Jump to content

Jorgen Svensson

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,209
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Jorgen Svensson last won the day on May 27

Jorgen Svensson had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,715 profile views

Jorgen Svensson's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.4k

Reputation

 1. U mnie też jest teraz grany ten temat, kontakt na przyszły rok. Jak wspomniałem współpracownikom, że 10 % rocznie jako rekompensata rozwodnienia pieniądza to must have, już nie mówiąc o właściwej podwyżce to stwierdzili, że to zdecydowanie za dużo 😆. Dla przykładu. W 2019 roku przechodziłem na stanowisko majstra i miałem wtedy 3100 do łapy. W ciągu 2 lat doszedłem do 3400 do łapy odszedłem we wrześniu 2021, zakładając, że nie dostałbym podwyżki do tej pory bo nawet ta 300 zlotowa w ciągu dwóch pierwszych lat była trochę wymuszona sytuacja, to w przyszłym roku w sierpniu stuknęła by najniższa krajowa 😆. Zaczynałem od praktycznie średniej krajowej, a po 4 latach to najnizsza + 100 zł 😄 Dalej uważam, że 10% to must have co rok, ale mało gdzie tyle dają co 2-3 lata już nie mówiąc co roku. Najszybciej chyba jest zmienić firmę.
 2. Najlepszy sposób na odzyskanie dziewczyny to znaleść nową
 3. Już kiedyś o tym wspominałem, że nikt nie pościele łóżka lepiej dla swojego dziecka w szczególności syna niż matka lewaczka. 😆 Nie wiem czy to krótkowzroczność czy skrajny idiotyzm.
 4. Kiedyś poznałem gościa na street workoucie który potem zaprosił mnie na piwo. Okazało się, że nie po koleżeńsku, a chciał mnie wkręcić w niejaką firmę Souvre czy jakoś tak, klasyczny mlm, gość był dość natrętny i automatycznie mnie to odpychało pomijając już samą firmę. Na mnie takie zachwalanie i wciskanie na siłę czegoś po co nie przyszedłem celowanie jest odrzucające. Edit: ze znajomymi to uważaj bo możesz skończyć bez wyników i bez znajomych.
 5. Prestiż to chyba ma jedynie w oczach ludzi którzy nigdy nie byli na jakiejkolwiek terapii. Od środka, uczestnika procederu już może to wyglądać zupełnie inaczej, szczególnie kiedy w gabinecie dzieją się rzeczy które nie powinny się dziać i nie jest to znów tak rzadkie. Nie bez powodu w tym wyrazie jest -loż(sz)ka 😆
 6. 100% racji. Z tym, że po już ponad 10 latach pracy zawodowej łącznie w 4-5 firmach mogę stwierdzić, że pracodawcę nie Janusza jest bardzo ciężko znaleźć, przynajmniej z mojego doświadczenia oraz z doświadczenia znajomych. Dlatego po tylu latach nawet mając umiejętności, doświadczenie i chęci do np. zarzadzania ludźmi wolę się nie wychylać bo nic z tego nie mam. Z reguły pracodawca mówi jedno czyli, że potrzebuje dobrych ludzi, ambitnych itd. a robi co innego, wręcz przeciwnego. Coś jak babony. Przykre, ale prawdziwe. Co do tematu to z mojej strony powiem tyle, że dla mnie było nie osiągalne przekroczenie 4k na łapę do 2021 roku jako inżynier w branży mechanicznej czy to biuro czy zarządzanie zespołem. Tzw. Polska B. Rzuciłem to na rzecz pracy fizycznej na jdg w branży mechanicznej i rozpiętość zarobków to 10-20k na czysto po pełnym msc w zależności czy praca w pl czy za granicą. Z tym, że to nie jest etat gdzie przebimbasz 8h i do domu. Pracuje się znacznie więcej godzin.
 7. Wysoki sąd lepiej omijać z daleka. jakieś 2 lata temu zostałem oszukany przez olx na 2k zł, pewnie nie ja jeden. Złożyłem sprawę na policji. Po 2 latach przyszło mi pismo, że sprawa została umożona bo słup na którego konto było założone zmarł. Prokuratura nie zadała sobie trudu żeby drążyć kto był na górze piramidy. Porażka fchooj. Tyle można się spodziewać po służbach i wymiarze sprawiedliwości. Jak składałem zeznania w dziale cyberprzestępczości to policjant mi się pochwalił jednym z większych swoich sukcesów w ostatnim czasie, mianowicie odzyskał piłę spalinową i kosiarkę którą sąsiad zajebał sąsiadowi i próbował opchnąć pod sklepem co z cyberprzestępczością nic nie miało wspólnego. Dodał, że oni nie nadążają za technologią i ich metody ścigania cyberprzestępców zatrzymały się 20 lat temu, a przestępcy się bardzo szybko rozwijają. xD Wstyd to przyznać w tym kraju, ale jak ktoś chce dobrze i szybko zarobić to tylko oszustwa przez internet wszelakiej maści, siedzisz sobie na Majorce masz parę słupów w PL kilka kont bankowych jakiegoś VPN, trochę umiejętności i gotówka płynie szerokim strumieniem.
 8. Hasło o przerwie oznacza raczej to, że pani ma już nowego popychacza i chcę się humanitarnie wycofać 😊 w większości przypadków w których występują te słowa.
 9. Moja była też mówiła, że musimy sobie zrobić przerwę. Teraz jej córka ma już ze 3 lata 🤣 a zaszła kilka msc po tym jak zaczęła dorabiać rogi.
 10. To było od dawna, od kilku co najmniej lat, z tym, że kiedyś dawali 8k PLN na taką relokację.
 11. Na razie to nie jest powiedziane, że syt. skończy się wyjściem z dupy
 12. Jakbym tak patrzył na życie to bym już w Choroszczy leżał Wyobraź sobie, że nie masz nic, tak jak ja. Pracujesz z ludźmi po zawodówce sam mając dwa fakultety, sam myśle, że coś jest tu nie tak xD, ale pracując fizycznie mam kilka razy więcej niż pracowałem w biurze jako ynżynier. Nie masz domu, dziewczyny, mieszkania, psa, samochodu itd. Cały mój dobytek to dwie walizki, jedna na kilka ubrań i parę butów roboczych, druga na suple i leki, które wszędzie za sobą ciągnę. I mam 34 lata na karku. Co byś zrobił? Patrząc wstecz to mogę powiedzieć śmiało, że zmarnowałem 10 lat, studia które nie przełożyły się u mnie na nic sensownego pomimo, że to 2 kierunki techniczne i to dziennie + 5 lat w gównokołchozie (wtedy myślałem, że jestem kimś ważnym bo pracuje w biurze jako yżnynier, chuj, że starczało na życie od 1 do 1) No i co? A no to, że dziś cieszę się jak przeżyje dzień i nic mi większego nie dolega, cieszę się, że mogę wyjść rano i usiąść na schodach domu który wynajmuje moja firma i złapać kilka promieni słońca, sącząc poranną kawę, dlatego, że były takie dni i to kilka pod rząd, że nic nie jadłem i nie mogłem się ruszyć z łóżka dalej jak do kibla. Wiesz jak należy patrzeć na podejmowane decyzje w przeszłości? Zapisz to sobie: "Na czas podjęcia decyzji, moja świadomość sytuacji, doświadczenie życiowe, cele na tamten czas, były takie, a nie inne i dlatego podjąłem taką, a nie inną decyzję." Myśląc inaczej zajebiesz się, mieląc warianty których już nie ma w grze. Po czasie wiadomo, że byś zrobił coś inaczej bo, jesteś w innym miejscu życia z innym doświadczeniem, mindsetem i inaczej analizujesz syt. bogatszy o dotychczasowe doświadczenia, ale na tamten czas, było jak było. I polecam, więcej doceniania tego co masz, mniej marudzenia i szukanie tego co nie masz, bo jak Cię naprawdę życie dojebie do gleby, to zrozumiesz wtedy, że syt. w której jesteś teraz, może być sytuacją do której będziesz wzdychał. Edit: Kiedyś może popełnię post ala "wyjście z dupy by Jorgen Svennson" , ale na pewno nie wcześniej niż z niej wyjdę na dobre xD
 13. Cóż można powiedzieć, że jestem w dupie i to głębokiej, chociaż rok temu o tej porze nie miałem w sumie nic, zdrowia, pracy, kłopoty finansowe, mieszkaniowe i początek leczenia którego koszt był 2,5k cebuli/msc którego nie miałem za co opłacać, więc po roku sporo jednak jest na plus xD. Płacz nad własnym losem nic nie pomoże w prostowaniu tej syt, chociaż czasem jest naprawdę ciężko. Jeszcze wyjdę na prostą 😂 Ludzie wychodzą naprawdę z czarnej głębokiej dupy, no, ale płacząc nad własnym losem jeszcze raczej się dupa pogłębia, a nie coraz bliżej światełko xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.