Jump to content

Mariusz 1984

Użytkownik
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

406 Świetna

About Mariusz 1984

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ooo Panie:D ludzie to są jednak... Chociaż ja bym się spotkał..tak dla jaj. I rzeczywiście, jak laski widzą że z portfela wystaje Ci parę euro, to jakos tak przychylniej patrza.
 2. Kurde, jednak jeszcze są ludzie podobnie myślący jak ja. ps : plus za Rammstein w tle.
 3. I bardzo mądrze. Jak to kiedys ktoś powiedział : nie oczekuj niczego, ale spodziewaj sie najlepszego:) Witaj na forum.
 4. Maseczkę nosiłem niestety ( praca..) ale nie zakładałem na nos, tylko same usta ( przez co wiele razy dostawałem opierdol) . Szczepionki nie przyjąłem żadnej. Dziękuję.
 5. A ja konto zamknęłem miesiąc temu. Miałem nosa:p
 6. I dobrze że jesteś małomówny. Lepiej mówić mniej niż być jakimś jebanym bawidamkiem. Są kobiety które lubią tajemniczych facetów.
 7. Ja jednak wolę poruchac jedną ale solidną, niż poznać 3 ale wszystkie z siusiakami:p dzięki, postoję..
 8. otoż to. strata czasu w czystej postaci.
 9. Ale że się chwalisz, czy co? Dokładnie! Pewnośc siebie. Reszta do dodatek. Możesz miec najlepsze ciuchy i co z tego, jeśli bedziesz zachowywał się jak byś sie czegoś bał.
 10. I dobrze ze się boją. Może skończy się gwiazdorzenie Wyraz twarzy p0lki której chłop spierdolił do ukrainki musi być bezcenny
 11. Bardzo prosta zasada: im większa pustka w środku, tym bardziej robią wszystko na pokaz. Leczenie kompleksow. Posłużę się slangiem młodzieżowym: beka z takich ludzi.
 12. "O co Ci chodzi???" " Nie ograniczaj mnie"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.