Skocz do zawartości

Dlaczego w tym kraju jest jak jest? a wystarczy posłuchać ludzi na filmie


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam centralne ogrzewanie, zawsze miałem dopłatę z całego roku ok 150zł, za cały rok to nie majątek. Na początku tego roku przyszło mi 1300zl a grzałem jak zwykle. Czynsz w 3 lata podskoczył o ponad 100zł a i tak nie mam najgorzej z tego co się dowiaduję.

 

Ten sondaż fajnie pokazuje przekrój społeczeństwa, jedyna osobą która mówi coś z sensem unika tub propagandowych, szuka informacji na własną rękę (typowa szurnięta foliara, jak tak można SKANDAL!).

 

Ta banda polskojęzycznego plebsu aż się prosi o pakowanie po same kule. Plujesz im w mordę to slinę zębami łapią.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju nic się zmieni dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę i realnie nie obala rządzących, którzy każdego dnia niszczą nasz kraj. Każdy jest wkurzony a nikt z tym nic nie robi. 

Ludzie czekają na Mesjasza, boją się wziąć sprawy w swoje ręce bo rozumieją, że trzeba będzie się poświęcić, ponieść w razie czego konsekwencje, być w końcu odpowiedzialnym za siebie, swoje czyny czy słowa. Niestety kilka wieków zaborów, powstań, wojen, okupacji złamało kręgosłup narodu polskiego. Jesteśmy obecnie jego cieniem i nikt na arenie międzynarodowej nas nie szanuje. 

Najsmutniejsze jest to, że ludzie sami na to pozwolili swoją bojaźliwością, biernością. 

Czekanie na lepsze czasy nic nie da bo ich nie będzie jak władza nie będzie się nas bać. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

W tym kraju nic się zmieni dopóki ludzie nie wyjdą na ulicę i realnie nie obala rządzących, którzy każdego dnia niszczą nasz kraj. Każdy jest wkurzony a nikt z tym nic nie robi. 

 

A dlaczego by mieli wyjść? 
Dlaczego mieliby obalać rządzących. 
Przecież jest chujowo ale dla wielu osób z innym rządem byłoby znacznie bardziej chujowo.

 

 

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Ludzie czekają na Mesjasza, boją się wziąć sprawy w swoje ręce bo rozumieją, że trzeba będzie się poświęcić, ponieść w razie czego konsekwencje, być w końcu odpowiedzialnym za siebie, swoje czyny czy słowa.

Ludziom się nie chce. 
Ludzie są zarobieni.
Nawalać sie z policją? Panie, ja czasu nie mam bo zapierdalam na to by mieć na podwyższone koszty najmu mieszkania czy lokalu usługowego. 

 

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Niestety kilka wieków zaborów, powstań, wojen, okupacji złamało kręgosłup narodu polskiego. Jesteśmy obecnie jego cieniem i nikt na arenie międzynarodowej nas nie szanuje. 

Tego kręgosłupa nie było. 
Naród to wymysł XIX wieku.  Przedtem byli ludzie szlachcice myślący o sobie jako o Sarmatach i nieludzie chłopi postrzegający siebie jako "Tutejsi"
Uniwersał Połaniecki, w trosce o ratunek kraju ogłoszony nie był odczytywany bo jak to, chłop ma na mnie nie robić? W życiu, to ja juz wolę Caryce lub Cesarza

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Najsmutniejsze jest to, że ludzie sami na to pozwolili swoją bojaźliwością, biernością. 

Cwaniactwem, 
Szef dyma jedwabnika, dyma i dyma, bo w kolejce 10 kolejnych. 
Jedwabnik wybiera PiS i dodatkowo jest niż demograficzny i dodatkowo jedwabnik mający dzieci ma te 500+ i jak jest mądry to sie stabilizuje finansowo.
Szef płaku płaku bo nie może już tak dymać bo jedwabnik zwieje na zachód albo pójdzie gdzie indziej

43 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Czekanie na lepsze czasy nic nie da bo ich nie będzie jak władza nie będzie się nas bać. 

Nas czyli kogo?

Inaczej niż kobiety nie mamy wspólnego mianownika pod postacią macicy. 
Na czarne protesty chodziły kasjerki z żabki, samotne matki jak i dyrektorki regionu czy programistki.

Kierujemy się osobistymi interesami. W interesie masy osób jest to że jest rząd jaki jest.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.