Skocz do zawartości

Piękność ze stanowiska z mięsem


HeadBolt

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2021 o 23:06, HeadBolt napisał:

Rozwiewając wszelkie wątpliwości - numeru nie wziąłem, gdy na koniec zobaczyłem że ma obrączkę na palcu.

 

Szacun za to, że od razu odpuściłeś w tej sytuacji. Wielu by i tak zagadywało, podrywało. To tak poza tematem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2021 o 23:05, HeadBolt napisał:

Jak wiadomo, zawsze kroją troszkę więcej ponad zamówioną ilość, czasem mogą nawet przedobrzyć o 50 gramów i wtedy się pyta "a 250 może być?" i spróbuj odpowiedzieć nie. Spotka cię wtedy ostracyzm ze strony ekspedientki do którego odczucia nie musi wypowiedzieć nawet słowa. Także pewnie inne osoby w kolejce mogłyby się krzywo popatrzeć, 'ale jak to, odmówił?' No i w sumie co mają zrobić z taką pokrojoną wędliną, gdy w lodówkach są jedynie towary w całości.

Nie raz na tak postawione pytanie odmawiałem - zażyczyłem sobie 200 dag to nie będę brał 250 (znacznie więcej niż mi trzeba) bo się pańci więcej ukroiło. Mam wyjebane na to co sobie pani pomyśli i na innych ludzi w kolejce.

 

Do meritum się nie odniosę ponieważ nie doczytałem do końca. Nie byłem w stanie przejść przez epicki, pełen metafor opis procesu krojenia wędzonej karkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.