Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ramzes

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  324
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

112 Świetna

O Ramzes

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

687 wyświetleń profilu
 1. To byłby początek logistycznych problemów. Kto chciałby by w jego domu był dom cudzych "schadzek".
 2. Bo mimo wszystko widocznie są jakieś korzyści. Co do miłej atmosfery trochę to może potrwać. Niech autorka nie liczy ,że raz będzie miła to będzie mogła urządzić przesłuchanie.
 3. Uwaga na Ukrainki

  @Unhomme to są rozważania teoretyczne. Ciebie również może nie pociągać małżonka po 20 latach małżeństwa jednak nie jest to powód do wystawiania żony. Kobieta ,która by się zachowywała w ten sposób zwalnia ciebie do dotrzymywania twojej części umowy. Równocześnie oczekiwanie seksu na żądanie od jakiegokolwiek człowieka jest lekkomyślne. Natomiast dbanie o twoje potrzeby jak najbardziej. Co najważniejsze nie wiem czy takie postępowanie jest zgodne (paszport za ślub) z prawem. To w jej interesie jest przygotować się do wyprowadzki za jakiś czas.
 4. Uwaga na Ukrainki

  A co myślicie o związku strikte pod paszport? (rozważania teoretyczne). Ślub intercyza po 2-3 latach rozwód bez orzekania o winie. Pani dostaje paszport i wyprawkę z tego co sobie ogarnie by zacząć nowe życie z paszportem a facet ma przez te wymagane 2-3 lata (ile wymagane) panią domu taką jak mu pasuje. Myślę, że jakaś studentka mogłaby na takie coś pójść. Co do przyszłości mężczyzn spora część dalej będzie myślała główką a nie głową i przy mniejszej ilości kobiet będą gotowi zgodzić się na posiadanie "wspólnej żony". (POLIANDRIA) Bo może się okazać dla nich jedyna szansa na posiadanie potomstwa. Tak jak kiedyś w Tajlandii funkcjonowała instytucja "małej żony". Osobiście uważam ,że odmienny sposób patrzenia na świat może być przeszkodą by się dogadać w związku z Ukrainką bo często ciężko się dogadać z naszymi kochanymi Paniami.
 5. Nie ma problemu wzrośnie ilość "stanowisk" z różnym zakresem obowiązków. W związku z tym osoby chcące podejmować więcej obowiązków będą dostawały więcej $$. Osoby nie wywiązujące się ze swoich obowiązków będą delegowane na inne stanowiska z innym zakresem obowiązków i innym $$. Istnienie takiego program da twarde dane do analizy.
 6. Obawiam się ,że najpierw wlepią te natychmiastowe alimenty niezależnie czy jesteś ojciec lub nie a potem i tak będą te inne na podstawie sprawy o podniesienie alimentów. Matka wpisze w akt urodzenia to masz płacić do czasu aż nie udowodnisz ,że jesteś ojcem. To dokładnie kojarzy mi się z sformułowaniem "natychmiastowe alimenty". Obym się mylił.
 7. Kobieta powinna trzymać kasę wg matrix'a

  Dlatego ma być rozdzielność lokal ma być twój, brak meldunku. Co do całkowitego pustogłowia to można trochę wcześniej się zorientować. + Schemat jej rodziny jak tam sprawy wyglądały.
 8. Dobry lodzik nie jest zły:)

  @Florence ja przytoczyłem poradnik praktyczny. Obawiam się ,że ta książka będzie przeintelektualizowana i jej główną częścią będą doświadczenia z gabinetu. Na pewno spojrzenie osoby z tak szeroką wiedzą jest cenne ale jako dodatek do podejścia praktycznego. Sam czasem nie rozumiem bodźców które na mnie działają ale to jest nauka na całe życie w sensie bycie tu i teraz. Pewna pani po 80 rż wspomniała mi ,że najlepszymi kochankami są osoby o wykształceniu średnim technicznym. Ze względu na praktyczne podejście a nie roztrząsanie na 1000 sposobów. Jej romanse trwały zazwyczaj 1-1,5 roku więc praktyki trochę miała .
 9. Dobry lodzik nie jest zły:)

  Jacek Wiśniowski ten pan co prowadzi kanał sukces.pl swego czasu napisał e-book nt. "robienia loda" . Myślę ,że to co tam napisane jak ktoś wykorzysta to ciężko będzie dorównać no może poza profesjonalistkami.
 10. Dobry lodzik nie jest zły:)

  Generalnie to taki wyciąg z chłopa więc jak facet się zatruwa nie ma ruchu pije po 10 kaw itp to wszystko się przekłada. To samo dotyczy diety bez warzyw albo chipsy/fast food. W drugą stronę to też działa. Kiedyś czytałem ,że gość po zmiany diety zrobił się słodki. Więc nic tylko dbać o zdrowie i nie przejmować się gdy "smak dnia" będzie wyjątkowo kiepski. Internet jest pełen wskazówek zainteresowani znajdą.
 11. Gdzie kupić garnitur? Na co zwrócić uwagę?

  Ja natomiast 190cm , 130kg sylwetka coś między panem Karmowskim a Popkiem niby trochę mięśni ale ulany (ok ~24%bf ). Szukałem dla siebie inspiracji ale ciężko coś znaleźć. Garniak potrzebuje na imprezy rodzinne , ew na rozmowę w sprawie pracy. Jakieś propozycje ?
 12. Gdzie kupić garnitur? Na co zwrócić uwagę?

  @Rnext A co polecasz dla osoby ,która nie mieści się w standardową rozmiarówkę? Jestem skazany na szycie i nie wiem na co mam zwrócić uwagę.
 13. ad.1 Nadal rodzina ma sens ponieważ jedną z funkcji rodziny jest "ochrona jej członków przed niekorzystnym wpływem kultury". To właśnie ze względu na silną rodzinę nie udało nas się zgermanić ani dzieciom wmówić ,że "Stalin ma oczy piękniejsze od malin". Dodatkowo bardzo ważne jest by jej członkowie mogli się rozwijać na poziomie towarzyskim i kulturowym. ad2. Częścią posiadania dzieci jest również wyposażenie je w cechy ,które pozwolą zająć im jak najwyższą pozycję społeczną. Na miarę możliwości rodziców. Dlatego również nie chcemy się opiekować "cudzymi genami". ad.3 punkt 3 łączy się z pkt 5. Póki prawo nie będzie wspierać silnych rodzin to nie będzie wzrostu ludności. Jednocześnie silna rodzina jest oporna na różne formy propagandy co pisałem wyżej. Dzieci posiadasz bo chcesz a nie bo rząd kazał albo się opłaca. Jeśli nie czujesz pędu do tego to lepiej się nie pchaj w "rodzinny interes". Jeśli bardzo będziesz tego chciał to będziesz szukał rozwiązań a nie zastanawiał się nad zasadnością. Zawsze możesz żyć w konkubinacie posiadając dzieci i własne lokum oraz silne zaplecze rodziny. ad.4 Słabymi i łatwymi w manipulowaniu by "należeć do społeczności". Z dziećmi bywało różnie faktycznie były takie czasy gdy uważano ich za małych dorosłych. Jednak kobiety i dzieci zawsze były traktowane w specjalny sposób. Nawet gdy małżeństwa były aranżowane nie miało to nic wspólnego z zawłaszczaniem. Raczej chodziło o umocnienie pozycji rodziny i SMV dzieci. Ta pozorna przedmiotowaść polegała na tym ,że kobieta przechodziła spod opieki ojca pod opiekę męża. Faktycznie samostanowienie było ograniczone ale również i odpowiedzialność. Tak powstał zwyczaj płacenia za kobietę na randce jak również odprowadzanie jej do domu. A wynikało to z tego ,że kobieta nie miała własnych pieniędzy a gdy kobieta coś np. "ukradła" to policjant się pytał kto jest za ciebie odpowiedzialny? I właśnie ta osoba szła do ciupy. (niestety źródeł nie jestem w stanie podać :( ) . Owszem obecnie ludzie traktują się wzajemnie jak obiekty seksualne / sukcesu.
 14. @Zły_Człowiek. Zacznijmy najpierw od omówienia sytuacji "kuzynów". Takie osoby korzystając z życia będą miały dużo partnerek do 30rż. W późniejszym okresie będzie ich również dotyczyć kryterium finansowe nad którym tak ubolewasz. Co więcej wrócą do nich konsekwencje ich działań w postaci nieplanowanych dzieci, kiepsko płatne prace nałogi itp. Nie rozwijając się na polu zawodowym i kulturalnym przestaną być atrakcyjnym wyborem bo ich zmianę przejmą młodsi kuzyni. Atrakcyjny "ruchacz gołodupiec" w wieku 24 lat a w wieku 36 to zupełnie inna kategoria i inny zasięg. Dla takiego 36-latka może spotkać coś w stylu kobiecej "ściany". Zwróć uwagę ,że my jako mężczyźni mamy również inne kryteria wybierając kochankę a żonę i gdzie indziej kładziony jest akcent. Nie ma co się o to złościć tylko zaakceptować sytuację i odnaleźć się w niej. Kobiety podobnie mają inne wytyczne dla poszczególnych funkcji. Będąc świadomym tych kryteriów możesz się rozwinąć w pożądanym kierunku. Od bycia beznadziejnym a akceptowalnym/przeciętnym na danym polu dzieli cię trochę pracy. Mając tą wiedzę możesz równoważyć swój rozwój by być przeciętnym+ dla jednej funkcji i bdb dla drugiej. Popracuj trochę nad sobą i być może zobaczysz jak to jest gdy dziewczyna prosi cię o numer. Ludzie będą dla ciebie mili gdy widzą w tobie korzyści. Tyle w temacie. A czy korzyścią będzie atrakcyjne ciało, twoja fachowa wiedza, możliwość załatwienia tabletki dzień po czy cokolwiek innego to ta dobroć skończy się w momencie gdy zniknie potencjalna korzyść. To pozorna dobroć tak samo jak w teksty w stylu "kochany" są tylko wazeliną nakładaną byś nie wierzgał. Zastanów się czy gdyby podbijały do ciebie dziewczyny z zakresu 7-10 dla urody i prosiły o seks to byś odmawiał? Powiedziałbyś ,że no co ty ja to tylko z żoną po kościelnym? Serio? A po ilu ejakulacjach penis jest "zużyty" ? Owszem kobiety szukając męża będą miały szereg wymagań dodatkowych wobec "chętnych" tak samo faceci szukając żony i matki swoich dzieci mają inne kryteria. Jeśli zadbasz o balans cech męża i kochanka to sam będziesz mógł przeprowadzać selekcję. Z tą różnicą ,że swój handicup ,który sobie wypracujesz może ci pomagać i służyć do końca twoich dni. Co więcej będziesz miał znacznie szerszy zakres wypracowanych narzędzi w związku od "kuzyna" ,który może uważać ,że kutas rozwiąże wszystkie problemy z kobietą. W filmie "The Red pill" mówią ,że "kobiety są oceniane jako obiekt seksualny a mężczyźni jako obiekt sukcesu." Tak to się ma i zaakceptuj tą sytuację i się ustosunkuj do niej.
×