Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1051
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

535 Świetna

2 Followers

About Ramzes

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2558 profile views
 1. Sprawdziłbym, czy w okolicy nie ma tzw. ścieżki zdrowia. Ewentualnie poszukałbym czegoś podobnego do tego co ma kuraworkout u siebie w sklepie.
 2. @MotherOfCats a jakie są długoterminowe/krótkoterminowe plusy/minusy zarówno małego/dużego doświadczenia z twojej perspektywy? Dla mnie one się na dzień dzisiejszy prawie równoważą w zależności od preferowanego stylu życia.
 3. Do niedawna uważałem, że nie warto rozwijać skill ruchacza gdy się planuje życie rodzinne w przyszłości. A co do mema jest w nim sporo prawdy i nie ma co się oburzać. A to czy ktoś posiada ten skill niesie za sobą zarówno +/-. Wcześniej uważałem, że jest więcej plusów z nie bycia ruchaczem. Dziś ,że to sprawa dyskusyjna do rozważenia indywidualnie względem potrzeb i planów.
 4. A jak często zmieniasz/pierzesz pidżamę? Jaki ona ma krój i z jakiego jest materiału. To może być jak z koszulą nocną u pań.
 5. @Androgeniczna, @leto Do firmy trzeba co i raz kupować narzędzia i inne instrumenty, które są już majątkiem wspólnym. Do wspólnoty majątkowej należą również składki zgromadzone w ofe, zus, ike, ikze jeśli ktoś korzysta. To samo dotyczy odsetek z lokat z kawalerskich/panieńskich pieniędzy. Jestem przeciwny mieszaniu środków. Im prostsza sytuacja prawna osób wobec siebie tym rozwód ew. jest tańszy szybszy i mniej skomplikowany. ( Mniejsza ilość potencjalnych roszczeń) Im człowiek starszy tym ma więcej przyzwyczajeń i dłużej trwa weryfikacja jego nawyków. Atrakcyjność również zmienia się z wiekiem. Ale rozumiem, że pytanie w głównej mierze jest skierowane do pań.
 6. Nie wprowadzaj kolegi w błąd. I pozwól mu doczytać we własnym zakresie jak się ma prawo do jego składników majątku.
 7. To nie shittest. Powinnaś w rozmowie powiedzieć o wspólnym mieszkaniu i benefitach z tym związanych. A tak uzyskałaś utwierdzenie w tym co masz obecnie. Następnym razem podczas tego typu rozmowy będzie utwierdzał się w zdaniu i powoływał na ten kompromis. Po co ten temat skoro nie bardzo masz logistykę i jak rozumiem zobowiązania wobec koleżanki?
 8. Sam mam taki strach ale on wynika z tego, że wierzę w wychowanie i trening jako kontynuację dziedziczenia poprzez wychowanie. Domyślna opieka naprzemienna wiele by tu pomogła. Ale myślenie fiutem wynika z : - wiary w unikatowość i wyjątkowość tej przyjemności - braku otrzaskania - wiary, że należy ciągnąć ten wózek - pochodnych np. atencja i zainteresowanie kobiet można sobie zapracować służbą, komplementami itp. (spermiarstwo) No i jeszcze zostaje przekierowanie tej energii na działania w innych dziedzinach. Często również mylimy ekscytację, stres i interpretujemy je jako popęd a nie mobilizację do zmian w naszym życiu.
 9. Wspólne zamieszkanie może pomóc w weryfikacji: - zakresu współpracy, - podziału obowiązków, - komunikacji jak również poznanie przywar partnera oraz wypracowanie korzystnego modelu funkcjonowania. Jeśli takie coś się nie sprawdzi nie ma co fantazjować nad dalszą przyszłością i kupnem domu itp. @tamelodia zastanów się czy jesteś skłonna pokryć powiedzmy 80% kosztów wynajmu w zamian za możliwość zweryfikowania jakości i trwałości relacji. Partner mógłby dalej odkładać na dom ale wolniej w zamian obie strony mogły by wiedzieć na czym stoją. Przebywanie w zawieszeniu sprzyja wpędzaniu w lata. Jednak zamieszkanie razem przyspiesza decyzję o porzuceniu partnerki, wypracowaniu porozumienia lub wdepnięciu partnera pod pantofel. Ja myślę, że on nie radzi sobie z własnymi emocjami i komunikowaniem ich. Być może przydałaby mu się terapia albo coś w tym stylu. Tak wiek 40lat nie nastraja pozytywnie do pozostania ojcem. I bycie młodszym mężczyzną posiadający cnoty dojrzałego 40latka winduję jego cenę i zasięgi. Więc o ile tacy istnieją to jest bardzo duży na nich popyt i są najprawdopodobniej poza twoim zasięgiem.
 10. Manipulacja jest możliwa poprzez zaburzenie obrazu rzeczywistości. Brak znajomości zasad oraz zapominanie o nich (zakręcenie/zasady są dla frajerów). Część z nas potrzebuje spojrzenia z dystansu by odnaleźć się w tym co się dzieje. Dlatego odcinani są koledzy, rodzina oraz możliwość spędzenia czasu w spokoju. Styl prowadzenia agitacji zależy od sposoby czy to użytkowanie własnościowe czy użytkowe. Oraz pozycji społecznej/SMV MYszka dobrze agituje a facet nawet ogarnięty nie będzie podejmował właściwych decyzji ze względu na zaburzony obraz rzeczywistości. I nie ważne jakiej techniki użyjemy celem jest zaburzenie postrzegania. Duża część z tych zaniedbań wynika z: - brak umiejętności radzenia sobie z emocjami (alkohol, fajki i inne zamiast działania) - brak znajomości zasad prawnych na jakich opiera się małżeństwo - niechęć do korzystania z zasad ze względu na honor, rzekomą nieporadność partnerki (zaburzenie postrzegania co do swojej pozycji i siły) - brak asertywności i umiejętności stawiania granic ( robienie w imię świętego spokoju) - brak umiejętności oceny zaangażowania i pobudek wejścia partnerki w związek Propagowane użytkowe podejście do relacji w której to partner ma wykonywać szereg funkcji i milcząca zgoda na to. Zgodnie z powiedzonkiem: Jak złapałaś frajera to go duś, jak się zesra to go puść Jest również z tego zasadniczy plus. Niezależnie jakich metod użyje druga strona póki masz trzeźwy ogląd sytuacji wygrasz.
 11. I zakresu odpowiedzialności https://www.money.pl/gospodarka/lekarze-stazysci-z-pensjami-ponizej-placy-minimalnej-przez-opieszalosc-ministerstwa-6465027909068929a.html
 12. Wystarczy zmiana definicji dobrego partnera na skutek doświadczeń życiowych i przemyśleń. Ale dość, bo to nie na temat.
 13. To nie istotne jaka jest twoja wizja. To też nie jest wątek na twój temat. W ogólnym założeniu to prawda niezależnie od poglądów i co wizja zawiera. Wspomniałem o tobie w myśl zasady: "Nic o nas bez nas." Do czasu gdy się zgadzacie i macie pokrewne cele relacja będzie kontynuowana. Masz partnera najlepiej dopasowanego do swojej wizji. I do czasu zmiany wizji nie będzie potrzeby rozglądania się za zmianą. Co również wskazuje ,że "karuzela" nie kręci się nieustannie jak niektórzy sugerują.
 14. Ponieważ @Androgeniczna najprawdopodobniej nie spotka drugiej osoby o tak ukształtowanej psychice, która będzie zgodna z jej wizją relacji i roli płci w związku i podobnej atrakcyjności fizycznej. (pomijając co to za model) Więc jest duża szansa, że póki będzie realizować ten model to "pozostanie na tej gałęzi." I tutaj jest racja. To co piszesz @HateMeMore to też prawda ponieważ bujanie po gałęziach zaczyna się od pewnego poziomu. Jak na drzewo przystało, przez pewną wysokość jest nic, następnie szereg gałęzi równoległych. Mogą one wydawać się ze względu na splątanie (aranż) na wyższe lub niższe itp. Kobiety mogą postrzegać,że nie ma mężczyzn spełniających rolę gałęzi. Ale ich oczekiwania i iluzje to ich odpowiedzialność i konsekwencje. https://images.app.goo.gl/ecfVvKztmLfqkYY18 Dobór seksualny partnerów opiera się na dyskryminacji. Natomiast ilość partnerów mówi trochę o nas i granicach jakie stawiamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.