Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1024
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

512 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2372 profile views
 1. @Wolverine1993 nie przejmuj się wszystko jest ok. Jak często o niej myślisz? U mnie 4 rok leci. I chyba już zostanie specjalne miejsce (triggerowanie) w "serduszku". Co to za moto-marzenie?
 2. @deomi weź im powiedz ,że szukasz męża. Ale uszanujesz ich decyzję i zawsze się możecie kolegować.
 3. @deomi dużo zależy od tego jaką masz wartość i jak ją postrzegają inni. W dłuższej perspektywie wykańcza to fizycznie i psychicznie. Co do praktyki to... nie chcesz sprawdzać
 4. Tak, ponieważ atrakcyjny mężczyzna również ma wybór. Nie angażuje swojego czasu i utrzymanie go wymaga ciągłej walki. To bardziej dyktatura niż relacja. Owszem piesków będzie wielu ale nie oni będą grupą docelową. Wtedy traktowanie masz użytkowe a nie własnościowe...
 5. A... rozumiem. Ale osoby będące w luźniejszej relacji traktują się dużo gorzej i wynika z tego znacznie więcej cierpienia. Mnogość relacji ogranicza elastyczność. (albo po mojemu albo wypad). No i przychodzi czas ,że człowiek staje się wyborem 2 lub 3 kategorii. Ewolucja pożądania opisuje taką sytuację. Jednym z minusów jest większa ilość agresji skierowanej do takich kobiet. Czyżbyś nie wierzyła ,że ktoś zobaczy w tobie człowieka i polubi? W sumie związek to coś więcej niż suma wymienianych usług.
 6. O jakim uszczerbku piszesz? I jakie wynikają z niego obawy?
 7. Czy to nie za długo? Co zrobiłbyś z tym,że dana dawka nie daje już takiego wyniku krwi? Czy byś zmieniał środki czy leciał ciągiem?
 8. @timida, jesteś spoko. Życzę ci byś znalazła kogoś z kim będziesz miała po drodze w życiu. Daj sobie szansę.
 9. Tak bardzo miłe jest towarzystwo kobiety gdy wasze interesy nie kolidują. Pewnie zapłacił za nią bo to dla niego nie problem. Czasem idzie za tym uwaga otoczenia. Możliwe ,że robią sobie prezenty albo wymieniają się radami, kontaktami. Jeśli to spanie było parę lat temu to można kogoś lubić i mieć nić zaufania ale nie dążyć do seksu. Wiadomo,że ilość i intensywność kontaktów koreluje wraz z powodzeniem w życiu.
 10. Młody wygląd masz. Doświadczenie? Jeśli będziesz otwarta i chętna na eksperymenty to sprawa drugorzędna. Zasady? Jeśli umiesz przeprosić i zmienić zachowanie gdy jest nie fair do tego odrobina konsekwencji i kokieterii to będziesz miała większe branie niż Święty Mikołaj.
 11. Co w tym złego? Grunt to nie kłamać tylko powiedzieć jasno co ma się do zaoferowania. @Morena póki nie minie ten sentyment nie powinnaś iść na randkę. Zastanów się czego ty oczekujesz i na jakich zasadach.
 12. Czemu zachowałaś pierścionek skoro związek się skończył? Ja bym odebrał to tak ,że wciąż żyjesz przeszłością i nie zrobiłaś miejsca na nową osobę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.