Skocz do zawartości

Audycje Marka o jego przemianie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przesłuchałem bardzo dużą ilość audycji Marka odnośnie związków. Zacząłem ostatnio zgłębiać wątek dotyczący psychologii. Uwielbiam te treści. Trafiłem na audycję dotyczącą tego, kiedy znalazł się na dnie, tylko właśnie w audycji tej nie zostały poruszone kwestie, które by mnie najbardziej interesowały czyli związane z dokładnym przebiegiem procesu wyjścia z kiepskiej sytuacji życiowej. Czy ktoś z was wie, które dokładnie audycje poruszają kwestie jego rozwoju osobistego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz audycje mają na celu uświadomienie słuchaczowi, że życie, w którym żyjemy nie jest takie jak nam przedstawia system.

Są uzupełnieniem wiedzy na różne tematy natomiast resztę możesz dowiedzieć się na forum, z książek, felietonów Marka.

Nikt nie będzie podawał tobie gotowej recepty tylko dostaniesz informacje, wskazówki, rady a resztę musisz wykonać samemu i pracować nad sobą. 

Dlatego takie info jest w różnych audycjach i trzeba wiele razy przesłuchać by zrozumieć, pojąć i zastosować w życiu.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Ja to rozumiem. Poznałem w życiu wielu mądrych ludzi. Te osoby, które przyczyniły się do mojego rozwoju stanowią dla mnie coś w rodzaju piedestału (myszkę też na nim stawiałem swego czasu, strzegłem jej bezpieczeństwa niczym drogi do nieba :D). Odsłuchałem bardzo dużą ilość materiałów Marka, przeczytałem kilka książek, natomiast moje pytanie brzmiało, czy jest jakaś audycja, która przedstawia przemianę Marka. Trafiłem na jedną, w której boss mówił jak upadł na dno. Interesuje mnie dalsza część tej historii, bo umiejętność podniesienia się z takiego położenia wydaje mi się godnym naśladowania osiągnięciem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne wzmianki w różnych audycjach dlatego trzeba uważnie słuchać. 

Jako takiej audycji w całości sobie raczej nie przypominam. 

Krótko mówiąc żeby wyjść z dołka trzeba odnaleźć w sobie siłę, odwagę i zacząć działać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 13:36, antyrefleks napisał:

Czy ktoś z was wie, które dokładnie audycje poruszają kwestie jego rozwoju osobistego?

Źle założenie generujesz.

Dokładnie te sytuację którę klasyfikują się jako:

*'błysk lub trauma**'.

NIESTETY/STETY każdy ma inną.

 

*genialny pomysł/oświecenie ZAJAWKA..ITD

 

**Trauma Nieoczekiwane(negatywne) zdarzenie na które nie mamy wpływu i mocy sprawczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.