Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  920
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

443 Świetna

1 Follower

About Ramzes

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1905 profile views
 1. Tak zgadza się i w związku z tą atrakcyjnością zwracają na siebie uwagę. Co pozwala na nieadekwatne zainteresowanie i duża ilość kandydatów na partnera. Wniosek taki,że kobiety robią to dla siebie i dla własnej korzyści. Liczba 8,9,10 u obu płci jest podobna. Z tą osiągalnością jest mocno różnie i w dużej mierze zależy jak odbiera nas dana jednostka. Oraz to jak sama siebie postrzega. (wycenia) Nie przejmowałbym się zbytnio tą osiągalnością bo im dłużej się przyglądam swoim reakcją tym bardziej jestem zadziwiony. To co jest obiektywnie ładne wcale nie musi się pokrywać z tym co mamy wgrane w głowie i na co mocno reagujemy. Więc skoro druga strona nas mocno bodźcuje to co to za różnica co to za cyferka? Owszem patrzenie na ładne osoby jest przyjemne i w sumie to tyle. No i coś ma temat reakcji na ulepszenia. By mieć faceta 7+ też już trzeba się troszeczkę postarać. https://www.sadistic.pl/poker-rozbierany-vt443221.htm
 2. Targ jak targ. Ja tam się dobrze czuję w tego typu miejscach. Choć jak zaczyna cię szarpać 5 arabów to się robi trochę mniej zabawnie. Chciał dziewicę to niech sobie teorię sprawdza
 3. Skoro już żartujemy to znalazłem mekke. https://www.youtube.com/watch?v=PzIRoZS9zuY Myślę,że będzie dość materiału by zbadać twoją teorię ;)
 4. @PoProstuKobieta sztuczne piersi ładnie wyglądają ale są słabe w dotyku. Owszem rozumiem dbanie o siebie, malowanie paznokci i delikatny makijaż. Jednak jest ryzyko braku umiaru. Zawsze człowiek chce iść o krok dalej. Np. taka bigoreksja jest daleka od dbania o zdrowie. Inna sprawa,że czasem jest tak duża różnica w genetyce ,że makijaż ,rzęsy i inne nie pomogą wobec tej która obok stoi w worku na kartofle i wygląda lepiej niż tamta porobiona. Warto dbać o swoje zdrowie i sprawność co jest wypadkową atrakcyjności.
 5. @maggienovak na youtube Kasia Sawicka opisuje typy osobowości i jak należy z nimi postępować. Wprawdzie dotyczy to wychowywania dzieci jednak to też może być jakiś trop. Robienie tego samego bardziej nie zmieni efektów.
 6. @Byłybiałyrycerz wcześniej wskazałem,że obstawiam na brak szacunku w relacji. I choćby Maggie kręciła hula hop na cycku to może tylko przedłużyć agonie. Mi bardziej chodziło o zwrócenie uwagi na atmosferę i potencjalną możliwość do prowokowania okoliczności. Takiego obrotu faktów nie brałem nawet pod uwagę. On wie ,że będzie miał ochotę za 2 tyg ? Nie sądzę. To jakaś dziwna forma gry, szantażu.
 7. @maggienovak ja widzę jeszcze jedną opcję. Być może przyciągasz partnerów o specyficznym usposobieniu. Pociąga ich twoja energia zorganizowanie i tempo. Oni natomiast potrzebują spokoju i podoba ci się ich spokój i analityczność. Osoba tego typu lubi rutynę. Jednak konieczne dla ich istnienia są chwile w samotności(ciszy). O ile twoje zadaniowe podejście i check listy dają rutynę to nie są seksi. Wymuszają one ciągłą akcję. Będąc obciążeni obowiązkami poza domem wracają do domu gdzie czekasz na nich z check listą. To jest super jeśli chodzi o organizację natomiast nie daje możliwości przetrawienia (fragmentacji dysku). Za każdym razem gdy wyrażasz swoje oczekiwania to partner zamyka się i spina? Nie musisz być perfekcyjną panią domu. Tak samo seks nie musi zawsze być jakiś łał maraton. Może daj mu możliwość wypocząć w bliskości porozmawiaj o czymś poza logistyką. Być może stworzy to miejsce na intymność/seks. Zobacz jaki on jest i co na niego działa.
 8. Jak dla mnie to kwestia wchodzenia na kolanach w związek i próba przypodobania się. @maggienovak twój facet nie szanuje cię. (jako osoby) Nie szanuje twoich ustaleń. Tego co z nim ustalisz też nie będzie robił. Zmiany,które zaobserwujesz będą krótkotrwałe (pozorowane). Jest mu z tobą wygodnie, jesteś dobrą partnerką. Sama piszesz,że on lubi stabilizację. Z biegiem czasu jakość relacji będzie spadała niezależnie co zrobisz. Co będzie coraz bardziej cię frustrować do czasu aż będziesz miała dość. Dalsze trwanie w tej relacji jest bezcelowe.(eksperyment?) On nie zakończy tej relacji. Podziękuj mu. Następnym razem pilnuj by było mniej więcej po równo.
 9. @Obliteraror ale również wspominałeś,że żona zapierała się nogami i sama się nie przebadała? Podziwiam twój spokój z tym zaproszeniem.
 10. Dlatego zajmij się problemami. Gdy to ogarniesz zmieni się twoja pozycja. Daj jej inicjować sex. Pokaż działaniem,że możesz być godnym zaufania liderem ale nie skacz wokół niej.
 11. Teoretycznie. Zajmij się sobą i rodziną.(dziećmi jeśli masz) Nie naciskaj na seks. Mam namyśli tego typu postawę: https://dziecisawazne.pl/jean-liedloff-o-niefortunnych-konsekwencjach-skupiania-sie-na-dziecku/?fbclid=IwAR2jcLSjhA5dOq7IpCgonBL0FiFiYi5WXdfrdSqRhQIrTfuEYDzzSrL5N3w Nie bądź wobec niech agresywny natarczywy czy też coś ala "foch". Jest szansa ,że wtedy sama przyjdzie. Ale to taka wydumana koncepcja. Nie wiem czy zadziała.
 12. @Lalka myślę,że mogą cię zainteresować stemple dekoracyjne https://www.videoman.gr/pl/130144
 13. Sam spotkałem taką co miała pretensje,że facet szukał dziewczyny,która zamieszka w jego domku z ogródkiem. Bo ona w bloku woli. Rozumiem pewną wizję,życia i tego co za nim idzie. To jest bardzo ok pod warunkiem,że równie wiele wnosi twoja osoba, Znajdziesz zainteresowanego i ok. Tylko to widać co kim kieruje jeśli umie patrzeć. Być może nauczony doświadczeniem nie będzie chciał ciebie zaprowadzić do siebie tam gdzie mieszka bo wie jakie reakcje taki dom wywołuje. (jeśli posiada) Jak niewierny Tomasz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.