Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1080
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

558 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2718 profile views
 1. Udało mi się parę tak zmienić kontekst zaczepki,że wydawała się ona komplementem lub dobrą radą za którą oczywiście podziękowałem. Poprawa swojej wartości sprawi,że będą się łasić i obgadywać za plecami. Ale nie trzeba się z nimi przyjaźnić. Będąc cenną stajesz się dobrem wspólnoty, które będzie owocować wszędzie tam gdzie pójdziesz.
 2. @Boromir ja to rozumiem. Znajdź ciekawą konstrukcję która będzie konkurencyjna i nie trzeba będzie czekać 3 tyg na części albo będzie wymagać speca od tego modelu. Znajdziesz? jeśli tak to myślę,że autor rozważy. FTO jest fajne ale nie ma go z kierą po lewej stronie i nie jedzie. Tak wiem,że ta 2.0 v6 jest wspaniałym silnikiem.. ale do colta. Hyundai to samo (nie jedzie/dużo pali) i trzeba trafić w gusta. Zakładam ,że konstrukcja ma mieć do 15lat. Możesz powiedzieć ISF. Ok tylko czy ono jest porównywalne do e46m3, e92m3 albo albo innej c klasy amg?
 3. @Jan III Wspaniały A ile ma być w tym sportu/ komfortu? Trochę za mało napisałeś o swoich oczekiwaniach. Być może najbardziej ci podpasuje 986 s. Inny z kolei będzie oczekiwał czegoś bardziej komfortowego itp. Ja będąc w podobnej sytuacji rozważyłbym lexusa sc430.
 4. @Młody Samiec Ja preferuje z rana przed ćwiczeniami. Gdy medytowałem wieczorem to często się wybijałem i nie dawałem rady. (za 2 tyg stuknął mi 2lata medytacji)
 5. Możesz coś polecić w tym zakresie?
 6. A ja słyszałem ,że teraz najlepsza pora na "miś musimy pogadać" bo facet nie wyjdzie bo koronawirus.
 7. Czujesz się bogiem. Wraz z zmianą parametrów krwi/hormonów zmienia się samopoczucie/sposób myślenia. Doświadczysz tego gdy zabiorą EPO a wyniki krwii będą w widełkach normy. Ale to już nie będzie to samo. Wtedy zaczniesz badać co wpływa na twoje myślenie. To będzie wspaniałe pole do eksperymentów kulinarnych. Jeszcze raz cieszę się,że wszystko ok, tymczasem niech boskość cię prowadzi.
 8. To super. Twoje samopoczucie częściowo jest skutkiem EPO. Badania pewnie częściowo by nie przesadzić z hematokrytem. Cieszę się,że jest wszystko w porządku i jesteś w dobrych rękach. Ps. Selen również przyspiesza regenerację. (!! możliwość zatrucia !! ).
 9. https://gloswielkopolski.pl/koronawirus-w-poznaniu-8-ratownikow-medycznych-w-kwarantannie-pacjenci-nie-mowia-nam-calej-prawdy-i-wystawiaja-nas-na-zagrozenie/ar/c14-14862705?fbclid=IwAR2_FvkZYKk9afVV9dtoG0aCRMgQ_j0Gz9nV4HWDh_4xJh6JHEaqkgREV-c&utm_campaign=koronawirus&utm_medium=glos_wielkopolski&utm_source=facebook.com
 10. @Rnext skoro już wątek odkopany. Czy twój stan zdrowia wrócił na tyle, że możesz robić wszystko wokół siebie i od czasu do czasu uprawiać sport? Jeśli tak to jakiej intensywności. I przy okazji życzę byś jak najszybciej mógł robić interwały i inne takie. Bo mało co daje tyle radości co mocne, sprawne ciało gdy jeszcze się pamięta wcześniejsze niedomagania.
 11. @mac owszem warto zwiększyć zakres profilaktyki i edukacji zdrowotnej. Można spróbować kopiować część procedur/terapii. Jeśli lubisz grzebać w papierach to sprawdź ceny świadczeń medycznych. Gdyby wprowadzono model który proponujesz to ponad 50% ludzi by nie było stać na leczenie. My naprawdę mamy tanią służbę zdrowia i całkiem niezły model. Tylko procedury/terapia, profilaktyka do poprawy.
 12. @Tornado ad.1 wiem ,że potencjał jednostki się wyładuje. Wiem,że będą kolejne. ad.2 nie wiem. Do tej pory zazwyczaj jest tryb ignor. Pytam się w celach edukacyjnych. Być może jest są rozwiązania o których nie mam pojęcia.
 13. Prędzej czy później będę katalizatorem. Jak to wykorzystać na swoją korzyść?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.