Jump to content

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1332
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

691 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3415 profile views
 1. @Turop moim zdaniem jeszcze warto zwiększać objętość i skracać przerwy. Ustaliłbym sobie jako cel 5x20 w ćwiczeniach i 15-30s przerwy. Lub też robił przerwę po wykonaniu 2 ćwiczeń np. ( 10x pompka, 10x przysiad i 15s przerwy). Dodałbym więcej ćwiczeń ogólnych np: wykroki, przysiad w wykroku, czy też wykrok, przysiad i kopnięcie z tylnej nogi. Dodałbym natomiast dużą ilość ruchu bez ciężaru i sprawdzał jak się ciało zachowuje pod obciążeniem. Moszered swego czasu opisywał na forum zarówno rutyny przy worku jak i ćwiczenia (z tego co pamiętam to był
 2. @Turop to ile robisz tych przysiadów pompek?
 3. Bardziej stawiam na zmianę definicji terapii daremnej i uporczywego leczenia. Będą żyli ludzie póki są samodzielni i stać ich na leczenie i pomoc. Ze względu na zmiany kulturowe ludzie młodsi nie zadbają o starszych. Myślę,że więzy społeczne są rozcięte ale jeszcze się nie porozłaziły. Hiperinflacja jest moim zdaniem szkodliwa dla wszystkich jednostek niezależnie od wieku i klasy społecznej.
 4. Bardzo dużo pomaga. Z pewnym zastrzeżeniem. Dobrze jest odczekać z rewolucją w związku. Wiedza musi się ułożyć i nie ma co się gniewać na siebie ze względu na popełniane błędy. Dobrze jest też wracać do świeżakowni co jakiś czas.
 5. Nie ma o czym opowiadać. Przyszedł czas,że uznałem działania kościoła za niewłaściwe, forma mszy też mi nie odpowiadała. Sposób prowadzenia edukacji i modlitwy też mi nie pasował więc nie robiłem z siebie hipokryty.
 6. Wydaje mi się,że niemożliwe jest odgięcie krzywej oczekiwań. Nie w ten sposób. Potrzebna jest promocja właściwych zachowań. Inaczej minie 20 lat i ludzie znów zaczną uprawiać "modę na sukces" na kredyt. Przecież kiedyś w telewizji leciał Adam Słodowy, nawet były teleturnieje oparte na wiedzy. Oprócz pokazywania właściwych postaw należałoby naśmiewać się z tych nieoczekiwanych społecznie. Wiele osób twierdzi,że mamy krótką pamięć jeśli chodzi o politykę w skali kadencji dwóch wstecz. To tym krótsza będzie pamięć związana z kryzysem. Nie tak dawno mieli
 7. Może toyota glanza?
 8. Śmiem twierdzić ,że nadal ona występuje tylko gdzie indziej jest położony nacisk niż kiedyś. (Choć czasem mówi się o nim wprost). Np. sposób rozwiązywania konfliktów, higiena osobista i otoczenia i wiele innych pośrednich umiejętności niekoniecznie wiążących się z pieniędzmi. Osoba dobrze zorganizowana potrafiąca dotrzymywać ustaleń to skarb. Łatwiej wtedy porozumieć się w codziennych sprawach. Wiadomo,że gdy są oszczędności i podobny poziom kultury finansowej to żyje się spokojniej i jest mniej tarć między partnerami. Gdy się czegoś pragnie to osoba się tym
 9. Oczywiście, póki chodziłem to przestrzegałem. Jak głupi powiedziałem ,że nie będę pił alko do określonego terminu to też słowa dotrzymałem. Warto zwrócić uwagę,że część dogmatów kościoła to widzimisię księży nie podparte dogmatami wiary. Tak z ciekawości te 2% są wyliczone ja jakiej podstawie i czego one dotyczą? Możesz wskazać gdzie tak jest napisane? I jak ma się to do dekalogu i wielu innych miejsc w piśmie świętym? Postęp medycyny powoduje większą ilość dylematów moralnych. Myślę,że będziemy światkami rewolucji jeśli chodzi o aborcję, wagę/warunki d
 10. Datki nie są dobrowolne. Mówi o tym piąte przykazanie kościelne. Każdy uczył się ich przed 1szą komunią. http://czasserca.pl/piate-przykazanie-koscielne/ Jeśli chodzi o bliblie to proszę bardzo: https://wbiblii.pl/szukaj/Tb+12%2C8-9 "Jałmużna uwalnia od śmierci i oczyszcza z każdego grzechu. Ci, którzy dają jałmużnę, nasyceni będą życiem." Trzeba natomiast przyznać,że wypowiedź księdza bardzo stonowana.
 11. Nie wszystkim dobrze z oczu patrzy. Z niektórymi wydaje mi się,że bym się nie dogadał.
 12. To załóż klub prywatny i lecisz. Rady i zasady takie jakie uznasz. Szkoda Grzegorza. Szkoda ,że poprzestał na tym co znał i potrafił.
 13. Do tego jak będzie miał mózg styrany to i dla relaksu posłucha sobie. Ja nie będzie się podobało to zawsze może wrócić do rozwoju a nie się trząsać,że nie odpisuje czy coś. Po 2 podejrzewam,że jak @Turop zacznie się umawiać to wróci na terapię. Więc skoro jest dobrze to niech idzie za ciosem.
 14. Idź na dziewczyny. Widać,że brakuje ci emocji. Zatęsknisz za świętym spokojem to wrócisz do samorozwoju(na pełen etat).
 15. Ja myślę,że ten typ tak ma. Możliwe ,że jest to jeden z powodów jego rozwodu. Znasz go z pracy i może być naprawdę spoko. Jednak ludzie w bliskich relacjach funkcjonują inaczej. Możliwe,że wcale nie ma rozwodu w planach ze względów prawnych. Być może zamierza mieć serię różnych znajomości do czasu zakończenia fascynacji. (teraz) Cokolwiek jest prawdą to jesteś zbyt zaangażowana by obserwować to co faktycznie się dzieje ze względu na twój filtr emocjonalny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.