Jump to content

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,603
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,006 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,550 profile views
 1. Jak już tak rozmawiałeś z "paszynkami" to nie zwróciłeś uwagi na jedno powtarzające się pytanie... Czy mocno będziesz mnie bił? Ci turcy, których spotkałem to też byli mocni w gębie 3 czy 8 na 1 go. XD Taka kultura patusiarskiego dresa. I tej turczynce mogą się szklić oczy będzie łypać okiem i gadać ale nogami będzie przebierać by jej rodzina nie pobiła. Wiara w to co mówią to podobnie jak wierzyć w listę wymagań pań na portalu randkowym. Owszem może istnieć błędne przekonanie, że sama płeć i paszport wystarczy. Ale też bym nie demonizował P
 2. @Miszka dziękuję bardzo za ten post. Owszem nikt nie pytał. Poszedłem za impulsem. Będę pisał swoje teorie do szuflady bo przekaz się nie udał. No i wrócę do "niezrozumiałego Sfinksa"
 3. https://www.familie.pl/wiki/Uklad-partnerski-LAT-Living-Apart-Together,378.html LAT (live apart together) nie mieszkasz razem ale masz połączenie emocjonalne*. Masz swoje życie i częstotliwość kontaktu tel/sms spotkania tak często jak potrzebujecie. Dobre gdy źle się czujesz z stałym ciepłym serdecznym kontaktem. (bezpieczny styl przywiązania) I dzięki temu, że możesz zaspokoić potrzeby kontaktu i równocześnie się trenować w kierunku długotrwałej relacji lub uczyć się manipulacji**. * W dobrym tonie jest mieć na uwadze wspieranie rozwoju drugiej strony
 4. Nie ma idealnego związku. Ze względu na style przywiązania oraz poprzednie wybory. Czyli postępującą specjalizację i trening w czasie swoimi wyborami zamykamy sobie drogę do określonych rodzajów relacji. Dodatkowo im więcej pracy włożysz w siebie tym mniej osób do ciebie pasuje. Co za tym idzie najpierw bym ustalił czego chcę i co mogę. Potem bym rozpoczął trening*. *Wydaje mi się, że warto rozpatrzyć temat z perspektywy długoterminowej satysfakcji. Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy najbardziej by @melody pasował LAT.
 5. @mac w sam raz temat do rezerwatu. Podobno część dziewczyn też coś rysuje. Babon? Widzę jakiś dzban z ustawionymi lukrowanymi pączkami na wierzchu.
 6. @mac czy oglądanie prac innych zachęca cię do rysowania? Chodzi mi o to ,że zobaczysz motyw i widzisz go w swojej pracy ale przerobiony na własną modłe. Fajny też byłby challenge pt. narysuj babona. Ps. Sam mam wiersze i rysunki pokitrane. Na szczęście nikomu nie pokazuje.
 7. @Carl93m sprawa jeszcze aktualna? Tęskni za tamtym życiem i wymsknęło jej się. Moim zdaniem za dużo rutyny i ciebie. Do tego misiakowo wygodnie. Zrobiłbym jednak mały test (kop w chomika). Przestałbym ją całować i przytulać (w seksie i na codzień) i bym obserwował. Czy będzie czekolada, wino i portale czy się skupi na tobie. W obu przypadkach powinno wyjść na plus. Albo cię rzuci jak kogoś sobie znajdzie albo się postara o lepszą jakość relacji. Jak dla mnie win/win.
 8. A jakaś wiatrówka do treningów strzeleckich w tym na sucho ?
 9. Osobniki płci obojga znajdują atrakcyjnego dla siebie partnera i skupiają się na wychowaniu własnych genów. By to zrobić gromadzą kapitał kulturowy i intelektualny, który następnie przekazują zstępnym. W między czasie młoda jednostka jest uświadamiana, że dalej będzie się wychowywać sama. Każde pokolenie wyciąga wnioski z własnego wychowania i wprowadza korekty. Starszyzna ma możliwość wskazać niepożądane konsekwencje danego stylu wychowania dzięki zgromadzonemu kapitałowi życiowemu i intelektualnemu. Jako wątek poboczny myślę, że warto by rozpatrzyć pozytywny wpływ tr
 10. Wiek nastoletni to taki przełomowy moment w, którym przechodzi się z pod wychowania rodziców pod własne. Taka trochę przepychanka o kompetencje. Wszyscy chcą dobrze jedni się boją ,że córka spartoli i nie podoła a córka chce decydować niezależnie od konsekwencji. Co do samego nie chodzenia do szkoły może naoglądała się w social media treści z rynku USA, że nie warto iść na studia i nauka publiczna nic nie daje. Tak czy inaczej dodatkowo próbuje łapać atencję nawet jeśli to złość i awantury.
 11. @wielebny93Załóż jeszcze temat w dziale przedstaw się.
 12. @Hatmehit Czy twój partner choruje na SM czy źle kojarzę? Ciekawy eksperyment próbowałem 4 razy i nie działa ale będę cię zniechęcał. @Wielokropek jeśli chodzi o świeżakownie to brak szacunku do siebie nie jedno ma imię. Kobiece środowiska Pua nazywają to po swojemu i proponują odpowiedniki bogingu. Tak duża ilość partnerów nie robi dobrze obu płciom. Jednak poprzez hipogamię to mężczyźni lepiej znoszą sytuację gdzie partnerka jest gorsza we wszystkich aspektach ale "się stara i jest kochana". @niemlodyjoda jak sprawdzisz sobie mężów takich p
 13. @wielebny93 dodaj awatar albo będzie ban wg. regulaminu. Dlatego przeczytaj i uzupełnij braki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.