Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1190
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

615 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3127 profile views
 1. Ale czy nie dałyby największej poprawy ogólnego stanu kolei pod kątem finanse/efekt?
 2. Czy nie bardziej zasadnym byłoby naprawa torowisk by "nasz tabor" mógł śmigać z prędkością 2/3 max?
 3. Chyba czuła,że nie podoła autoprezentacji. Być może warto egzekwować bilans przysług by był w okolicach równowagi. Przykra sprawa.
 4. "Mnie się nie bije" i wyjdź. Nie działa ponieważ ma obraz twojej osoby jako frajera, chłopca do bicia. Zmiana obrazu jest procesem. Tak, najprawdopodobniej na początku zaogni się konflikt.
 5. Zanim osoba atakuje fizycznie to najpierw obraża ofiarę lub tworzy jej obraz jako osoby gorszej. Jeśli nie dopuścisz do tego to nie będzie bitki. Dlatego też ja bym postawił na: 1. Bycie kulturalnym, zmianę stanu emocjonalnego rozmówcy. 2. Lewarowanie swojej pozycji negocjacyjnej. Wtedy przestaniesz być atakowany. Co więcej mając wyższą wartość w grupie ze względu na cechy trudne do zastąpienia możesz naprawić relację. 3. Nauczyć się walki wręcz gdy powyższe zawiedzie. Moim zdaniem najbezpieczniej coś co wykorzystuje uderzanie otwartymi dłońmi. W momencie gdy wyciągasz pałę, stajesz w gardzie lub paralizator itp. kończą się wszelkie szanse na pokojowe rozwiązanie. Osoba cię zaatakuje gdy czuje ,że ma przewagę nad tobą. Kiedyś zaczepiło mnie 3 panów. jeden niski, 2 wysoki i chudy i 3 z teleskopem. Po 10 min rozmowy odeszli mówiąc "ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz."
 6. Wszystkiego Najlepszego. Wielu wojaży bezawaryjnie kaczuchą.
 7. Nawet niekoniecznie. Te o których mówią to są w związkach po 3-4 lata i potem zmiana partnera. Część się uczy relacji i dbania by relacja była długotrwała. Inne idą w patole darcie ryja itp. Podchodzą do tematu na luzie i o ślubie i dzieciach nie chcą słyszeć. To raczej z względu na bagatelizowanie tematu. Dla mnie karuzela to dziewczyna,która ma 17 facetów miesięcznie, albo chodzi do klubu 6x tydzień w celu wiadomym. Albo ma 10 pierwszych randek tygodniowo... Sam gdy byłem zainteresowany opcją nr1 to pisałem na forum,że nie ma rynku i zainteresowania. @Imiennik zawsze można spróbować wbić się w karuzelę i zatrzymać jakością.
 8. Dla mnie blue, red i black pill podobnie zresztą jak PUA to są środowiska samo-rozwojowe, które przekształciły lub są w trakcie przekształcania w biznes. Co za tym idzie oprócz materiałów merytorycznych,które można wykorzystać dla poprawy życia, są również materiały dla gawiedzi chcącej się utwierdzić w poglądzie,że się nie da lub dać satysfakcję tematami typu "ściana."
 9. @SzatanKrieger Wyrosłem z pomysłu nr.1. Atrybuty lojalnościowo-towarzyskie mam u przyjaciół sprawdzonych bojem. Opcja 2 mnie też nie pociąga. Zakładam,że będę w stanie wybrać z opcji 2 osobę i zainteresować ją na dłużej. Źle oszacowałeś prawdopodobieństwo a dziewczyny,które faktycznie kiedyś rozważałem do opcji 1 nie planują poszukiwać życiowego partnera wcześniej niż w wieku 27-30rż. Podsumowując mając do wyboru seks lub pieniądze to wolę pieniądze.
 10. Na jakiej podstawie wybierasz z kimś się spotykasz? Czy zmieniłaś coś u siebie od ostatniego założonego przez ciebie tematu? Gdzie stawiasz granicę w relacji?
 11. @Turop był taki użytkownik bodajże smart. Prowadził on coś ala dzienniczek rozwojowy. Jakie nawyki wprowadza itp. Może pomyśl nad czymś takim. Wygadać się to jedno a regularnie pracować i robić korekty to drugie.
 12. To czy chce wykorzystać małolatę czy też tworzyć relację to się weryfikuję przez sprawdzenie tego jak prowadzi relację i spędza czas. I to nie na 1 randce tylko przez rok, dwa. (niezależnie od wieku). Powinien również umieć odpowiedzieć na pytania i wątpliwości rodzica. Tak, starszy facet jest kandydatem podwyższonego ryzyka i szczególnej obserwacji. Dlaczego się nie bierze za rówieśniczki? Ze względu na sposób tworzenia przez nie relacji,których konsekwencją jest niska jakość związku, małe zaangażowanie co skutkuje rozpadem relacji. I zgodzę się,że ogarnięty rówieśnik może być bezpieczniejszą opcją. I mówię to z perspektywy kawalera, któremu nie udała się trwała relacja. Rozumiem też to,że rodzic ma w dupie okoliczności kawalera i kieruje się wyłącznie długoterminowym interesem córki. (powielenie skutecznej strategii ojca). Dlatego rozumiem koncept trwałej relacji rówieśników (+/-2lata) i mam kilka przykładów takowych w swoim otoczeniu. I rozumiem,że nie warto wydziwiać gdy się ma sprawdzony model.
 13. @Analconda włożyłeś dużo pracy w ten wątek. Czy mógłbyś go uzupełnić o neckpill i pokrewne? Wraz z % wpływem różnych oddziaływań?
 14. Od początku Maja miałem do dziś 15.06 miałem 8 obsunięć. Zazwyczaj wynikało to z wkręcenia się w aktywność wieczorem co skutkowało poranną obsuwą. Chciałbym kontynuować to postanowienie w czerwcu oraz testować dietę keto. Ilość posiłków (1 vs 2) Oraz jak ciało będzie reagowało pod obciążeniem. Zapraszam do współpracy nad sobą w czerwcu. Wnioski napiszę pod koniec miesiąca.
 15. @Zjebcio nie ma przywitania nie gadamy. Nie zrobisz tego w 24h od rejestracji to ban.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.