Skocz do zawartości

Co nas, samcow czeka w razie "w". Na przykladzie artykulu / bajeczki


Rekomendowane odpowiedzi

Zmyślone artykuły dla kobiet to standard od lat 60-tych i opowiada o tym dziennikarka co pisała takie farmazony aby zwiększyć sprzedaż produktów w reklamach. Z tym że tutaj nie ma o znaczenia to kobit yprzyjmują że to prawda, ba obity oglądając seriale myślą że to co widzą to jest prawda jak case seks w wielkim mieście co zrobił kobitom wodę z mózgu.

 

61B7bDr1+nL._SY466_.jpg

 

https://www.amazon.com/Subverted-Helped-Sexual-Revolution-Movement/dp/1586177966

 

 

Polecam wywiad z autorkę tej książki, teraz zagorzałą katoliczką

 

 

20 minut temu, Obliteraror napisał(a):

@Mariusz 1984, dzięki za link. Dawno się tak nie uśmiałem xD

 

Mężczyzna Żydem z nazistowskiej propagandy, ale w realiach XXI wieku ;)

 

PS. Polski mężczyzna, uściślijmy.

 

 

Uściślimy jeszcze bardziej Polski mężczyzna mniejszy niż 190 nie będący Chadem czyli 95% męskiej populacji

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się podpuszczać tanimi wypocinami feministek.

 

Zdradzę wam tajemnicę 🙃:

Nie ma żadnej Ani ani tego magicznego listu. Zamiast tego jest ,,kontrowersyjna” propaganda dla klików i żałosna próba prania mózgów.

 

Inne artykułu z tego papieru toaletowego online:

 

Poderwałam ojca mojego byłego, żeby się odegrać. Nie sądziłam, że tak to się skończy

Chciałam tylko pomóc przyjaciółce. Nakryłam mojego nagiego męża na jej kanapie

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam AdBlocka i nie było mi dane przeczytać kolejnego gówno artykułu o "kobiecie, która zasługuje na więcej". Czy wymyślony? Nie wiem, ale niektóre panie z dużych miast mają nieźle sprane łby między innym od wymyślonych wcześniej artykułów, które one obracają w rzeczywistość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.