Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  660
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

307 Świetna

O Ramzes

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1444 wyświetleń profilu
 1. Ramzes

  O co tu, k., chodzi?

  Daj się jej wkręcić. To nie dziecko by się wszystkim ekscytować. Rób swoje dalej i obserwuj sytuację.
 2. Higiena,zapach, miłe towarzystwo, spontaniczność, chęć współpracy. Osobiście lubię gdy dziewczyna coś ćwiczy, nawet jeśli ma brzuszek to ciało już jest zupełnie inne w dotyku. Co za tym idzie można się powygłupiać Co do samego wyglądu to najładniejsza spełniająca powyższe kryteria. Bardzo rzadko spotyka się efekt "łał" a dziewczyny które mają genetykę często nie dbają o siebie jedzą w Mcdonald i innych takich. Owszem patrzenie na ich twarz sprawia przyjemność ale są tak irytujące w rozmowie itp. Tak czasem zdarza się,że widząc dziewczyna w środku odrzuca. Ostatnio kolega złapał muchę to jak skończył tańczyć to musiał napić się wódki. 3 lufy pod rząd nie zatarły wrażenia. Ale to ekstrema.
 3. Ankieta jasno wskazuję potrzebę takiego związku. (Poczucia bliskości, akceptacji, bycia kochanym). Jednak dalsza część dyskusji wskazuję dlaczego to jest tak trudne. Teoretycznie osoby wychodzą z założenia ,że "się kochają" chcą mieszkać razem i wychowywać dzieci. Potem jednak się okazuje,że to "g" warte bo ważniejsze są spory o seks, kasę i kto kiedy ma myć kibel. Jedna jak i druga strona czuje się ofiarą i wzajemnie się atakując mając dziwne względem siebie oczekiwania. W moim osobistym odczuciu panie czują się skrzywdzone jeszcze z dala od granicy 50/50 a wykazują zadowolenie gdy propozycja jest niekorzystna dla faceta. To tylko daje skutek w postaci obniżenia pozycji towarzyskiej, narastającej frustracji. Facet nie wie o co chodzi i są awantury o głupoty. @Mrowka owszem można poniżać i jak nie nadaje się na sługę to sięgać po następnego. Panie postępując w ten sposób z biegiem lat coraz bardziej zasiewają sobie mężczyzn ukierunkowanych na seks układy i rubaszne teksty "spotykamy się po kule albo w ogóle". Owszem panowie również w ten sposób zasiewają rynek "patologią" ale mężczyzna może wybierać z puli kobiet młodszych a panią wraz z biegiem czasu zmniejsza się zakres wyboru. Nawet jeśli mają wysokie zainteresowanie to często kończy się ono na seksie a do związku wybiera się inne kobiety. Dlatego w moim odczuciu należy potrzeby wymienione na początku zaspokajać na własną rękę zmniejszając w ten sposób zakres "gorączki zmysłów".
 4. @koksownik e-book można przekopiować/wydrukować wybrane fragmenty które ćwiczymy. Rozumiem co piszesz. Ja szukam rozwiązań zastępczych. Papier też niezbyt dobrze widzę to po podręczniku do judo z przełomu lat 60-70.
 5. Zawsze można we własnym zakresie przygotować okolicznościowego pendrive-a w jakiejś fikuśnej oprawie.
 6. Wyciągnęłaś z kontekstu najmniej istotną rzecz. Ludzie dbają i inwestują w rzeczy,które mają dla nich wartość choćby sentymentalną. Nigdy nie będziesz wystarczająco gotowa. Czas leci a dobrze byś zebrała trochę doświadczeń bo to radykalnie zmieni twoje poglądy. Podejrzewam,że znaczna większość w tym wątku jednak w jakimś związku była i odpowiada ci na podstawie doświadczeń. Twój brak doświadczenia może zostać wykorzystany przeciwko tobie. Ale nie żyjemy w świecie w którym jest tak jak powinno być i należy się dostosować.
 7. Raczej czy tak można traktować człowieka? Bo ludzie mają wolną wolę. Rozwód nie wymaga pozwolenia drugiej strony wystarczy,że jedna się rozmyśli. Czasem wielkim szokiem jest to, gdy widzisz,że tak z dnia na dzień można cię zastąpić i kto inny robi dokładnie to samo co ty. Są całe rzesze fanów,którzy reanimują beznadziejne przypadki samochodów. I nie zawsze są to te najszybsze, ładniejsze najbardziej modne czy też prestiżowe. To właśnie sentyment pcha ludzi to takich działań. Ludzie w relacjach niezwykle rzadko przejawiają sentyment. Nawet jeśli już to taki poprzez gadanie. Część osób jest ze sobą w poczuciu obowiązku czy też będąc na straży tego co tworzy dom. Fajnie jest gdy patrzy się razem w jedną stronę i jest się sobie wzajemnie towarzyszami. Owszem jest to niezmiernie trudne i mało kto zastanawia się nad wspólną wizją gdy krew buzuje. @Fit Daria wejdź proszę w związek bo póki co budujesz sobie nierealny obraz z wizji swojego świata.
 8. @Patton więc sama sobie winna skoro tak wybrała. Bardziej myślę,że nie presja a datownik ustawiony w głowie tylko aktor potrzebny do odegrania swej roli. Często dziewczyny mówią kiedy ślub i wesele nie rozumiejąc,że to inicjatywa musi wyjść z drugiej strony.
 9. Ciekawe czy wybierając go na męża zwracała uwagę na jego ciekawość świata, postawę życiową. Ta kobieta póki co widzi możliwość kursów i dokształcenia ale brak chęci z drugiej strony. I to tak beznadziejność pchnie go gdzie indziej. Przewrotnie się może okazać,że nowy facet oszukiwał a ona rozwaliła małżeństwo a on podobnie albo niżej finansowo stoi. I nie,że bronię pani bo zdaję sobie sprawę z nieskończonej skali roszczeń,
 10. @Mosze Red polecasz może jakieś źródła inne niż książki? Po przeczytaniu trudno sprawdzić czy jest ok i niekoniecznie wszystkie gesty pasują.
 11. Ramzes

  - 40 kg w 10 miesięcy!

  Myślę,że jeśli na przestrzeni lat o siebie zadbasz, będziesz wykonywać swoje obowiązki przejdziesz terapię i stale będziesz podnosić standardy tego co oferujesz i dajesz innym to nikt złego słowa nie powie,że rzuciłaś się z motyką na słońce. Takie działanie przyniesie ci szacunek ale wtedy już nie będziesz go potrzebować,
 12. Ok, wejdź proszę w związek i opisuj swoje przemyślenia na bieżąco. Poczucie bliskości,miłości bycia kochanym to jedno, zaangażowanie to drugie a pożądanie to trzecie. Czasem się zazębiają czasem są przeciwstawne. Jako przykład weźmy pożądanie i poczucie obrzydzenia równocześnie do tej samej osoby jak również skłonność okazania komuś bliskości mimo braku pożądania. Ale by to dostrzec musisz wejść w związek i się obserwować. Co do tematu. Chłopak zdał sobie sprawę,że to co daje nie jest przyjmowane. Być może gdzie indziej zobaczył,że może dostać fajną reakcje zwrotną zaangażowanie i wiele innych przy mniejszych nakładach.(otrzymał zupełnie inną jakość) Wbrew pozorom adorowanie kogoś i wieczne odrzucanie nie jest bez echa i osoba traci zapał. Ludzie mają wolną wolę i przestają chodzić tam gdzie ich nie chcą. Poszedł tam gdzie dostał szczere zainteresowanie zwrotne. (bez względu na podłoże) i nie chce wracać do tego bagna co miał z autorką,
 13. Ramzes

  - 40 kg w 10 miesięcy!

  Myślę,że czas byś odpuściła to postanowienie. Najpewniej i tak nie odejdziesz a próbując dopiąć swego tylko zrobisz sobie krzywdę. Zacznij dbać o siebie a w dłuższej perspektywie efekty będą niesamowite(względem startu). Nie rozliczaj się eksperymentuj i porównuj rezultaty(niekoniecznie z wagi). Jeśli znajdą się chętni to merytorycznie wymienią się z tobą swoimi spostrzeżeniami. Brnąc w to jest duża szansa,że zrobisz sobie krzywdę. Tyle z mojej strony.
 14. Ale nastąpiło to jako wejście z buta w ustalone zasady czy też poprzez zasiedzenie zmianę przyzwyczajeń?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.