Jump to content

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,568
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

DOHC last won the day on April 6

DOHC had the most liked content!

Community Reputation

4,482 Świetna

4 Followers

About DOHC

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,577 profile views
 1. Każdy robił coś na granicy prawa, chcieli popłynąć - nie oceniam. Nawet jeśli nie wiedzieli o problemach kolegi, mogli ściemniać że sam popłynął. Przynajmniej rodzina by nie odczuła takiej traumy, wypadek, co poczacy. A co do kary... Za stuknięcie innego auta jest wyższa kara w polin.
 2. Jak mawiał Josef Stalin: daj człowiekowi rybę, a jutro znów będzie chciał jeść. Zastrzel go, a już nigdy nie będzie chodził głodny. Jak dla mnie żyjemy w coraz bardziej popierdolonych czasach, serio jakaś chatka w górach poza polin wydaje się coraz bardziej kusząca. Dochód podstawowy? Fajnie, co? Gorzej jak będziesz się wypowiadać krytycznie o partii (już mieliśmy nie tak dawno temu partię i partyjniaków) to wtedy ani pracy, ani ochłapu. 1300÷4.70=276 euro. W tamtym roku po robocie kumpel wziął mnie na fuchę dodatkową (oczywiście na legalu), zarobiłem trzy
 3. Zawsze się troszeczkę gwałci. Jak mawiał malarz w swojej książce Mein Kampf: mężczyzna ma wielu doradców, ale decyzje musi podejmować sam. Masz zajebiste rady Braci, jakich nie dostało większość ludzi. Wszystko rozpisane, każdy wie co się na 99 procent zdarzy. Dlaczego nie na 100? Bo są ludzie, którzy wypadli z samolotu i przeżyli. Ale na wyjątkach nie można opierać prawidłowości. Test dla Ciebie, czy jesteś mężczyzną, czy jesteś dla cipki gotów zrobić wszystko. Były audycje Radia Samiec, dlaczego nie robimy takiej hucpy w miejscu pracy, ani dlaczego nie
 4. Taka UE, że rządzą niemcy, a my też mamy bardzo ważną rolę - bycie tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu zachodnich korporacji. Mieli rację jednak ci wszyscy, którzy wyjechali.
 5. Jak to interpretujesz? Bo ja tak, zanim autor dopisał co miał na myśli: W łóżku było średnio (nie źle, nie beznadziejnie, średnio), i tylko to było powodem rozstania. Jeśli wszystko się układa a w łóżku jest średnio... Nie próbował byś coś poprawić? Temat i tak dla mnie zamknięty.
 6. Napisałeś wcześniej co innego. Jeśli panna jest ok a coś w łóżku nie wychodzi, można spróbować pogadać itd.
 7. Igor Witkowski: Nowa prawda o Wunderwaffe - awangardowa technika trzeciej rzeszy. Edwin Black: IBM i holocaust - strategiczny sojusz hitlerowskich Niemiec amerykańską korporacją.
 8. Osobiście jak dla mnie można wprowadzić uproszczony system dla drobnych azjatek i krągłych latynosek😉 Akurat panie z pl i ukr mają muchy w nosie i ego wyjebane w kosmos. Na południu Europy nie ma takiego szału na mokebe i kobiety na pytanie typu gdzie jest jakiś klub, nie odpowiadają "sorry mam chłopaka". Nie ma takiego dowodu. Na kolana i do pana😉 A na serio: niedobór kobiet powoduje ich przewartościowanie. Dowody: krzywa popytu i podaży. Dodatkowo większość społeczeństwa ma wyprane mózgi (wyborcy popis, covidianie, pro wojenni itd).
 9. Nie widzą bo niby skąd mają wiedzieć, skoro indoktrynacja jest w innym kierunku, a ludzie zatracili myślenie i instynkt samozachowawczy? Każdy w młodości białorycerzył, ale teraz jest to zupełnie inny poziomy. Jedyna rada to sprawić, aby była nadwyżka kobiet w wieku produkcyjnym. Oby tylko komendanci obozu koncentracyjnego Polska nie zrobili tego, wplątując was i wysyłając na wojnę.
 10. Jeśli miałbyś się męczyć to dobrze zrobiłeś. Największy atut kobiety - seks tu nie wypalił. Skoro padło po dwóch miesiącach, to musiało być beznadziejnie. Nic nie wspomniałeś o próbach poprawy, rozmawiałeś szczerze z partnerką? Była szansa poprawy?
 11. Ponoć wina leży po obu stronach... Żony i teściowej. A tak na serio... 50 procent odpowiedzialności za ten "układ" należało do Ciebie. I to jest Twój problem. Dokonałeś wyboru, poniesiesz konsekwencje, proste. To samo zauważyłem. Genezę można znaleźć w niskiej samoocenie o czym wspominam wyżej. W związku z tym na siłę nomen omen szuka się związku. Dalej jesteśmy jaskiniowcami z bronią atomową, większość ludzi nie panuje nad popędami. Owszem, popęd jest, ale należy go kontrolować. Tak, każdy z nas musi defekować. Ale z reguły nie robi się tego na pod
 12. Pomijając jednostkowe przypadku każdy mężczyzna ma popęd seksualny. Należy jednak pamiętać, iż jest coś, co różni nas od zwierząt. Rozum i zdolność planowania m.in. Seks, wpadka, ok. Jeśli nie zdecydowaliście się na bycie razem... Jeśli się mówi A trzeba powiedzieć B, płać alimenty, odwiedzaj dziecko ale za cholerę nie siedź w tym miejscu. !!!! Czy coś trzeba dodawać? Do dziś trwają spekulacje nad tym, czy Hitler wiedział o holokauście. Ty wiedziałeś o przeszłości kobiety, sam piszesz że jest szczera. Pytanie: czy to dobry materiał na kobietę na stałe?
 13. Cześć. Jak tu trafiłeś? Radio Samiec, ktoś polecił?
 14. Może jakieś kombi klasy średniej? Albo SUV jakaś honda.
 15. https://braciasamcy.pl/index.php?/forum/98-regulamin-forum/ 1. Regulamin. 2. Wstawianie avatara. 3. Przywitanie. 4. Możesz publikować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.