Jump to content

Estranged

Użytkownik
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

49 Świetna

About Estranged

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie @cst9191 i @Dworzanin.Herzoga czasu zastanawiam się nad tym i nie daje mi to spokoju. Jak Leonarda ma mieć wieczne odpoczywanie na strychu i czy kiedykolwiek zazna tego świętego spokoju w obliczu tego wszystkiego co się tam wyrabia?
 2. Chłop dla chłopa rozpuszczalnik zostawil żeby go skusic.. jak on nigdy żadnych klejów ani żadnych takich nie wąchał. Głupoty uguem gadają
 3. Jak w porach roku Vivaldiego Zmienia się Szkolna w naszych oczach Powiedz mi Ksiek coś miłego Nie wąchaj tyle Major, daj odpocząć......
 4. Duchy zstąpili ze strychu i opętali jego. A podobno jeszcze 2tyg temu byl w Choroszczy na badaniach i wszystko było OK....
 5. Znecacie sie i tyle, chcecie zeby on sie całe te wykończył.
 6. @cst9191 Jesli chlewik całe te nie zamkniety to jak wyjasnisz ten filmik? Wy mowicie ze on ćpun i narkotykarz ze las zaśmieca a on mandaty płaci za siedzenie w domu. Śmiechu warte!
 7. Przecież pan prezydent już nie jeden raz mówił że go ubezwłasnowolni i zrobi z nim porządek. Nawet chlewik podobno na klucz zamknął, a przecież on tam tylko sprzątał. Jak zdejmą tylko obostrzenia to się wybieram do nitroSPA uguem na inhalację wodą że źródła.
 8. On uguem do księgowej chodzi i na terapię, a ludzie się znęcają i nagrywają fiksję.
 9. Przeciez to jest fiksja. Tutaj Krzysztof wyjasnia jemu ze seksu z majorem nie używają! Wy mowicie ze on bezdomny a on wszędzie mieszka!!
 10. https://youtu.be/OLKqwBNkMto I tyle w temacie uguem
 11. Nie mogę wysłać wiadomości więc pytam tutaj jak ewentualnie można dołączyć
 12. Nie ma to jak rozjebać gospodarke, a potem bohatersko naprawiac cudzymi pieniedzmi. Szkoda ze nie kozna ih wszytkich podac do sądu za ten caly burdel.
 13. Panowie, czy może ktoś podesłać ebook z tego linku co zapodal Mainblack? Na stronie link nie jest juz aktywny.
 14. Inteligentny inwestor xxi wieku - Trader21 Unscripted - MJ Demarco Song Hongbing Wojna o pieniądz wszystkie części
 15. Okuratny rap az się siurek podnosi. Przepraszam że tak powiedziałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.