Skocz do zawartości

Jak rozwiązać ten problem


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano Wam drodzy Bracia jestem na forum od bodajże roku plus minus tygodnie, Wiem że namieszałem z ta  Laską  Wy dawaliście mi rady a ja moje biało rycerstwo blokowało to wszystko ale powoli zacząłem pojmować gdy zauroczenie mi przemija,  z ta Laską  etap zakończony nie zamierzam z nią nic pisać, nic jej usługiwać itp  rzeczy, ale pojawiła się  inna dziewczyna jest z innego miasta, no mamy kawałek do siebie, podobne problemy ( fobia Społeczna) jak sobie tak pisaliśmy w lato to w pewnym momencie Ona już nic nie odpisywała ( Wiem że to przez to ze żaliłem się jej o tamtej lasce, jej problemy w związku ), i na parę miesięcy nic nie pisaliśmy z sobą, zaczęliśmy znów gdzieś Listopada, no i tak gadaliśmy o filmach, i chyba przedobrzyłem bo zacząłem jej gadać o moich problemach ze mi to ten dokucza a to tamten, no i nic nie odpisuje już 2 dni i co w takim przypadku zrobić, odczekać  sam coś napisać, gdyby coś z tego wyszło mógłbym w każdej chwili się nawet przeprowadzić do jej miejscowości, a ja nawet nie wiem jak zaproponować  jej, że  mogę ja odwiedzić itd, co myslicie o tym może jakieś  wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety z fobia społeczna, zaburzeniami psychicznymi omijaj szerokim łukiem. 

Nie mów o problemach żadnej kobiecie bo one nie zrozumieją ciebie i uznają za słabego. 

Ruszaj z życiem do przodu i napraw je na ile możesz, dostałeś rady, gotowe rozwiązania to działaj. 

Dopiero zabieraj się za kobiety jak się ogarniesz a tak jak na razie daj sobie spokój. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.