Skocz do zawartości

Tortura triangulacji


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć bracia,

chciałbym podzielić się z Wami jednym tematem. Mianowicie chodzi o torturę triangulacji,  w kontekście manipulacji pań 😉
Wklejam link do zapoznania się:

https://toksycznakobieta.wordpress.com/2016/09/01/tortura-triangulacji/

(treści na tym blogu pochodzą z książki pt: „Uwolnij się od psychopaty”.)

Osobiście miałem z tym przykrą styczność w moim ostatnim związku, którego przebieg opisywałem tutaj na forum. Może któryś z Was również miał pecha i spotkał się z czymś takim. W takich sytuacjach mówimy na panie „kokietki”, okazuje się jednak, że jest to w ich rękach brutalne narzędzie do manipulacji, a nie ekstrawertyczna natura, jak się zwykle tłumaczą, mydląc nam oczy :).

 

Jak można przeczytać, jest to jeden z mechanizmów który odpowiada za poczucie uzależnienia w związku i późniejszym cierpieniu przy próbie jego opuszczenia, o czym się boleśnie przekonałem na własnej skórze.

 

O powyższym problemie uświadomiła mnie dopiero pewna Pani z portalu projektowanie szczęścia, której usługi bardzo polecam. W trakcie 60 minutowej sesji doskonale rozpracowała psychopatkę z którą miałem do czynienia, co przyniosło sporą ulgę. Uprzedzając Wasze komentarze, tak wiem, to baba, ale nawet w swoich materiałach częściej zwraca się do facetów. 
 

Jak już kiedyś ktoś powiedział: „Nie ma, że kolega, to zawsze jest orbiter ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.