Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DOHC

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  949
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

782 Świetna

About DOHC

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3038 profile views
 1. Taaa, a osoby w Polsce "protestujące" przeciw "rasizmowi" protestują przeciwko porywaniu białych przez czarnych z Boko Haram, mordowaniu białych farmerów w RPA, protestują też przeciw 447, ACTA2, żądają zadośćuczynienia od niemców za zbrodnie wojenne, od rosjan z resztą też, walczą o dekomunizację, prawdę o niemieckich obozach koncentracyjnych, Jedwabnem itd. A tak na serio, ile osób zmieniło profilowe na polski filtr po zbrodni w Smoleńsku (nie, nie jestem pisowiec) czy innych wydarzeniach w Polsce?
 2. Za to jestem wdzięczny, że żyję tak jak chcę i robię to co chcę. Jestem zdrowy, wszystkie swoje sprawy odpowiednio nakierowałem na dobre tory, zdobyłem osiągnięcia jakie zaplanowałem w dużej mierze.
 3. Prawo które wprowadził PIS niezgodnie z konstytucją, o natychmiastowej eksmisji agresora (w domyśle - mężczyzny) skutecznie zniechęca do zawierania związków. Podobnie jak alimenty za "obniżenie standardu życia". Patrzcie tutaj: https://samiecweb.pl/post/15745
 4. Może srebrny bilion? +srebro, +z wiekiem zyskuje na wartości jak to moneta, +łatwy podział (patrz kupno chleba przez sztabkę i dzielenie reszty) itd.
 5. Nie oceniam konfliktu z zabawkami, to nie istotne w tym kontekście. Natomiast ja również potwierdzam temperowanie młodzieży i dzieci od małego. Dzieci są jak czysta kartka, a wielu rodziców maże po niej gównem. Podświadomość wszystko chłonie, ona działa i działać będzie za x lat w tle, a takie wzorce popchnął dziecko ku porażce.
 6. Świetny temat! Mały trening i wyspaaanie się do późna, pierwszy raz od dawna.
 7. Ciekawy pomysł, zostałem zainspirowany. Natomiast mężczyzna w tym wieku winien mieć coś więcej w łepetynie, niż gówno.
 8. Ok, zbierzmy to do kupy i porównajmy z Polską. Rosnące ceny wszystkiego - cisza. Malejące ceny płodów rolnych - ok, protest Pana Michała Kołodziejczyka w Warszawie. Emerytura po 67r.ż - szczekanie w sieci, cisza na ulicach. Przekręty, złodziejstwo, miliony na rydzyka/muzeum polin (bez znaczenia która część ludzi z jednej partii popis była przy władzy) - szczekanie, na ulicach cisza. 447 - niewielkie zainteresowanie, Roty Niepodległości działały w tym temacie i parę internetowych mediów, wysyłałem petycję przeciw do znajomych - 80 procent nawet mi nie opisała tak, nie, mam to w dupie itd. W sumie ludzi których to wgl zainteresowało było ok 200 000, tylu zostało prawdziwych Polaków? Bardzo niewielu. Przykre. Acta 2 -jw podsyłałem znajomym linki, większość nie podpisała, były jakieś protesty ale to za mało, szkoda że byłem wtedy za granicą i niewiele więcej mogłem zrobić, dlatego tylko informowałem, rozsyłałem, podpisałem. Szkoda gadać o postawie innych.
 9. Już pisałem o tym na forum tu Natomiast to pamiętam spinę z moim kierownikiem warsztatu, miałem z czymś problem, i zamiast doradzić to w niewyszukanych słowach mnie poniżył. Efekt: nabrałem takiej motywacji, że nauczyłem się języka angielskiego w stopniu komunikatywnym sam, za pomocą aplikacji w ok 3 miesiące. Koniec umowy w warsztacie i nie przedłużyłem, wypierdoliłem z tamtem chujowej, ciężkiej, stresującej pracy za najniższą krajową w biednym regionie za granicę, i to była najlepsza decyzja od paru lat. Wróciłem do krajum, ale z wykutym charakterem który po takim incydencie rozwiązałby teraz umowę ze skutkiem natychmiastowym.
 10. Kupiłem poniżej 200pln kamerkę w lusterku + kamera cofania, nagrała parę ciekawych rzeczy. Niestety zegar nie jest dokładny, parę razy zamiast zapętlania urządzenie przestało nagrywać wyświetlając komunikat o zapełnionej pamięci, poza tym ujdzie. Cóż przykro mi, trzeba reklamować. Na "pocieszenie dodam iż nowy smartwatch padł mi po niecałym miesiącu użytkowania od tak.
 11. Pierwszy raz wyjechałem w wieku 19 lat. Poznałem co to prawdziwe pieniądze, praca sezonowa więc wróciłem. Kilka razy sezon, potem praca w PL która mnie tak zdołowała i wkurwiła, że napędzony tą energią nauczyłem się sam za pomocą aplikacji angielskiego. Rzuciłem tę robotę, wyjechałem na pół roku ciągiem. Mogłem zostać na stałe, ale hajs się nie zgadzał i wróciłem. Gdyby była praca czy bym został? Nie, ponieważ: - chciałem rozszerzyć prawo jazdy - zrobione, - chciałem zrobić rzeczy których pragnąłem, a także wszelkie zaległe - w dużej mierze zrobione, - tęskniłem za... Życiem. Tu mam auto, motocykl, przyjaciół jakichś też, choć tam sporo fajnych osób poznałem, a tu sporo mnie zawiodło, więc tak pół na pół. Ale tam żyłem jak w obozie; współlokatorzy, brak samochodu, uzależnienie od innych. Tu wsiadam w auto i jadę gdzie i kiedy chcę. Robię to co chcę i żyję tak jak chcę. Dodatkowo planuję powrót na siłownię, a nawet kalkstenikę. Myślę o wstąpieniu w szeregi OT, ba na przyszły rok jak pozałatwiam plany mam już taki cel.
 12. @KolegiKolega u nas chodzą bez maseczek, piją browce w parku. Stare baby tłoczą się i wpychają. Czekając na swoją kolej w sklepie sprzedawca woła "chodźcie". Nie wiadomo komu wierzyć, jest totalna dezinformacja. Ale ja, ani nikt kogo znam nie zna żadnego przypadku w praktyce. Na mediach cisza, nic że komuś zachorował wujek czy ktokolwiek. Tak jest u mnie, zapraszam do siebie;-)
 13. Co się działo przez ostanie tygodnie nieudzielania się? A no pracy w bród, trudności i radości. Niewiele nowości. W domu zaległości. Kasy wydawanie, lecz i niezłe zarabianie, fantów sprzedawanie. Coś się kupiło, sprzedało i zarobiło. Póki co nikt znajomy nie choruje, milicja nas już nie pilnuje. Robię co do mnie należy, mediom nikt tu już nie wierzy. Cieszę się życiem, powoli do przodu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.