Jump to content

Jorgen Svensson

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

878 Świetna

About Jorgen Svensson

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,042 profile views
 1. @slusa nie rozumiem po co kupować kilka monet i trzymać ich za granicą. Są pewne minusy: - nie masz szybkiego dostępu do kruszcu, czyli w razie jakby się paliło musisz czekać kilka dni zanim go przyślą, - tak naprawdę nie wiesz czy faktycznie kupiłeś to złoto i ono faktycznie tam leży czy nie, Ja patrzę głównie na wagę, ale dobrze jest też dywersyfikować wewnętrzny "portfel" złota, czyli np. po jednym z każdej "marki", ale z wyłączeniem monet kolekcjonerskich, dla mnie wartość ma sam kruszec. @Król Jarosław I Imho przy podejściu do inwestycji
 2. Biorąc pod uwagę sytuację to zdecydowanie coś nowego.
 3. Sztabki tylko zalaminowane od sprawdzonych dystrybutorów z akredytacją (LBMA) London Bullion Market Association. I jak najbardziej można brać. Każda sztabka ma numer seryjny i jest zalaminowana fabrycznie. Znany dystrybutor tego nie sfałszuje bo jakby to wyszło to jest to dla niego koniec na rynku. O Cześka na stacji benzynowej bałbym się brać. Monety cena za 1g wychodzi najlepsza przy zakupie 1oz.
 4. Zapraszam do zapoznania się z tym co wielmożna nam władza dla nas szykuje w najbliższym czasie. Osobiście coraz mocniej zastanawiam się nad zakupieniem jakiegoś biletu w jedną stronę, tylko jeszcze nie wiem w którą. https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/paszporty-szczepionkowe-w-ue-czym-beda-kiedy-sie-pojawia/9ez3msx Oczywiście wszystko to dla naszego dobra i bezpieczeństwa.
 5. Tak naprawdę jest tego od groma. Polecam zobaczyć: Oraz część druga: Według mnie warto go posłuchać, w sumie chyba jeden z nielicznych który "wygrał" na krypto.
 6. Szkoda, że to wyszło z SWPS, myślałem, że trzymają jakiś poziom. Fakt faktem większość witaminek to raczej lewaczki. @bassfreak pierdolamento nie pierdolamento, ale w świat idzie, jeszcze pod banderą SWPS. Dużo zapewne łyknie bezrefleksyjnie. Z drugiej strony cóż można by się spodziewać z ust Pani doktor. Za jakiś czas: "Polacy wgl się do niczego nie nadają, dawać się drogie Panie rżnąć ciapatym. W przypadku rozpadu związku z Massimem, rząd zapewnia pełne wsparcie i opiekę." Dr Amanda Czarnapała - Uniwersytet Badań Wykolejenia Społec
 7. W życiu większej bzdury nie słyszałem, świat zmieniają jednostki nie masy. Masy chłoną to co jednostki wprowadzają. Socjalizm pełną gębą zatacza coraz to większe kręgi. Tak, tylu jest, albo może nawet i więcej niż tylu. Rozdawnictwo jest jednym z czynników który przyspieszy upadek systemu społeczno-ekonomicznego.
 8. @BookEpi 1. Humorystycznie. 2. "Profesory życia" to badają i tak obiekt badany robi ich w wała. 3. Kocham Cię - jak dla mnie są to bardzo mocne słowa, a nie tylko rzucone po śniadaniu przy wychodzeniu do pracy, jeszcze żadnej kobiecie z którą byłem tego nie powiedziałem. Jedyną której to powiedziałem jest matka, ale wiadomo, że to nie to samo "Kocham Cię". Za to jedna z nich mi to kiedyś powiedziała po sexie, musiała być w bardzo silnych emocjach. Takich szklących wyrazistych oczu do tej pory nie widziałem, był to jedyny raz w moim życiu. Najciekawsze jest to, że kilka t
 9. No cóż nic nowego, wzrost 190 to jednak nie wszystko i nie wyznacznik sukcesu z płcią przeciwną. Tak to już jest. Jakiś czas temu miałem można powiedzieć kochankę która, przestała odpisywać mi na wiadomości. Dziś już wiem dlaczego, właśnie minąłem się z jej nowym misiem, szkoda tylko, że nie wiedział, że właśnie mija Pana który kilka tygodni temu rżnął jego myszkę. Taka jest rzeczywistość.
 10. Ja również wykazuję podobną postawę, jak sam sobie nie zapracuję to mi nikt nie da i należy właśnie pracować ciężko na to co chcesz osiągnąć. W takim duchu byłem wychowany, ale co jakiś czas zastanawiam się, czy to jednak dobra droga. Zgadzam się z Twoją wypowiedzią i wyznaję tą samą postawę, ale fakt jest taki, że ja czy Ty będziemy zapierdalać na to co ta Pani ma po seksie x2 i będziemy ją utrzymywać/już utrzymujemy. Ostatnio miałem refleksję związaną z tym tematem i tak, po 15 latach nauki, studiów, pracy, zacząłem już pracę zarobkową w wieku 16 lat, stresu z tym zw
 11. Celuję w klienta anglojęzycznego (w sumie to we wszystkich oprócz klientów z Polski 😂), więc też wolę pisać niż mówić, to mi akurat pasuje. W sumie takie korporacje jak eBay czy PayPal też nie dają możliwości kontaktu telefonicznego, tylko e-mail ewentualnie czat. Ok, to ważne dla mnie info w sumie.
 12. Dzięki za info, pracuję nad pewnym swoim projektem który zakłada podobny model pracy, z tym, że nie wiem w jakiej branży się poruszasz do końca. Daje mi to pogląd na sytuację. Przewiduję tylko kontakt przez e-mail i jestem ciekaw czy to odstrasza. Zrealizowałem dwie małe usługi w tym modelu i poszło bezproblemowo, klient z USA, kontakt tylko e-mail, płatność z góry.
 13. Taki trochę off top, jak komunikujesz się ze swoimi zleceniobiorcami? Czy kontakt e-mail/komunikator jest wystarczający czy konieczny jest kontakt np. telefoniczny. W sensie czy wystarczający jest kontakt pisany czy konieczny też jest mówiony?
 14. W UK nie byłem już od bodaj 2015 roku więc się nie wypowiem. Wszystkie punkty zdają się być prawdopodobne oprócz 6. Przeważająca większość w PL zarabia między 2-3k, a chcą żyć jak "milionery", więc w sumie nie wiem skąd przedział 6-8k, chyba, że to już w przeliczeniu na PLN, przeciętnej pensji w UK.
 15. Ten schemat działania to ułuda dobrobytu, pewny upadek. Idioci, raczej tym mnie i mi podobnych zmotywują do emigracji niż do robienia bombelków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.