Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  412
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

161 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1015 wyświetleń profilu
 1. Wioślarstwo

  Ja tylko ergonometr wioślarski. Dla mnie super wprawka. Chcesz to idź próbuj. Tylko jak u ciebie z barkami? byś nie miał problemów.
 2. @Sara Balans. Tylko potem byś nie marudziła,że facet mało męski albo co zrobić by polazł sobie.
 3. Jeśli tak uważasz to organizuj tak spotkanie by nie było logistyki do seksu. W tym wypadku to fajny pomysł ale aż się prosi . Tak samo facet organizując spotkanie może organizować sytuację tak by okoliczności były sprzyjające lub nie.
 4. Wiesz ty skłamałaś podając nie taką miejscowość to jedziesz na pierwsze spotkanie. Nie jest powiedziane,że się sobie spodobacie. Potem kolejne spotkanie takie dłuższe gdy sobie spasujecie to może być raz tu raz tu. Taka relacja byłaby ok jak ktoś jest mega zajęty/zarobiony i i tak mógłby się spotykać dosyć rzadko.
 5. Lepiej powie ,że ukrywałeś dochody u należy się 75% podatek na tę okoliczność. Właśnie niektórzy chcą płacić podatki w kraju. Tylko zasady są takie,że ciężko rozwinąć firmę. A potem płacz,że nie mamy gospodarki i wszystko zagraniczne bo nic w Polsce się nie opłaca robić. I potem jeden z drugim dochodzi do wniosku wole urlop 8-16 i mieć potem gdzieś. O nic się nie martwić ani nikogo nie ganiać o płatność za fakturę (np termin 90 dni) ale podatek daj już teraz choć pieniądze będą za 3 miesiące. Małe firmy nie mają budżetu na tego typu amortyzację przez co nie mogą wchodzić na niektóre rynki. tak w jednym miesiącu 7k w drugim 23k a potem przez 3-5 miesięcy 3k. A czy zarobisz 1zł czy 0zł to 1150 musisz przelać. Właśnie jeśli nie zmienią się pewne kwestie to wszystko będzie importowane a Polska będzie krajem starców i żebraków. Dlatego dobrze za wczasu wprowadzać rozwiązania, które sprawdzają się u innych. Zrobić metaanalizę i wsio.
 6. Jak w moim wypadku ogarniać sobie seks?

  @Themotha są gdy dziewczyna cię prosi o ff. Choć można wtedy powiedzieć,że płacisz gadką, atmosferą, genami.
 7. Dziewictwo

  Czekanie na wenę nie działa. Możesz czekać do ostatniej chwili na przymus. Ale to działanie jest początkiem a wola i chęci podążą za działaniem. Jakie by nie były to całkiem dobre środowisko by konfrontować swoje podejście do spraw i poznawać różne kąty widzenia. 2 czynności 1 oznaczanie postanowień w kalendarzu, 2 niech to będzie składanie łóżka. To musi być coś prostego do nauczenia cię regularnego działania.(codziennie to samo). Sama zobaczysz nie minie 5 tydzień a zaczniesz chodzić i szukać sobie zajęć. Tak po prostu sama z siebie. Dlatego kolejne czynności dodawaj raz na 3 tyg. Obawiam się,że masz mylną wizję związku. Co zrobisz jak się rozczarujesz?
 8. https://pl.ucoin.net/coin/germany-10-pfennig-1890-1916/?tid=43045 http://www.numizmaty.com.pl/monety/monety_polskie_xx_wieku_przed_denominacja/monety_prl?&page=2 Raczej groszowe sprawy jak widzisz. Ewentualnie sprawdź porównaj w okolicy raczej szału nie będzie. Jest jeszcze ebay itp.
 9. Jak w moim wypadku ogarniać sobie seks?

  Śmiem twierdzić,że jesteś mniej kreatywny/doświadczony od sumy doświadczeń forumowiczów. Wiele osób może podrzucić ci pomysł jak nietypowo połączyć umiejętności byś był atrakcyjny na rynku pracy. Powodzenia ps. co 2-3 miesiące odwiedź inną panią. By zobaczyć jak wyglądają efekty bo jednak człowiek się przyzwyczaja/zgrywa.
 10. @Rick nie mam pełnej informacji jakiego typu świadczenia są oferowane przez pefron. Jestem pełnosprawny natomiast wiem ,że są preferencyjne warunki zatrudnienia dla takich osób. Jestem przeciwny tworzenia nowego tworu jeśli można zreformować obecny. Więcej źródeł finansowania to większa odporność na "łaskę" urzędników? Przecież dodatkowo w przypadku niskich dochodów jest jeszcze pomoc społeczna. Podejrzewam ,że chodzi o sytuację gdy osoba niepełnosprawna wymaga całodobowej opieki i opiekun (rodzic) nie może poprzez to podjąć pracy zawodowej.
 11. Od tego jest pefron. Nie ma powodu zakładania nowej instytucji. Zus też nie każdemu daje renty a na komisje każą biegać. Nie możemy sobie pozwolić by życie z zasiłku było sposobem na życie. Pomoc społeczna powinna być doraźna. 500+ też nie zagwarantuje stałego przypływu gotówki. W każdej chwili mogą zawiesić wypłatę środków, zmienić kryteria. Jedne to jest pewna śmierć i podatki.
 12. Raz w centrum jako świeżak dostałem zadanie przynieść żarcie do pracy dla całej ekipy. No i jechałem do pracy z 9 wiaderkami z KFC wszystkie spojrzenia kobiet były moje . Jak szła wycieczka z LO to nawet jakieś zaczepki w moją stronę poszły . Poczułem się jak łakomy kąsek
 13. Jak w moim wypadku ogarniać sobie seks?

  Co do seksu to chyba na dzień dzisiejszy najlepiej będzie jak jednak skorzystasz z rozwiązań płatnych. W międzyczasie nauczysz się panować nad sobą i nie będzie ci potrzebny seks do relaksu. Bo na dzień dzisiejszy trafisz na utalentowaną to studia rzucisz i pójdziesz tyrać na pańcię. Załóż osobny wątek o rozwoju zawodowym/atrakcyjności. Sorry ale zjedzą cię . Rozumiemy ,że masz ciśnienie ale to nie caritas musisz coś dać od siebie.
 14. @arch Może warto jednak prowadzić te dwa procesy równocześnie? Pozwolić by związek opierał się na biologicznym pożądaniu. To nie znaczy brak zainteresowania w poznanie co to za człowiek i czy ci pasuje.
 15. Lekko kopnąć kumpla w dobrym kierunku

  Nie opuszczaj przyjaciela w kłopotach. Sprawdź najpierw czy to jęczenie użalanie sprawia mu przyjemność, jak reaguje na twoje marudzenie. Nie zostawiaj go ale ogranicz kontakt by "chronić" swoją energię i rozwój. Jeśli możesz to zabierz go na jakąś rozrywkę by się zrelaksował. Nie pij z nim uargumentuj ,że potem nie masz kondycji do biegania źle się czujesz czy cokolwiek. Być może nie ma ambicji to ogranicz kontakt do prostych zabaw. Nie dla każdego jest rozwój i nie każdego da się przekonać. Być może widząc twoje efekty zacznie prosić cię o rady/szukać sam. Ale nie pij z nim. Umawiaj się na robienie wspólnie różnych aktywności. Ale priorytetem ma być twój rozwój. Czasem możesz mu opowiedzieć coś ciekawego o czym czytałeś i spytać się go o zdanie co on myśli nt. tematu abc... w temacie ,który go interesuje. Za parę lat być może jak będziesz chory to będzie jedyna osoba,która się tobą zajmie. Choć nie licz na to. Czasem nie da się zrobić z osła świni i na odwrót a nie z każdego jajka wykluwają się orły . Ja rozumiem ,żeby to picie wpędzało by ciebie w alkoholizm i miałbyś wybrać albo takie kolegowanie i bycie alkoholikiem albo urwanie kontaktu. W takim razie ratujesz swoje zdrowie. Ja do tej pory pamiętam osobę ,która mnie wysłuchała zadała parę pytań i na koniec powiedziała "jesteś mądry dasz sobie radę". Naprawdę dodało mi to otuchy i dmuchnęło w żagle. Pamiętam i dbam.
×