Jump to content

Jorgen Svensson

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  698
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,032 Świetna

About Jorgen Svensson

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,212 profile views
 1. Panie, mniej podniecania więcej chłodniej głowy. NIC ale to nic, nie rośnie w nieskończoność o tak będzie też z mieszkaniami. Andrzeju to musi jebnać, a wtedy Ci co się pchali na górce w kredo będą płakać, tak jak to było z Frankowiczami.
 2. Kobieta "kocha" emocjami, jak wygasają nie wie co czuje. Tak, że raz: - gruba masz dupę, Raz: - wyglądasz jak modelka, Co pół roku wychodzisz z domu z workiem na śmieci i przychodzisz pojutrze, raz na dwa tygodnie podnosisz głos, raz w miesiącu większa kłótnia. Co kwartał przychodzisz najebany nad ranem, robiąc mała awanturę. I będzie Cię kochać, aż po grób... 😊
 3. @BrightStar jesteśmy równolatkami z tym, że ja nigdy na ulicy nie podchodziłem z zamiarem wiadomym, wolę sytuacyjnie, jak nadarzy się okazja. Na siłę nie szukam, jestem dużo mniej zasobny od autora tematu i niektórych mających się tu za przegrywów. Kasa to nie wszystko (nie znaczy, że nie trzeba dążyć), miałem kiedyś dużo więcej i o jeden problem więcej niż bez, co z nią zrobić i jak zainwestować. Ale dowiesz się jak ją stracisz jak to się mówi. Najważniejsze jest podejście.
 4. Ja wiem bracie, że Ty jak @Analconda, myślisz, że jak ktoś ma pod 190cm wzrostu jest postawny, ryj ni brzydki ni ładny i brodę, to po wejściu do galerii handlowej, baby czekają z nogami za 15 trzecia, a skuteczność wynosi 100%, ale zmartwię Cię bo tak nie jest, w sumie szkoda, ale cóż. Nie postrzegaj, że świat tak wygląda na podstawie jednego wpisu gościa z internetów i jego pójścia do sklepu. Jest takie opowiadanie, Jest trzech mężczyzn, wszyscy widzą drzewo. Pierwszy z nich widzi drzewo i jest smutny, bo przypomina mu się scena jak z
 5. Autorze a ja Ci radzę pierdol te wszystkie analizy braci i te kurwa piramidy zainteresowania seksualnego pań, czy ci włos rośnie pod kątem 45 czy 60 stopni, to jest chuja ważne. Wyjdz po prostu i jak jakaś lala Ci się podoba to wal do niej. Najlepszy jest podryw sytuacyjny. Kiedyś wszedłem do sklepu ze sprzętem rehabilitacyjnym po roller, a wyszedłem z nr tel zdrowego milfa, chuja, z tego wyszło, ale nabierasz praktyki. 1,2,3 aż w końcu ruchniesz Ty. Z fartem. P.S. Gdyby co niektórzy spędzili tyle czasu na praktyce z babami co na doktoryzacje z
 6. Ja tu jak na razie widzę więcej kwiku, tych co ich dziary wkurwiają niż tych których nie wkurwiają.🤷
 7. Nie wydaje mi się, że każdy z tatuażem to odpaleniec czy to kobieta czy mężczyzna. Pewnie są takie jednostki, ale zapewne są też normalne, na poziomie. Sam się zastanawiam czy sobie nie zrobić.
 8. Do paki raczej nie pójdziesz za nazwanie kogoś po imieniu. Gdybym ja pozywał każda panią która coś mi powiedział to już że 4 by kraty przytulały. Chuj, skurwysyny, ruchacz jedna pani życzyła mi również cyt. "Żeby Ci się chuj złamał od tego ruchania", mi się nie złamał, a ona ma już jakiegoś fagasa. Nie płacz w poduszkę, weź to na klatę i życie toczy się dalej. Wniosek: Nie pij wódy.
 9. Proponuję administracji robić ostra selekcję userow którzy, na siłę próbują wbić się w portki przegrywa. Mówię całkiem serio.
 10. @pytamowiec dzięki za odpowiedź. Żadnych zmian skórnych nie miałem i nie mam. Raczej mało prawdopodobne, nie znam się na tej chorobie, a ostatnio z wątpliwymi paniami nie miałem do czynienia. Gdzieś w 2019 roku miałem mały wypadek przy pracy z kobietą która ewentualnie mogła by mieć jakiś wynalazek. Jak by wtedy tłumaczyć pozytywny Western Blot?
 11. Od razu wbijam do prywatnego oprócz pobytu w szpitalu to tylko tak się leczę. Badania krwi miałem robione ze 4 razy w ciągu tych 4 miesięcy, mocz 2 czy 3 razy już nie pamiętam, wszystko jak w zegarku. Przed zachorowaniem byłem na keto/low carb, ale podczas pierwszego pobytu w szpitalu odszedłem od tej diety, wiadomo jakie jest szpitalne żarcie. Iść do zakaźnika od razu? Co do leczenia to informacje są rozbieżne, jedni polecają ilads inni odradzają, jaka jest Twoja opinia w tym temacie? Już tyle potencjalnych chorób miało być od początku że głowa mała, najpie
 12. Ja akurat lubię pochodzić po lesie, wyciszyć się, podumać i często chodzę, ale tego bym się nie spodziewał.
 13. Diagnosta w lab. Lekarza właśnie szukam i się wybieram. Nie zanotowałem takiego momentu, nie zauważyłem żebym miał kleszcza, nie zauważyłem śladu po ukąszeniu ani nie miałem rumienia.
 14. W lab mi kobitka powiedziała, że to młoda borelioza. Prócz tego co napisałem w objawach nie mam nic, brak jakichkolwiek zmian skórnych czy bóli stawów czy kości, stopy nie bolą.
 15. Ja tam trzymam co mam. Nie sprzedaje. Najwyżej poczekam trochę, od wczoraj wyparowało mi 30k ziko. 🤷‍♂️ Odrobi się 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.