Jump to content

bzgqdn

Użytkownik
 • Posts

  1,160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

bzgqdn last won the day on October 24 2022

bzgqdn had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bzgqdn's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2k

Reputation

 1. I widzisz, sama się zdiagnozowałaś. Brak stymulacji ośrodka nagrody - poczucia "ja to zrobiłam tymi rękoma" Dla przykładu: - Zenek wykopał 10m rowu. Rano go nie bylo a po kilku godzinach jest. Zenek widzi efekty swojej pracy i wraca do domu spełniony. - Kaśka odpisuje na maile klientów, a nowe wciąż przychodzą w ciągu dnia. W efekcie po 8h pracy skrzynka nadal pełna, nivy odpisała na wiele i jej za to zapłacili, ale nie ma poczucia że zrobiła coś dobrego, że zapracowała na swoją pensję. Miałem to samo gdy z produkcji przeszedłem za biurko. Szlag mnie trafiał, że po 8h nic nie zrobiłem. To jest do poukładania w glowie, żeby tak pracę ułożyć zeby znaleźć to poczucie spełnienia, albo znaleźć coś po pracy co to zapewni.
 2. Hmm czy to nie odpowiednik słynnego z amerykańskich filmów snu, w którym dzieciak przychodzi goły do szkoły? Moim zdaniem siada ci samoocena i potrzebujesz jakiegoś wyzwania. Zrób to prawko A o którym pisałaś, idź na Runmageddon, zdobądź Rysy albo coś innego co dla Ciebie będzie nowością.
 3. Nie no, widzę jakie ameby czasami jeżdżą na moto, więc może dam radę
 4. Czasami trzeba być w odpowiednim miejscu i czasie, potem to profituje. Niemniej mawet wtedy trzeba coś sobą reprezentować. Nawet stanowiska rozdawane znajomym przy wódce, mają jakieś minimum wymagań - nie zrobisz wspólnikiem nawet najlepszego kumpla jesli będzie debilem. To nie jest twoja wina, że ona tam jest. Ta pani tam jest prawdopodobnie nie miała kompetencji żeby być gdzieś indziej, lub miała je ale nie miała odwagi o ambicji żeby po to sięgnąć. Tak czytam co napisałaś i poniekąd Cię rozumiem. Sam jestem na stanowisku kierowniczym i zatrudniam studentów którzy w pewnych kwestiach są lepsi ode mnie (np. modelowanie 3D gdzie ja to ołówek i kartka). Nie da się natomiast zmierzyć doświadczenia wyniesionego z lat pracy w różnych zawodach, które przekłada się na jakość pracy. Po to zapierdzielałem praktycznie od 15 roku zycia, żeby teraz pomału hamować, odcinać od tego kupony, a nie garbić się z łopatą do 65 roku życia a potem w dwa lata do piachu.
 5. No dziś tak łatwo nie ma z egzaminami: 1. Przygotowanie sie do jazdy, sprawdzenie stanu technicznego podstawowych elementów pojazdu odpowiedzialnych bezpośrednio za bezpieczeństwo jazdy sprawdzenie płynów sprawdzenie działania świateł wykorzystanie odpowiedniego stroju ochronnego sprawdzenie stanu łańcucha- jeśli jest wyposażony w łańcuch 2. Zdjęcie pojazdu z podpórki i przemieszczenie pojazdu w wyznaczonym stanowisku przy unieruchomionym silniku nie najeżdżanie na linie ograniczające stanowisko maksymalnie 3 zmiany kierunku ruchu -do tyłu, do przodu, do tyłu 3. Ruszanie z miejsca do przodu na wzniesieniu Slalom wolny-jazda pomiędzy 5 bramkami ustawionymi na placu. Nie wolno podpierać się nogami oraz nie można potrącić pachołków. 4. Slalom szybki-jazda pomiedzy pachołkami ustawionymi na placu manewrowym . 2-krotny przejazd przez bramke początkową, slalom pomiędzy 3 pachołkami i wyjazd przez bramkę końcową. Średnia prędkość jednego z przejazdów nie może być mniejsza niż 30 km/h. Przejazdy muszą się odbywać na drugim lub trzecim biegu, nie wolno potrącić pachołków oraz nie wolno podpierać się nogami. 5. Jazda po łukach w kształcie cyfry 8- 2-krotny przejazd po łukach w kształcie cyfry 8. Nie wolno podpierać się nogami, zabronione jest najeżdżanie na linie wyznaczające zadania egzaminacyjne oraz nie wolno potrącić pachołków 6. Ominięcie przeszkody -2-krotny przejazd pasem ruchu na którym ustawiona jest przeszkoda . Prędkość najazdu w wyznaczonym miejscu (wyłącznie od strony najazdu) nie może być mniejsza niż 50km/h. Przeszkodę omija się raz z prawej raz z lewej strony, tak by zaprezentować umiejętność wykonania przeciwskrętu w prawo i w lewo. Nie wolno podpierać się nogami, zabronione jest najeżdżanie na linie wyznaczające zadania egzaminacyjne oraz nie wolno potrącić pachołków
 6. Redpill idzie niestety drogą feminizmu - początkowo sensowna wiedza, a z czasem jej wynaturzenie, spowodowane redpill rage naszych braci, którzy nie mają powodzenia, tzw. "simpy" i "incele" to odpowiedniki grubych bab z kolorowymi włosami. Liznęliśmy odrobinę psychologii ewolucji, tak samo jak i one, ale idąc tą drogą, za kilka lat będziemy wyśmiewani jak dzisiejsze feministki. Mozemy tylko pokazywać dobre wzorce redpillu, wszystkich nie wychowamy.
 7. Mnie to bardziej martwi niż śmieszy. Dziś nawet w pracy miałem szkolenie n/t płci umownej i tego że ktoś che innych zaimków używać. I uwaga - nieużywanie ich lub w ogóle unikanie tej osoby to molestowanie 🙃 Quo vadis człowieku.
 8. Raaaany, co to za shit z tym profilem kierowcy, 2h na to stracilem. - Rejestracja w jakiejś wytwórni papierów wartościowych (po co mi kolejny serwis jak mam profil zaufany?) - Potrzebne zdjęcia jak do dowodu (po co mi zdjęcia jak jeszcze nie zacząłem kursu?) - Skany starego prawka (nie mają w bazie czy co?) - skan podpisu (też zaginął?) - po tem jeszcze poprawki, bo nie ten format, pliki za duże itd. Kiedyś szło się z wynikiem egzaminu po prawo jazdy i składało jeden wniosek. To ma być cyfryzacja ułatwiająca życie. 🙄
 9. No i namówiliście. Dziś zapisałem się na kurs kat. A. Trzymać kciuki proszę
 10. U mnie jakoś cayenne niespecjalnie schodzi, ale ogólnie ostre to tak, preferuję pieprz i świeży chrzan, ale mam też np. jakiś totalnie zabójczy sos z krajów arabskich przywieziony który dodaję do sosów.
 11. Kilka lat temu, testowałem takie w pracy, właśnie w celu zdalnej pomocy przy naprawach maszyn - działało ale było dość oporne, częściej szybciej mozna było komuś wytłumaczyć "czerwony bezpiecznik, na górze po lewej" niż wskazywać. Ale fakt w połączeniu z AI, dla skomplikowanych układów ma to przyszłość. Do codziennego użytku się nie przyjmie póki będzie takie wielkie. To tak jak z maskami w covidzie - do prawidłowej interakcji ludzie muszą widzieć swoje twarze, bez tego tracimy pewien element przekazu. Nie chciałbym żeby np. moja partnerka czy moje dziecko rozmawiało ze mną mając takie gówno na twarzy i jednoczesnie oglądając nie wiadomo co. Jak na razie to widzę tu przyszłość w osobnej kategorii na Pornhub.
 12. Nawet jakby miał świnię to teraz tako ubój jak jeszcze w latach dziewięćdziesiątych jest nielegalny. Jak masz świnię, to musi być zgłoszona, nie wolno jej też tak po prostu zrobić tylko trzeba mieć ukończony kurs i uprawnienia lub zawieźć do rzeźni żeby to zrobili. Dziś chyba tylko drób i króliki jeszcze można ubić bez zgłoszenia. Ciekawe jak dlugo....
 13. Areszt Śledczy Swoją droga nie rozumiem po co im to. Byly bite przez ojców i teraz tęsknią za tym, ehh...
 14. Ambitnie, choć nie wiem czy nie za bardzo na wyrost. Podoba mi się natomiast twoje "ułożenie" tematu, daje szansę że jest przemyślany. Osiągnięcie nawet 80% tego co opisałeś może być już dużym sukcesem. Podobno wyrobienie nawyku to ok 30 dni.
 15. Nie mam ciśnień w tym kierunku, ale jakby była okazja to bym się sprawdził. Mam wrażenie że niektórzy tutaj mylą inteligencję z wiedzą, a to mimo że często idzie w parze to nie jest oczywistością. IQ pokazuje jak szybko nasz mózg ocenia sytuację, oraz jak abstrakcyjne wnioski potrafi wyciągnąć. Można być niedouczonym, a i tak inteligentnym, można też być profesorem debilem (jakoś mi jedna posłanka na myśl przyszła). Wspomniane tablice Ravena robiłem już ze 7-8 razy, lubię je i są dość proste (do pewnego momentu, który jest pewnie moim limitem) są bardzo częste na zawodowych badaniach psychotechnicznych. Robią je kierowcy tirów, koparek, dźwigów itd. właśnie po to żeby sprawdzić czy potrafią szybko i właściwie ocenić sytuację. Taki operator może być prywatnie głąbem po 8 klasach podstawówki, ale jak mu się na haku ładunek obluzuje to błyskawicznie ma wymyślić jak poruszyć maszyną żeby ludzi w okolicy nie pozabijać. Na każdej wsi jest ktoś dobry w jakieś dziedzinie mimo że jej się nie uczył, robi dobry bimber, świetne spawa itd. To właśnie najczęściej ludzie z wysokim IQ którzy intuicyjnie przyswoili jakąś dziedzinę. Wspomniana Doda, która zrobiła sobie cycki. Może dlatego, że jest próżna, a może wymyśliła że ten rozmiar pomoże jej się ustawić w życiu i zarobić więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.