Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8
 • Donations

  0.00 PLN 

DOHC last won the day on December 26 2022

DOHC had the most liked content!

Community Reputation

8,288 Świetna

8 Followers

About DOHC

 • Rank
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15,043 profile views
 1. Fajne treningi, muszę spróbować. Ja z kolei mam taki "problem" iż mięśnie mam mocne twarde, jak ćwiczyłem muai thai na końcu mieliśmy ćwiczenia i wiele osób nie wytrzymywało a ja tak, więc mięśnie to nie problem ale są okryte tak ja wiem, przez 2cm smalcu. Mam 73/177.
 2. Z własnego doświadczenia widzę, iż większość problemów i patologii bierze się z tego, iż młodzi mieszkają ze starymi. W innych krajach to jakby miało łagodniejszą formę, starsi pomagają w wychowaniu młodszych ale bez toksycznej otoczki w stylu wpychanie kościoła na siłę dziecku czy rządy autorytarne. Takie mieszkanie to nieustanne kompromisy i podporządkowanie się, jakby nie było też jest wolny rynek i nie trzeba mieszkać z rodzicami, którzy mają rację że dom jest ich itd ale... Tu przechodzimy do sedna, względy ekonomiczne przeważają. Sam też mieszkałem do trzydziestki z rodzicami, choć
 3. Wystarczy że pamiętam loty pusto podczas fałszywej pandemii.
 4. Ten stan potwierdza tylko to o czym mówimy, zostaje robić swoje, skupić się na sobie i starać przeciwdziałać na ile to możliwe.
 5. Teraz tak sobie myślę, że przecież zubożenie pospólstwa jest drugą częścią planu po srovidzie!
 6. Mimo wszystko wybrał bym zrobienie wszystkiego od nowa aby przeżyć to jeszcze raz, lepiej i po swojemu. Ale lepiej przenieście mnie do roku 1937, postaram się zmienić bieg wojny, wolałbym to z tych wszystkich rzeczy. Ewentualnie bym zorganizował samoobronę na Wołyniu już w 42r.
 7. Również uważam że artykuł to takie guano, nie mniej jak to mówią zepsuty zegar pokaże dwa razy dziennie dobrą godzinę - emocje i jeszcze raz emocje, bawcie się z paniami ale bądźcie mężczyznami. Żaden foch tylko opierdol i pokazanie kto jest kim.
 8. Tak, stwierdzenie faktów że rządzi nami podświadomość (co opisał właściciel Forum na którym możesz sobie pisać swoje wyobrażenia) i to, że zrozumienie zasad gry daje szanse w interakcjach D-M to ucieczka od czegoś? Oczywiście każda skrajność jest zła ale coraz częściej są tu cuckoldowe shoty, a wystarczy prosto wyjaśnić iż nr 1 to podświadomość która wybiera najlepsze geny (blackpill) oraz lubi emocje które można wywołać znając zasady gry (redpill), nie mniej bez wyglądu nie wywołamy emocji i bo nie będzie okazji ku temu koniec kropka. To Forum Bracia Samcy a nie gonciasz peel czy
 9. Też o tym kiedyś myślałem. Skromna wpłata poszła.
 10. Powodzenie 👍 Dzięki temu zarobisz pieniądze na realizację celów.
 11. Marzenia się spełnia, określ konkretny cel, zapisz go, rozpisz co trzeba zrobić do realizacji i zacznij od razu. Ten u góry mi się skojarzył z kaczelnikiem vel duck'tatorem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.