Jump to content

Ogolny dylemat i afera z młynkiem

Recommended Posts

Ogladam ostatnio same skróty uguem i major dostał pewien młynek :) 

Zastanawiam się czy Major uzywał młynka Bożego na siurek, czy pozwala tez Krzysztofowi na zmianę skorzystać ;)

Tak se myślę czasami co się tam dzieje gdy robi się ciemno....nastrojowo....romatycznie...

Jakiś czas temu była akcja z listami przychodzącymi z różnych urzędów, teraz wybuchła z tego powodu duża aferka :)

Ktoś w imieniu Majora rozsyłał zapytania, czy na terenie takiej i takiej gminy jest miejsce by umieścić Kśka w MOPRze, a chorobliwie podejrzliwy Knur zaczął przejmować korespondencję Majora, odpowiedzi z urzędów. 

W sumie niezłe jaja, ktoś zasypał ich kilkudziesięcioma (albo i więcej) listami.

@Estranged Nie w temacie, ale wrzucam, bo myślę, że fotka mistrzowska :D

Kiedyś trzeba mu podesłać, przypomnieć jak pałował młodzież bandycką pod bramką.

comment_1597600320oB41IA4dr2e8lTygOUMWLL

Edited by cst9191

@cst9191 Ja sie czasami zastanawiam co oni jeszcze wymyśla, bo choć wydaje mi się że widziałem wszystko to z samych skrotow leke na maksa. 

Afera listowa tez zajebista, teraz Knucyfer przejmuje wszystkie listy Majora bo to niby o nim wiec ma prawo czytac

23 godziny temu, Estranged napisał:

Afera listowa tez zajebista, teraz Knucyfer przejmuje wszystkie listy Majora bo to niby o nim wiec ma prawo czytac

Kodeks Kononowicza :D

Zarys ogólny poznaliśmy już w 2006 roku haha

12 minut temu, Estranged napisał:

Gówniarze jedne, bandyty. Mlodziez za duzo pali papierosow za duzo pije wódki bo nie maja pracy.

Niegodni Białostoczanie, gdyby w 2006 roku wybrali na Prezydenta człowieka godnego i sprawiedliwego, to bandyctwo byłoby ukrócone :)

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.