujący zysk, płacący podatki, napędzający gospodarkę mają płacić kolejne podatki za swoją zaradność? Im więcej czytam pomysłów rządu polskojęzycznego, tym bardziej jestem pewien że nastąpi holokaust ekonomiczny Polaków.
 3. Cóż, gojskie bydło musi być poddawane eksperymentom. Już abstrahując zupełnie od tego "wyroku", bo brak mi na to słów ciekawe jak się skończą eksperymenty covidowe. U mnie praktycznie cała rodzina bliższa i dalsza oprócz mnie po preparacie, ciekawe co będzie z nimi dalej?
 4. Nie wiem czy to troll czy nie. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania - poczytaj dział świeżakownia oraz doświadczenia rozwodowe.
 5. Jesteś tylko człowiekiem, i 99 procent użytkowników Forum w tym ja przeżywało podobne rozterki po rozstaniach z kobietami. Tak po prostu jest bo mężczyzna jest w związku stroną romantyczną. Po prostu znajdź sobie inną, czas leczy rany. Ja przez dwa lata byłem w związku z panną, w jej mieście jak byłem to widziałem nas a to w parku, a to nad rzeką itd, miejsca przywoływały wspomnienia jak droga do jej bloku itd. Minęło może dobre dwa lata zanim zupełnie zapomniałem. Minie zupełnie, trzeba czasu i zająć czymś umysł żeby nie myśleć. Bierz nadgodziny czy coś.
 6. Nie wiem, ale jak pokazuje życie nie ma przypadków. Na pewno coś za tym stoi o czym goje nie wiedzą.
 7. Rzeczywiście jest w tym coś jakieś drugie dno, coś lekko niepokojącego. Porównując to z pracami słynnego austriackiego malarza, który malował akwarelami Wiedeń to są zupełnie inne gatunki w malarstwie. No i trzeba przyznać, że akwarele były też naprawdę dobre.
 8. Film niedostępny w moim kraju. Zawsze się troszeczkę gwałci, nie @Moriente😉? A pamiętacie żart o kurze i kogucie?
 9. Czy żydzi pozwoliliby na coś podobnego ze swoimi grobami? Przecież Jedwabnego nie dali dokończyć jak znaleźli łuski z broni prototypu MG 42, gdzie do produkcji seryjnej wszedł rok po zbrodni.
 10. Powodzenia. Warto nadmienić iż Polacy są w światowej czołówce jeśli chodzi o samobójstwa.
 11. Za Hitlera ludzkie szczątki rozsypywano pod drogi. U nas zniszczono cmentarz i zrobiono z płyt drogi, czy na pewno chcemy powtórki?
 12. To już jest skrzywienie w jedną stronę i paranoja. Tak, faceci nie mają innych problemów ani zajęć, tylko myślą 24/7 kogo tu zgwałcić i zmolestować. A nasz kolega @Moriente wyrwał z kontekstu trzy najbardziej sarkazmatyczne odpowiedzi, a więc żarty itd i zrobił z nich kontrtemat. Teraz nawet nie ma odwagi odpisać.
 13. Ja znam ludzi którzy jeździli na różne szkolenia. Efekty są... Różne. Jednym bardzo pomogło, innym poryło banie tak, że lepiej nic nie robić niż iść do pracy bo etat jest be. Albo oglądanie tik toków z krzykliwymi tytułami ile byś zarobił x lat temu na btc. Podsuwałem im parę pomysłów co można zrobić mając kapitał nawet niewielki, ale nie bo efekty muszą być na już i to sto procent zysku. Trzeba myśleć tylko o sobie.
 14. Niech to będzie przestrogą dla każdego, kto nie jest świadom konsekwencji zacieniania relacji w pracy z kobietami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.