Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  781
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

366 Świetna

1 obserwujący

O Ramzes

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1564 wyświetleń profilu
 1. Jest takie coś co się nazywa "dead leg". Co do reszty zagadnień nie znam się
 2. Skoro sprawa jasna nie masz żalu do panny to po co masz ją olewać? Traktuj ją jak koleżankę przecież nic nie musisz robić. Nie rób takich "scen" bo przyjdzie czas,że dziewczyna powie "sprawdzam". Na hiszpanki się nie nakręcaj bo jest spora szansa,że trafisz na głośne spoko babki takie 4/10. @Ksanti nie strasz chłopaka,że nie pozna nikogo po studiach. To,że nie masz stałego kontaktu jakiegoś tam grona wcale nie znaczy,że nie możesz go mieć ogólnie.
 3. Wydaje mi się,że nie powinieneś patrzeć przez pryzmat odmowy lecz wulgarności. Ustaliliście sobie poziom komunikacji i nie będziecie mieli względem siebie oporów by się obrzucać inwektywami i nie tylko. Możliwe,że będzie plaskacz za plaskacz itp. Jeśli wrócisz do tej relacji to będzie baardzo wulgarnie z wszystkimi konsekwencjami zarówno tymi dobrymi jak i złymi. Pytanie czy tego chcesz, potrzebujesz i akceptujesz? Jeśli się zdecydujesz to będzie bardziej wulgarnie. Czemu ciebie tak bardzo uraził ten komunikat wypad z mieszkania?
 4. To w dużej mierze zależy od tego gdzie częściej skupiasz uwagę. Znam szachistkę z ujemnym indeksem jeśli chodzi o EQ jak również informatyka o wysokich kompetencjach miękkich. Wiadomo,że każdy ma jakieś predyspozycje ale ćwicząc można podciągnąć słabszą stronę. Jeśli pomoże ci ten przykład to miałem nauczycielkę od logiki. Bardzo fajnie łączyła miękkość i argumentację. Można obserwując siebie dojść co obecnie potrzebujemy rozwinąć. Nierówno rozwinięte kompetencje przeszkadzają wzajemnie w wykorzystywaniu umiejętności. Gdy wysoko są rozwinięte kompetencje logiczne podczas próby katalogowania emocji następuje blokada i spadek efektywności. Tak samo gdy grasz w szachy gdy poniosą emocje człowiek "staje się ślepy" i popełnia coraz więcej błędów. Proponuję sobie pograć czasem w "battle chess" jest już jakaś namiastka emocji i logicznego myślenia jednocześnie.
 5. @KasiaAlmirall26 sprawdza czy go chcesz czy to zryw. Nie patrz co mówi a co robi. Równocześnie daje ci znać,że priorytety mogą się zmienić. Nie ciśnij na deklaracje tylko rób swoje. Wyzerowałaś prawie jego zainteresowanie to czego się spodziewasz? Daj temu trochę czasu.
 6. Ramzes

  Zostaniesz zdominowany

  Różnie to bywa. Ja będąc w takiej sytuacji koleżanki z pracy zaczęły mówić,że są "dziewczyny Ramzesa". Coś czuję,że kolega jeszcze nie jedną godzinę spędzi z szefową.
 7. Odczuwałem jakieś 10 lat. Teraz mimo świadomości prawnej i nazwijmy to "forumowej" nadal czasem mam chęć. Z biegiem czasu trochę inaczej zaczynałem patrzeć na rolę "ojca". Teraz dostrzegam inne warianty zadowolonego życia. Myślę,że ostatecznie podejmę decyzję za te 10-15 lat. Nie będę się potem wygłupiać. Tymczasem muszę jeszcze trochę popracować. Różnie z tym bywa czasem jest to chęć poprowadzenia inaczej życia rodzinnego niż się samemu doświadczyło. Znając minusy danej sytuacji samemu chce się postąpić "lepiej". Z drugiej strony można uznać takie myśli jako nawoływanie natury by się przygotować do "roli i obowiązków." Dzieląc się takimi przemyśleniami człowiek jest słaby i podatny na manipulację pod wpływem tych odczuć. Dlatego czasem warto zachować je dla siebie. Równocześnie miło się patrzy na taką hm.. naiwność gdy dziewczyna siedzi ci na kolanach i mówi,że chciałaby zostać młodą mamusią. Bycie hardą babą też nie jest rozwiązaniem. Jak będziesz mieć mądrego partnera to sam będzie cię cisnął byś się nie dawała wykorzystywać. Zresztą może masz tak nie tylko w pracy? Zdrowe jest pilnowanie granicy blisko 50%.Jak zaniedbasz ważne sprawy to życie cię zmusi zmiany priorytetów. Czemu tak uważasz? Chyba trudno o lepsze czasy?
 8. Projektuje swoje uczucia na Lalkę. Widocznie koleżanka nie wyobraża sobie życia bez życia związkowego. @Hippie założyła temat by uzupełnić zeszycik .. "czym by tu dojebać"
 9. Ramzes

  Lęk przed seksem

  @krzy_siek potraktuj to jak korepetycje. Jeśli komfortowo czujesz się z masaż plus coś tam to idź w to. To trochę jak z ćwiczeniami "będziesz chciał więcej". Jeśli dobrze będziesz czuł się tylko z masażem to też ok. Z biegiem czasu jak się będziesz czuł komfortowo to też i naturalnie będziesz rozmawiał prosił o różne rzeczy. Poziom trudności dobiera się do sprawności. Tak samo tutaj.
 10. @HodowcaKrokodyli fajnie napisane. Miło by było jakbyś założył bloga gdzie mógłbyś pisać swoje "przemyślenia" Są osoby ,które mają predyspozycje do relacji inne pomimo pracy będą takie jak te pierwsze na starcie. Dla wielu osób właśnie pisanie na portalach różnego typu to najbliższa komfortu droga do komunikacji. Więc właśnie w celach edukacyjnych takie pisanie na portalach pomaga się obyć choć trochę. I uważam,że to bardzo dobry pkt. wyjścia do pracy nad swoim życiem.
 11. Z całym szacunkiem ale to jeden z głupszych pomysł/rad jakie mógłbyś jej udzielić? Każdy ogarnia na tyle ile może/ma doświadczenie. Mam nadzieję ,że koleżanka następnym razem szybciej rozpozna "znajomy smrodek" i wprowadzi wnioski w swoje życie. Uszanujmy wolę założycielki tematu i już nie drążmy go.
 12. Tak wspominałem coś o tym Jednak to wynikało to w moim wypadku z tego,że jestem generatorem i do "energii atomu" sam nie mogę się dokopać. Dlatego w niektórych wypadkach wielce sobie chwaliłem. Co do tematu spotkałem się z stwierdzeniem "póki dba o mnie i to co potrzebuje to nie obchodzi mnie jaki on jest"
 13. @KasiaAlmirall26 zmieni to jego nastawienie. Ale czy on ci się podoba? Czy to twój taki zryw? Bo generalnie to chyba normalne gesty w relacji. Czy potrafisz wprowadzić te gesty na stałe? Patrzył w 1 pkt by cokolwiek odpowiedzieć. Inaczej nic by nie powiedział. Faceci często też rozmawiają ucho w ucho gdy się mówi o czymś wstydliwym, niekomfortowym. Nie zasypuj go gestami bo to będzie wyglądać sztucznie.
 14. Rynek nad przepaścią zaczyna zawracać. Wprawdzie z innych powodów ale balans już powoli nadchodzi
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.