Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adrianos

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adrianos last won the day on June 24

Adrianos had the most liked content!

Community Reputation

306 Świetna

About Adrianos

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. FB i Messengera nie posiadam. Jeśli chodzi o smsy - owszem, piszę. Ale tylko takie "to za ile będziesz" , "to o której mam być", "załatwiłem to i to", "już wyjeżdżam" , "już jestem" itd zarówno do kolegów jak i do kobiet (nie mam stałej partnerki ale jak bywam w związku to jest tak samo), czyli wyłącznie konkrety. Nigdy nie piszę tak żeby sobie pogadać - od pogadania jest rozmowa telefoniczna - chce mnie o coś zapytać lub coś opowiedzieć - niech zadzwoni. Proste. Nie wiem po co coś opisywać, skoro można zadzwonić? Ja lat 35.
 2. Boisz się że leci na siano? przecież to widać że leci. Dlaczego jej dajesz swój samochód? Chce jeździć - niech sobie kupi auto. Mało zarabia, to kupi Corse za 4 tys zł i tyle. W czym problem? Sukieneczki, prezenciki? Jeśli ona Tobie też kupuje ciuchy na prezent i ogólnie prezenty są "pół na pół" to wszystko ok.. ale niech zgadnę: ona nie kupuje Tobie ciuchów? To czemu Ty jej kupujesz? Akurat to opłacanie mieszkania to najmniejszy problem, skoro Ty ją po prostu sponsorujesz. Sorry ale dla mnie jesteś sponsorem, więc się nie dziw że ona nie chce płacić za mieszkanie. Złapała sponsora co jej dał auto, ciuchy, to i mieszkanie.
 3. Jak dla mnie to brzmi tak: Ona chce żebyś jej dał 2-3 miesiące przerwy, bo chce się czuć wolna i sobie poukładać życie - szukać nowego faceta lub już go ma i chce sprawdzić jak jest z nim, a jak się o tym dowiesz to Ci powie "przecież Ty też możesz się spotykać z innymi kobietami, napisałam Ci". Nie mówi wprost że chce z Tobą na zawsze urwać kontakt, bo nie jest pewna czy jej wyjdzie z nowym. Jak jej z nowym nie wyjdzie, to za 2-3 miesiące Ci powie, że jednak możecie wrócić do siebie, że da Ci szansę. A jak jej wyjdzie z nowym to oczywiście między Wami koniec. Jednocześnie chce żeby przez te 2-3 miesiące ona "chodziła Ci po głowie" , żebyś myślał nad "zalotami" i nad "szacunkiem do niej" - czyli żebyś o niej myślał i absolutnie nie spotykał się z żadną inną, bo ona ewentualnie chce mieć otwarty powrót do Ciebie. Bardzo typowy schemat, ale i tak ta "Twoja" kobieta jest bardziej w porządku niż inne, bo inne zwykle nie uprzedzają że szukają nowego faceta / spotykają się z nowym i w razie gdy nie wyjdzie to chcą wrócić do Ciebie, a ta "Twoja" przynajmniej wprost mówi że chce 2-3 miesiące być wolna i ewentualnie wrócić
 4. Ta kobieta jest nienormalna. Ona porównuje tekst faceta "za 2 lata zrobimy dziecko" do "za 2 lata odejdę od żony". Pierwsze zdanie pokazuje że facet jest odpowiedzialny, że chce odpowiedzialnie zaplanować rodzinę. Drugie zdanie - wiadomo - nieodpowiedzialny. A ona to porównuje i mówi że w obu przypadkach "pakujcie się i spieprzajcie od niego" jeżeli coś odkłada na za 2 lata. Tylko idiotka by oczekiwała że jak powie facetowi że chce dziecko to facet od razu jeszcze tego samego dnia będzie chciał to dziecko zrobić. Normalny facet będzie chciał ZAPLANOWAĆ rodzinę, a nie natychmiast robić. Ta idiotka chyba nie wie nic o planowaniu... życia, rodziny, finansów... Nie wiem kim ona jest, nie wiem jakie filmiki nagrywa, ale strzelam - stara panna tworząca kanał dla innych starych panien?
 5. Co kto lubi. Ja w taką drobnicę się nie bawię, bo za dużo czasu na to trzeba poświęcać (oprócz tego pracuję na etacie i tylko dorabiam na handlu). Nie doradzam konkretnie czym handlować, bo to zależy: a) co kto lubi , b) na czym się ktoś zna , c) kto jakie ma możliwości. Trzeba indywidualnie pod siebie wybrać branżę, a nie że "tamten na tym zarabia kupę kasy, to ja też zarobię!". Wiesz o co chodzi
 6. Przy jakimkolwiek konflikcie matka tego dziecka powie to samo...
 7. 100% tego wydaję na towar: kupuję taniej, sprzedaję drożej. Zresztą od dawna to robię.
 8. Każdy Twój post brzmi jak wypowiedź SFRUSTROWANEJ kobiety. Nie wierzę że jesteś facetem - ale ok, przepraszam.
 9. Chyba nie doczytałaś. (nie wiem jakiej płci jesteś) Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post. Chodzi o to, że oni się rozstali po tych 4 latach. Rozstali się. Nie byli ze sobą parę miesięcy. Nie wiem ile, 4-5 może. Teraz tydzień temu ona wróciła do niego. On się ucieszył, bo za nią tęsknił, ucieszył się że ona też za nim tęskniła, że kochała, że chce z nim być. Ale nie - parę dni po powrocie ona mu powiedziała, że wróciła po to żeby on zrobił jej dziecko. A jak nie zrobi to odchodzi już na zawsze. Rozumiesz? Wróciła nie do niego, ale po jego nasienie. Dla mnie to chamstwo z jej strony, a Ty piszesz że to jego wina? Jak odeszła to mogła nie wracać i zrobić sobie to dziecko z innym. A nie wracać po jego nasienie.
 10. Z tego co wiem, to rozmowy o dzieciach mieli nie raz i on owszem chciał planować dziecko, ale "nie już" a dopiero jak finansowo będzie spokojnie. I w ten sposób chciał zaplanować to dziecko. A co do wpadki to mówił to w takim sensie, że jakby się zdarzyła wpadka choćby już teraz (nawet jak jeszcze finansowo nie jest gotowy) to by nie płakał i też by było ok. Jak go znam, to raczej nie jest żaden "ruchacz" i jak najbardziej go interesował poważny związek z nią na całe życie. A że dziecko odkładał na "później" to fakt, bo on z tych co chcą mieć wszystko dobrze zaplanowane.
 11. Czyli wychodzi na to, że jeśli facet przy wyborze kobiety zwraca uwagę na to, że ona świetnie zarabia, ma świetną pracę, rozwija się zawodowo itd i po tym wnioskuje że nie będzie musiał jej utrzymywać - to w każdej chwili może się okazać że się myli, bo ona nagle BACH i zachce ciąży i z pracy zrezygnuje do końca życia... Ciekawe jakby było odwrotnie - kobieta wiąże się z facetem który świetnie zarabia, ma dobry zawód, rozwija się zawodowo - i nagle BACH po ślubie on stwierdza że zmienia robotę na jakąś lekką mało wymagającą na pół etatu i z pensji 8 tys schodzi na 1500zł bo tyle mu starczy na życie... (nie zakładam przypadku że by całkowicie zrezygnował z pracy bo u facetów to niemożliwe).
 12. Nie chcę się czepiać, więc tylko parę szczegółów które mi się rzuciły w oczy. Powiedziała Ci że jej przeszło, czyli że nic do Ciebie nie czuje. A Ty na to: Ona na to: Ty na to: I dalej: To wszystko brzmi jak próba gwałtu. Także tego...
 13. Ile Waszych związków się rozwaliło przez przyjaciółki Waszych kobiet? Ile związków Waszych znajomych się rozwaliło przez przyjaciółki ich kobiet? Znacie to? Ja mam ważenie że co drugi związek rozwala taka przyjaciółka "doradca". (pomijając oczywiście te związki które rozwala inny facet, ale o zdradach nie mówmy w tym wątku) Schemat znany: jest sobie związek, wszystko jest ok, raz lepiej raz gorzej jak to w życiu, ale ogólnie wszystko na plus. Najlepsza przyjaciółka Twojej kobiety wkracza do akcji - doradza co Twoja kobieta powinna robić, jak z Tobą rozmawiać, czego od Ciebie żądać, jakie stawiać Ci warunki, a z czasem nawet kiedy się z Tobą kłócić i o co, a na końcu Twojej kobiecie doradza że ma sobie znaleźć nowego faceta a później Ciebie zostawić (w tej kolejności oczywiście). Znacie to Panowie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.