Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I cymbalasty.

 

Szwed opiernicza Szwedkę po szwedzku a gość wyskakuje z polską kurwą i przeproś. Nawet nie w łamanym globiszu ...

Wybaczcie, jedzie mi tu emigrancką gminną Polską B i klimatami z sobotniej, remizowej dyskoteki. Wydaje mi się, że Ty

@Assasynwspominałeś kiedyś, że w UK otacza Cię sporo takich mocno specyficznych rodaków ?

 

S.

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Subiektywny napisał:
Przed chwilą, Subiektywny napisał:

I cymbalasty.

 

Szwed opiernicza Szwedkę po szwedzku a gość wyskakuje z polską kurwą i przeproś. Nawet nie w łamanym globiszu ...

Wybaczcie, jedzie mi tu emigrancką gminną Polską B i klimatami z sobotniej, remizowej dyskoteki. Wydaje mi się, że Ty

@Assasynwspominałeś kiedyś, że w UK otacza Cię sporo takich mocno specyficznych rodaków ?

 

S.

Tak, niestety...80-90% takich rodaków tutaj mieszka, totalny brak osobistej kultury, czesto znajomosci jezyka, bluzgi do okoła, brak jakiegokolwiek gustu jesli chodzi o ubiór, niedbalstwo, kilku dmiowy kompletnie nie pasujący do niczego zarost, czesto przybrudzona odzież, agresywne zachowania, spojrzenia...

 

Patologia, jak to okresliles z Polski B, wyjechali od domowego alkoholu, zlodziejstwa, kurestwa a tu powtarzaja to samo...Wszechobecne cwaniactwo, tylko aby kogos oszukac, najlrpiej rodaka,

Wstyd totalny...Mlodzi ludzie od 25-35 a bez zębów, nadaja sie tylko do zaierdalania w fabrykach, jak zajace, malo tego, wielu z nich po kilkuletnim pobycie, nie posiadaja kompletnie nic...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Subiektywny napisał:

Mam mieszane uczucia...

Od razu reakcja-atak - 'co jest kurwa' i 'przeproś ją'. Nawet nie próbuje dociekać co się stało.

 

S.

 

Właśnie. A może to ona odstawiła coś poważnego - za to też ma przepraszać?

Takie mietki przepraszają nawet jak nic nie zrobią, a panienki obrastają w dumę równie intensywnie, jak w tłuszcz po ślubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze z doswiadczenia. NA CHUJ ONA TAM STOI?%-)bo chce kurwa%-)

widziałbym takie coś?olałbym wpizdu.po zatym jeszcze bym uniemozliwił dostep białych rycerzyków bo....ona dalej stoi i jest opierdalana zamiast uciec%-)

kolejna konsekwencja jest to ze jak bym padłofoiara takiego eksperymentu socjalnego to bym napierdolił%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.