Jump to content

Adrianos

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

Adrianos last won the day on June 24 2019

Adrianos had the most liked content!

Community Reputation

840 Świetna

2 Followers

About Adrianos

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Adrianos

  Sildenafil 25mg

  Bezpieczne. Jak się boisz, to weź sobie napierw w domu i sprawdź jak się czujesz. To lek bez recepty, więc nie może mieć dużej dawki / dużych skutków ubocznych. Co innego jakieś viagry itd gdzie jest 100mg - to już faktycznie strach brać, osobiście bym nawet dla spróbowania nie wziął. Jak weźmiesz sildenafil to już nic nie trzeba wiecej, lekko ją przytulisz na przywitanie i już będziesz stał na baczność Nie trać czasu na gadanie, oczywiście z kultury wypada się przywitać i parę słów zamienić, ale nie trać czasu na opowiadanie czegokolwiek.
 2. Co takiego? Jest wręcz odwrotnie. Dodatkowo będzie próbowała Tobą manipulować, korzystając ze swojej "przewagi" w temacie psychologii.
 3. Zgadzam się. Unikałbym jak ognia każdej z tych trzech.
 4. Tak tak, 18 latka, dziewica, sama Cię ciągnie do pustej chaty. Coś tu nie gra To problem w Twojej głowie. To problem w jej głowie. A dla Ciebie wyraźny sygnał - jak najdalej od niej. Uciekaj, zapomnij. Po co Ci dziewczyna z problemami w głowie? ps. jeśli Ci chodzi tylko o seks (tak zakładam po tym co napisałeś) to najlepsze wyjście to prostytutki. Wydasz kasę, ale nie stracisz czasu i nerwów na jakieś przelotne znajomości, które Cię jeszcze wpędzą w problemy (tak jak opisywania przez Ciebie dziewczyna z problemami).
 5. Adrianos

  Seks imprezy

  Nie byłem, ale wątek ciekawy, też chętnie poczytam.
 6. Ja prawo jazdy od 20 lat i zero stłuczek A też jeżdżę bardzo dużo...
 7. Nie. Najpierw ogarnąć jedno życie (doprowadzić do końca rozwód, opiekę nad dziećmi, itd), potem sobie zrobić przerwę od kobiet, poukładać siebie w głowie. Dopiero potem zaczynać nowe życie, czyli szukać kogoś do nowego związku.
 8. Dokładnie tak. I to tak samo działa w obie strony dla obu płci (tak jak napisałeś zresztą).
 9. Tak, tak samo jak i u facetów. U każdej płci tak samo. Czyli im głupsza tym lepsza? No chyba nie. Oczywiście każdy ma swoje preferencje. Ale mnie osobiście nie zależy na ciągłym całowaniu, przytulaniu, itd - więc po co mi taka co będzie się co chwile przytulać i całować? Dokładnie tak jak u facetów. Czyli co - im głupsza kobieta tym lepsza? Nie zgadzam się. Ja bardzo lubię inteligentne kobiety, wystarczy umieć z nimi współgrać (w życiu) na swoich własnych warunkach. A nie na ich.
 10. Adrianos

  MTGOW a seks

  Z ciekawości - dlaczego?
 11. To też prawda. Jak ktoś niedoświadczony, a taki partner/partnerka mu się trafiła, to tkwi w danym związku, bo nie ma pojęcia że może istnieć inne życie.
 12. To tylko moje zdanie, ale ja jestem z tych którzy już samo małżeństwo uważają za coś złego, a jakiekolwiek układy z teściami to już w ogóle by mnie odpychały. Niezależnie czy to ja mam słuchać teściów w zamian za kasę, czy teściowie mnie mają słuchać i dawać kasę Żadnych układów...
 13. Myślę że jak bierze się pierwszą lepszą, bo się akurat taka trafiła (choćby najpiękniejsza) to zawsze się to źle skończy dla faceta: Albo będzie trwał w tym związku i udawanym szczęściu, choćby nie wiem jak się męczył, ale będzie trwał bo wie że lepszej nie znajdzie. Albo prędzej czy później taki związek się rozpadnie. To tak poza tematem - wiadomo każdy ma swoje przekonania i swoje decyzję, ale czytając to muszę napisać swoje zdanie: Jakbym miał dostać od teściów takie auto, to bym wolał jeździć autobusem. Dlaczego? Dlatego że nic się nie dzieje bez
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.