Skocz do zawartości

Turkesterone


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, 3nd3x0 napisał:

Zastanawia mnie czy to serio daje jakieś efekty

Nie przekonasz się to się nie dowiesz.😁

 

Tak na poważnie, jeżeli nie jesteś sportowcem lub zawodnikiem w jakiejkolwiek dziedzinie gdzie jest wysiłek fizyczny to absolutnie doping i jego pochodne nie są ci potrzebne.

 

3 podstawowe powody,

 

a)Nie rywalizujesz z nikim na zawodowym czy nawet pół-zawodowym poziomie i nie masz żadnych profitów z tego.

 

b)Nikt ani nic nie zwróci ci kosztów dopingu.

 

c)Potencjalne skutki zdrowotne które mogą ale nie muszą się pojawić bo,

 

-organizm nigdy nie jest obojętny gdy do niego coś wprowadzasz

 

opcjonalnie czekają cię dwa wybory,

 

-nie stanie się nic i będziesz miał tą formę dla formy

 

-coś się zesra w niedalekiej lub dalekiej przyszłości i wyjdziesz na minus bo i teraz wróć do punktu a i b u góry.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

Nie przekonasz się to się nie dowiesz.😁

 

Tak na poważnie, jeżeli nie jesteś sportowcem lub zawodnikiem w jakiejkolwiek dziedzinie gdzie jest wysiłek fizyczny to absolutnie doping i jego pochodne nie są ci potrzebne.

 

3 podstawowe powody,

 

a)Nie rywalizujesz z nikim na zawodowym czy nawet pół-zawodowym poziomie i nie masz żadnych profitów z tego.

 

b)Nikt ani nic nie zwróci ci kosztów dopingu.

 

c)Potencjalne skutki zdrowotne które mogą ale nie muszą się pojawić bo,

 

-organizm nigdy nie jest obojętny gdy do niego coś wprowadzasz

 

opcjonalnie czekają cię dwa wybory,

 

-nie stanie się nic i będziesz miał tą formę dla formy

 

-coś się zesra w niedalekiej lub dalekiej przyszłości i wyjdziesz na minus bo i teraz wróć do punktu a i b u góry.

 

Dzięki za konkretną odpowiedź ;) 

 

Zawodowym sportowcem nie jestem, ćwiczę 7 lat naturalnie typowo dla siebie. Doszedłem już mniej więcej do etapu w którym każdy dodatkowy cm w bicku to istna walka + nie ukrywam naczytałem się po forach jak to się człowiek czuje na teściu  :D Dlatego szukałem czegoś słabszego - pochodnej która podobno nie ma skutków ubocznych, ale coś nie chce mi się w to wierzyć do końca. Stąd ten temat.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ramzes napisał:

To ile "masz w bicku" a ile cię interesuje?

 

Zawsze można coś wymyślić. np trening richa piany 

 

Moje wymiary z tego co ostatnio się mierzyłem to: waga 81kg, wzrost 178cm, biceps 42cm, klatka 112cm, talia 83 cm. Aktualnie robie redukcje, powiedzmy że 2/3 już za mną. No chciałbym celować w te magiczne 45 na żyle :D 

 

Sprawdzę sobie ten trening Richa Piany co to wogole jest bo nie słyszałem, chociaż personę kojarze.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3nd3x0 "8 hour rich piana arm workout" znajdź rozpisaną suplementację i przygotowanie kilka dni przed/po. Wymagana potem jest przerwa.

 

Zostawiłbym sobie to jako trening ostatniej szansy, ze względu na możliwość kontuzji. Wydaje się że masz jeszcze sporo zapasu więc póki co jako ciekawostkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.