Skocz do zawartości

Koleżanka z pracy - czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Edelgeist napisał:

Po tym właśnie poznaje się ludzi, którzy mają pewną klasę, że nie utrudniają innym zrobienia zakupów/załatwienia spraw i nie wymuszają marnowania czasu.

 

Uf, to dobrze. Nigdy nie twierdziłem, że mam jakąkolwiek klasę. Ale może dlatego jestem lubiany. :). Inni i ich zdanie na mój temat jest zupełnie poza moim zainteresowaniem. Gdyby każdy zajął się swoim małym podwórkiem a nie patrzał co tam u sąsiada to świat byłby piękniejszy. 

 

Godzinę temu, Edelgeist napisał:

Krótka piłka. Czy możesz pochwalić się co najmniej 20% sukcesów z podejmowanych prób? No dobra. Żeby być bardziej tolerancyjnnym, niech będzie przynajmniej z te 10%

 

Na początku? < 10%, po praktyce > 80% - po prostu stałem się bardziej wybredny, i nie zagaduje tyle ile kiedyś, ale spośród tych do których zagadam to na 80-90% dostanę numer telefonu. :)

 

Jeżeli chodzi o podejmowanie prób to zagrałem w wielu turniejach sportowych niszowego sportu... myślę, że takowych było co najmniej 8 rocznie. Puchar Polski zdobyłem w 6 roku trenowania.

 

Przegrywałem zdecydowanie więcej razy, niż wygrywałem - ale po 6 latach, stanąłem na najwyższym stopniu podium. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.