Jump to content

Jorgen Svensson

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,232 Świetna

About Jorgen Svensson

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,387 profile views
 1. Poprosze drugi raz o zaproszenie do klubu.
 2. Kurwa właśnie sobie przeliczyłem ile mi wychodzi, a w sumie wychodziło na godz. 45 osób pod sobą pełen etat, dwa fakultety, inżynier tyle, że na podkarpaciu, zgadnij... ... ... ... ... ... ... 21,25zł/h netto No kurwa szał. Dlatego, właśnie już od pon. tam nie pracuję.
 3. Wygląda na to, że najprościej jednak będzie się zarejestrować.
 4. Tak się złożyło, że finalnie odchodzę z aktualnej pracy. Dlatego pytanie, jak ogarnąć podstawowe ubezpieczenie społeczne wiecie, lek. Rodzinny, przyjazd karetki, pobyt w szpitalu itp. bez rejestracji w urzędzie pracy?
 5. Myślałem, że tamto ogłoszenie jest ix kurwa de, ale to jednak to xD.
 6. Ogłoszenie w stylu takiego na sex portalu. Na profilowym panna z kutasem w buzi, na kolejnych zdjęcia cycków i dupy. Ale w opisie: "Jak masz kutasa na profilowym to nawet nie pisz. Nie daję byle komu" ix kurwa de
 7. I bless this fucking shit. Podpisuję się, aczkolwiek pragnę zaznaczyć, że prawdopodobnie, jakikolwiek przedstawiciel rządu który to zobaczy, podetrze się tym w przerwie na kupę, podczas sesji sejmu, po przeczytaniu pierwszego zdania. Jestem za, ale chuja w moim odczuciu to da. Całkiem serio.
 8. @deomi wiem z pierwszej ręki, że główne priorytetowe zadanie zakonnic to bynajmniej nie modlenie się i praca duchowa. Panuje swoisty grafik. Jak przychodzi twoja kolej to masz iść i ściągnąć gacie bez gadania.
 9. @deomi Pytanie dlaczego traktujecie gorzej (nie zwracacie w ogóle uwagi) na mężczyzn którzy jeżdżą furą za całe 200 baksów, mają zakola, i lekką łysinkę, brzuszek delikatny co by konie było gdzie trzymać i mają 160 cm wzrostu? Do tego robią karierę na śmieciarce, wy nim gardzicie, a bez niego byście pływały w śmieciach. Wytłumaczysz mi to?
 10. @$Szarak$ doświadczyłem tego w tym roku, chociaż okazało się, że sytuacja wygląda dużo lepiej niż mi przypisywali na początku. Dla mnie było to bardzo ciężkie, nie mogłem się pogodzić, że zaraz po 30-stce będę musiał łykać jakieś gówno do końca życia. Sytuacja odcisnęła na mnie spore piętno, był czas, że leżałem jak warzywo przez kilka dni nie jedząc nic. U mnie miało to ogromny wpływ na poczucie męskości, nie mogłem się pogodzić, że takiego chłopa rozłożyło w 2 miesiące tak, że wisiało widmo zależności od moich rodziców, fizycznie i finansowo. Nie do przyjęcia dla mnie.
 11. Jestem prawie, że pewien, że gotówka nie zniknie, pomimo tego, że wielu wróży jej powolny koniec. Zapytasz dlaczego? A no dlatego, że nasi wielmożni rządzący też będą musieli być transparentni. Czy wyobrażasz sobie sytuację gdzie na np. blockchain znasz adresy portfeli naszych rządzących i możesz sprawdzić ile i z jakich portfeli środków zostało do nich przesłanych? To byłaby afera na skalę światową. Nigdy nie zlikwidują gotówki bo sami nie mogliby wałów kręcić. Na ich miejscu nie waliłbym w kolano. Przemyślę, może się wybiorę faktycznie. Pewnie oleją ciepły
 12. Fasolka szparagowa w panierce Mój dzisiejszy obiad. Prosto szybko, zdrowo i smacznie. Czas przygotowania ok. 45-60 min. Składniki: - fasolka szparagowa, - ser camembert (taki okrągły), - dressing z postu wyżej, - bułka tarta, - jajko, - ogórek kiszony/ kapusta kiszona/sałatka lub inny dodatek Obcinamy końcówki fasolce i płukamy w wodzie. Następnie wkładamy do garnka i gotujemy do zagotowania, a następnie do zmięknięcia (sprawdzamy widelcem). Odcedzamy i panierujemy w jajku i bułce tartej, Następnie wrzucamy
 13. Rżnąć i next. Niestety nie da się nagiąć świata do własnych wartości tylko przystosować do panujących. Kiedyś dwukrotny rozwodnik, spoko facet nawiasem mówiąc, powiedział mi, "jesteś młody, rżnij taśmowo i następna i następna". Wie chłop co mówi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.