Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  887
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

428 Świetna

1 obserwujący

O Ramzes

 • Ranga
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1776 wyświetleń profilu
 1. Ramzes

  Kanał "Ocal siebie"

  Nie wydaje mi się. Kanał "ocal siebie" bardziej stawia na symetryczność relacji i uzdrowienie obecnych relacji. Takie podejście wydaje mi się bardzo uczciwe i nie krzywdzące żadnej ze stron. Najlepiej jakby kanał kojarzył się jako głos rozsądku. Mam nadzieję,że temat samotnych matek będzie potraktowany obiektywnie. I będą również poruszane tematy tzw. rodzin patchworkowych. Jak sobie poradzić w tym galimatiasie. Idąc zbyt mocno w temat lub poruszając go zbyt prostolinijnie/szorstko można skończyć jak para adwokatów. Tak na dobrą sprawę póki nie poruszali oni tematu wyższości mężczyzn nad kobietami jeśli chodzi o IQ i pokrewne to był spokój. Mam nadzieję ,że kanał przetrwa i pozostanie neutralny i obiektywny.
 2. Ramzes

  Jak on śmiał???

  Jakiś przykład?
 3. Obserwuje swoje odczucia ale to są rzeczy ty[u wyłupiaste oczy specyficzny kształt czaszki aż po szczegóły typu paznokcie itp. Czasem patrzysz na kogoś i od razu wiesz.
 4. Powiedzmy,że to szereg cech i zachowań, które wpływają na nasze poczucie przyjemności. Mechanizmy tego typu kierują naszą uwagą i pożądaniem. Nic nie mam do małej dupki/cycków jeśli nie ma odrzucającej genetyki.
 5. Pudło. Im dłużej obserwuje atawizmy tym bardziej zaskakuje mnie to co aktywuję gadzi mózg zarówno u mnie jak i w otoczeniu. Super charakter przy nie odrzucającej genetyce to już dużo.
 6. @Chandler A to trzeba wybierać? A ja zastanawiałem się dlaczego bielizna nie pasuje góra/dół.
 7. @Chandler tak patrzę i patrzę. Tak sobie myślę,że muszę się chwilę zastanowić nad tym memem.
 8. @deomi W jaki sposób przeglądasz profile? Na co zwracasz uwagę i co decyduje. Co wpisałaś w swoim opisie? i jakiego typu zdjęcia tam wrzuciłaś?
 9. Wieczorem przejeżdża po mnie koleżanka. Mam się ubrać swobodnie i w miarę elegancko. Nie wiem co będzie.. Niespodzianka
 10. Ramzes

  Udany seks podczas debiutu.

  Do tanga trzeba dwojga. Ze względu na tempo i charakter dziś to bardziej pogo niż tango. Do tego trzeba być w stanie dłużej skupić uwagę na jednym obiekcie.
 11. Ramzes

  Udany seks podczas debiutu.

  @emrata trochę naiwnym jest oczekiwać,że od początku będzie super. Ludzie mają pewne upodobania, czy też szczegóły w które możesz się wstrzelić. Dobre synchro otwartość i zabawa to często element do wypracowania. Więc z biegiem czasu może być lepiej o ile chce się pracować w temacie. Jedyne co to zakres elastyczności może być problem. Można spotkać się częściowo z twierdzeniem ,że im bardziej ugładzony wizerunek tym większe szaleństwo.
 12. Ramzes

  Dzień świra na siłowni

  Dlatego warto chodzić w jedno miejsce. Po czasie człowiek czuje się jak u siebie i inni też go tak traktują. Ostatnio w jednej z sieci siłowni trener poszedł do socjala kawę mi zrobić. Zupełnie inne traktowanie. Dobrze jest też w miarę możliwości chodzić w 2 osoby i ćwiczyć na zmianę.
 13. Ramzes

  Zahamowania partnerki

  Nic na siłę. Daj zanętę i niech kiełkuję. Żadnej presji, kierowania na siłę, spychania w dół, komend typu "pocałuj" itp.
 14. Co tu dużo pisać. Tej relacji nie uratujesz. Możesz jednak się z nią pogodzić, po kilku miesiącach (2-3) sprzedać auto ze względu na nadchodzące kosztowne naprawy na które was nie stać lub przewyższają wartość auta. Oddaj połowę pieniędzy za auto. W razie czego niby zbierasz na coś lepszego. Wycofaj się z jak najmniejszą stratą. Oczywiście jeśli potrafisz.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.