Skocz do zawartości

Dziwna sprawa z telefonem


Rekomendowane odpowiedzi

16 hours ago, Kacperski said:

Dziecinada z tym czytaniem i kontrolowaniem tel, jak jesteś w zdrowym związku i nie oszukujesz partnerki to daj jej telefon i niech sobie czyta jak odczuwa taka potrzebę. Tak samo w drugą stronę. Jak masz wątpliwości to mówisz że ma odblokować i tyle, po co te zabawy i jakieś podchody…

 

Jak któreś z was ma  coś do ukrycia to wierz mi, prawda zawsze wyjdzie na jaw, i wyjdzie w najmniej odpowiednim momencie. 
 

 

Prywatność korespondencji to dziecinada? 

Niektórymi rzeczami ludzie po prostu nie chcą się dzielić i tyle. Ja dawno temu rysowałem i nienawidziłem, jak ktoś chciał zobaczyć moje rysunki na siłę, kiedy ja tego nie chciałem. 

Prawo do prywatności, to niesamowicie ważna rzecz z mojego punktu widzenia. Człowiek sam powinien decydować, kiedy je oddaje, a kiedy nie.

Jak jest naprawdę uzasadniony powód, okej (np. ktoś wyszedł z domu, bez wiadomości i nie ma go dwa dni, a telefon jest i można zobaczyć, czy to coś zaplanowanego, czy coś się stało) jak nie to należy uszanować prywatność drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.