Skocz do zawartości

Problem z wężem


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim, mam problem z moim Penisem 12 lat  temu poddałem się zabiegowi obrzeżania,  ale  wystąpił problem moja żołądź stała się  nadwrażliwa,  czyli czuję ból np gdy założę  luźniejsze bokserki, to mój penis obija się i czuję  dyskomfort czasami musze usiąść, lub pod prysznicem mam to samo, i wpadłem na taki pomysł, po pierwsze kupię sobie bokserki takie jeszcze bardziej luźniejsze zeby w domu go poobijać, a druga sprawa to planuję zakup sztucznej pochwy,  bo wiecie ja nigdy tego nie robiłem właśnie z powodu tej nadwrażliwości, oraz moich problemów lękowych, a także poczucie niskiej własnej wartości,  brak pewności siebie i innych niedobrych rzeczy ale wracając do pytania, bo gdy przeglądam sobie allegro to ta pochwa ma taką  małą dziurkę między wargami sromogowate i nie wiem co wybrać  do końca, jak to wygada  wgl, najlepsza opcja by była taka żeby znalazł sobie tą sztuczną pochwę szerszą  i żeby moja żąładz była stymulowana, bo boję się że gdy kupię  taka  co bym wkładał, to nie dam rady boję się ze wszystko będzie takie oporowe rozumiecie mnie co napisałem, tak więc proszę o porady z góry dziękuje i zapraszam do komentowania oraz do polecania tych Pochw     

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.