Skocz do zawartości

Dziewczyny ze wschodu . Jakie one naprawdę są?


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Orybazy napisał:

Pracowałem w jednej firmie sześć lat. Niektóre ładne gdy zacząłem wyglądały strasznie gdy się zwalniałem. Różnica między 25 a 30 lat u wielu powalająca. 

Znajome ze szkoły podstawowej obecnie coś około po 30stce lub chwilę przed i wyglądają niektóre jakby podchodziły pod wiek 35-40lat. U niektórych kobiet dość widoczny ząb czasu i szczupła figura przeminęła a pojawiła się sylwetka już bardziej body positive :D

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 08:12, Lynch napisał:

Dwa lata temu miałem krótki epizod z 17 letnią rosjanką, przyjechała do siostry, poznałem ją przez znajomego, była śmieszna akcja z zapoznaniem zajeżdżam zatankować na Orlen do sąsiedniej miejscowości i podbija do mnie znajomy czy go podrzucę do dziewczyny, przez drogę mi opowiada że poznał rosjankę i nawija makaron na uszy o niej, zajeżdżamy na miejsce ona wyszła po niego mam już odjeżdżać, a on mi coś macha to się zatrzymałem podchodzi i pyta czy wbijam na mieszkanie bo przyjechała jej siostra, bez zastanowienia poszedłem. Siedzieliśmy w kuchni i rozmawialiśmy, gówniara nie umiała po polsku, ale jej siostra już tak w miarę trochę mieszkała w kraju. Opowiadała o siostrze że niedługo kończy szkołę średnią i przyjechała do niej zobaczyć jak wygląda Polska, gówniara cały czas na mnie zerkała i jak się popatrzyłem to zaraz zawstydzona, trochę po angielsku z nią pogadałem i wziąłem numer. Na drugi dzień napisałem, wieczorem umówiliśmy się i zabrałem na kebsa, na początku trochę trzymała dystans ale tu jej dotknąłem niby przypadkiem, to wziąłem za rękę, później na spacer w koło zalewu mówi że jej zimno, przytuliłem ją i pocałowałem, myślałem że mnie zje tak się przykleiła. Na kolejnym spotkaniu w żartach pytam czy ona już coś kiedyś to powiedziała że nie i jest dziewicą, pyta czy ja coś robiłem to że też nie, ona żebym nie robił z niej głupiej bo na pewno coś robiłem. Trochę przyhamowałem ze swoimi zapędami, kilka kolejnych spotkań na spokojnie i sama powiedziała że chciałaby seksu ze mną, wyszło że rzeczywiście dziewica, uczyła się robić lodzika, itp. Miło wspominam ten czas, wychodziliśmy płaciła za mnie, na paliwo też dawała i dużo seksu, czasami odzywa i gdyby była znowu w Polsce chce się spotkać, widziałem że ma teraz chłopaka, a i tak wysyła na snapie dwuznaczne foty. W porównaniu do polek całkiem inny światopogląd, dużo mnie chwaliła, ciągle że jej się podobam i jestem mega przystojny.

A ile miałeś wtedy lat? W Polsce jak się ma gdzieś 24 czy 25 lat to bardzo często  takie 17 letnie dziewczyny już nawet nie chcą porozmawiać bo im się nie podoba taka różnica wieku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2023 o 23:31, Everson napisał:

A ile miałeś wtedy lat? W Polsce jak się ma gdzieś 24 czy 25 lat to bardzo często  takie 17 letnie dziewczyny już nawet nie chcą porozmawiać bo im się nie podoba taka różnica wieku. 

 

Odpowiedziałem na priv, jak się podobasz typiarce różnica wieku nieistotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.