Skocz do zawartości

Pieniądze, władza i wygląd


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, tamelodia said:

Ja np. Już dawno przestałam dbać o wygląd. Chodzę w dresach, bez makijażu, roztyłam się jak knur - to akurat muszę zmienić, nie po to żeby komuś się podobać, tylko robi mi się zwyczajnie ciężko, chodzę bez stanika, w adidasach, czasem rozczochrana bo nie chce mi się uczesać. Jednym słowem - wyrąbane. Jedyne co, to się myję - to całe moje dbanie o siebie xD

Doszłam do momentu w którym zdałam sobie sprawę że w moim przypadku wygląd absolutnie nic nie zmieni, a tak moge zaoszczędzić pieniądze, czas i zyskać wygodę (serio, nie wiem jak mogłam całe życie chodzić w ciasnych dżinsach czy w staniku....) 

Najwięcej witaminy, mają polskie dziewczyny. 

 

A tak nieco bardziej poważnie to:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, $Szarak$ napisał:

A kogo to obchodzi czy pożąda czy nie? Przecież to tylko spuszczenie się. 

To już lepiej kupić seks gadżet. Jeśli chodzi o diva vs kobieta to jest inaczej. Swoją gorącą kochankę możesz całować, gryźć po szyi, wplatać palce i ciągnąć za włosy. Z divą bywa śmiesznie i sympatycznie, ale nie ma takiego ognia.

Na pocieszenie dodam, że masz trochę racji - większość kobiet nie jest dobra w seks, syndrom kłody itd. 

Dodatkowo, mnie osobiście już śmieszą i nieco nużą ludzkie rytuały godowe - odwalanie szajsu i płacenie za możliwość ejakulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.