Skocz do zawartości

Gold digger prank


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem fejki. Koleś nagrywał już pranki fejk uberem i w każdym filmiku jest jakaś dobra dziundzia z cycem na wierzchu. Przypadek?  Na końcu tą grubą dał dla uwiarygodnienia nagrania. Swoją drogą taką "sztukę" poderwał by każdy nawet na starym składaku. Praktycznie nikt takich dziewczyn nie zaczepia to i poczuła sie wyjątkowo. Z mojego doświadczenia zaobserwowałem że grube laski są dużo milsze i bardziej rozmowne, bo są zadowolone jak ktokolwiek je zagada. Trochę przykre ale gdyby taka łania schudła 30kg i sie generalnie wyrobiła to zapewne podniosła by poprzeczkę potencjalnym adoratorom ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi_5 jest bardzo mało wiarygodny jako Youtuber. Najpierw duża drama z 2016r "Dom za 5 zł",

potem różne drobne rzeczy. Natomiast po dramie z CarVertical w 2020 całkowicie dla mnie

stracił. Pozer, patocelebryta. Teraz patrząc na miniaturki jego filmów, clickbajt'owe tytuły

odrzuca mnie.

 

Gość u mnie ma PermamentBan.

  

14 godzin temu, pozdropowicz napisał:

Moim zdaniem fejki. Koleś nagrywał już pranki fejk uberem i w każdym filmiku jest jakaś dobra dziundzia z cycem na wierzchu. Przypadek?  Na końcu tą grubą dał dla uwiarygodnienia nagrania.

Nie wierzę w ani jeden jego tekst, film. Jak dla mnie gość z kategorii "Wszystko dla sławy".

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.