Skocz do zawartości

Kurs w kredyt


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, UncleSam napisał(a):

Zapytaj się kolegi jakie ma koszty i niech ci powie w koronach norweskich co ile kosztuje i ile mu zostaje na koniec miesiąca. Mam członków najbliższej rodziny którzy pracują w Norwegii od prawie 20 lat, więc wiem jak to wygląda.

 

Też mogę powiedzieć że biorę 15k zł na łapę tutaj w UK ale co z tego? Żyje tutaj i wydaje pieniądze tutaj. Nie mieszkam na pokoju że współlokatorami bo nie wyjechałem "do pracy" tylko żyć w innym kraju.

 

Jak ktoś chce sobie zarobić, wpierdalac konserwy i wrócić do polszy to idzie w ten sposób odłożyć. Ale proszę mi nie kolorować, że życie za fajerą jest piękne. Nie jest.

 

Nie wiem stary, jedno życie - jeden przypadek, kolega jest sam, kawaler, podejrzewam że tyle zarabiając oszczędza 7,8 miesięcznie bezproblemowo, wbrew pozorom życie w Norwegii jest aktualnie na bardzo podobnym poziomie cenowym co w Polsce :) 

Żeby nie było, spędziłem w sumie 3 lata w Norwegii, więc wiem doskonale jak tam wszystko działa i funkcjonuje, zawsze gadka w stylu "ale tam jest drogo" była dla mnie sygnałem, że albo jednostka ma koszta typu familia, albo bezmyślnie wypierdala hajs na na przykład używki.

15 godzin temu, elogejter napisał(a):

4k pożyczę z banku, w sobotę idę się zapisywać na kurs. Nie wiąże z tym całego życia, ale muszę coś zmienić, zobaczymy co z tego będzie. Dzięki wszystkim serdecznie za wyrażenie własnego zdania

 

 

Zdrówka. 

 

No i fajnie, powodzenia, kierowca to bardzo dobry i potrzebny zawód.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.