Skocz do zawartości

Mieszkanie


Rekomendowane odpowiedzi

Siema grupo
Wynajmuję mieszkanie po znajomości wychodzi 550 zł do tego niski standart 
wczoraj przyszło pismo, że jest niedopłata czynszu 
212 zł, z tego pisam zrozumiałem że czynsz wzrósł do 350 zł
o 80 zł niż wcześniej, więc dziś jak wróciłem z pracy napsiałem temu typowi, że
podrzucę mu tą różnicę, gdzie jest niedpołata ale nic nie odpisał,
myslę jutro zadzwonić z rana gdzieś o 8
i też mu zaproponować, ze skoro wzrósł czynsz to będę mu płacił 700 zł ale trochę się
wstydzę że niby mało, że to może byc dla niego liśc w twarz, ale z drugiej strony to  tak podłoga jest z desek widać ze są pokrzywione, ale mam dywam prawie na cały pokój 
to az tak sie nie wrzuca w oczy stare drzwi no to wygląda tak po babcinemu. gumoleon w kuchni i przedpokoju 
mieszkanie ma jakieś 35m2 2 pokojowe. narzucać sie mu z tym czynszem, czy nie ??, chyba żle zrobiłem że tą fotę wysłałem 
bo mogłem jedynie mu powioedzieć, że pismo przyszło ze spółdzielni o niedopłatach ehh
Ale chyba to lepsze niż mieszkanie z kimś na pokojach, ale u mnie w mieście by wyniosło jakies 500 zł i rachunki na pół coś takiego już nie wiem co lepsze 
prosze o opinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2022 o 02:05, MaxMen napisał:

Ciężko się to czyta, strasznie chaotyczne ale jeśli wzrósł czynsz do dopłać różnicę 

JAk, mu to powiedzieć, bo napoewno ta osoba by chciała, wiem ż ecieżko się czyta obecnie zostały 2 tyg do urlopu i zamiarzam przycisnąc moje problemy z pisaniem 

\

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.