Skocz do zawartości

Bo liczy się wnętrze


Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Alejandro Sosa said:

Jeżeli to nie jest pomysł faceta na siebie, to jest to subtelna forma dominacji i narzucania chłopu co ma robić, jak wyglądać... czytaj manipulacja poczuciem wartosci, samoocena etc bla bla bla... słabo to widzę

 

Wymysł żony, gość nawet nie wie na czym taka operacja polega- jak mu zacząłem tłumaczyć, to odpowiedział tylko: "będzie dobrze, nie ja pierwszy i nie ostatni robie przeszczep". 

 

Ale teraz pytanie, co jeżeli by się nie zgodził? Żona zamieniła by go na lepszy model? 

 

Wyobraźcie sobie Panowie, odwrotną sytuację, gdybyście do swojej żony powiedzieli "masz małe cycki, dobrze by było jakbyś poleciała je powiększyć do Turcji" 

 

Gdyby facet miał kompleks na tym punkcie, poczytał trochę o tym, pojechał gdzieś na konsultacje, to bym to w pełni rozumiał, ale jemu łysienie w ogóle nie przeszkadza (jak sam stwierdził), bo od lat już ma ubytki na głowie- to nie tak, że nagle zaczął łysieć, widziały gały co brały. 

 

6 hours ago, Brat Jan said:

A jak z wyglądem fizycznym? Brzuszek czy fit?

Bo może bardziej przydatna byłaby siłownia niż przeszczep włosów.

O zębach nie wspomnę o to jednak podstawa i jako takie można i w PL zrobić.

 

Fit, od kilku lat siłownia i dieta, lecz daleko mu do kulturysty. Z zębami natomiast słabo. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Alejandro Sosa napisał(a):

oj tak tak pogoni ;) robienie przeszczepu w turcji i zębów w tym wieku to jest jakiś żart. Trzeba spełniać wiele kryteriów żeby zabieg wyszedł dobrze, a i przeważnie wychodzi to tylko dobrze u artystów w tym fachu za kwotę, za którą mógłbyś kupić nową furke z salonu... a w turcji... heh przyjedzie opierzony, oszpecony kurczak. 

 

To chyba byłem u artystów bo wszystko poszło bez najmniejszych problemów, z tym, że zapłaciłem prawie 2x mniej niż w Polsce, a kwalifikację do zabiegu robiłem zdalnie z Polski (3000 przeszczepów za 4000 euro włącznie z przelotem i hotelem). Mam bliżej do 50-6ki niż 40-tki i wcześniej nie robiłem bo nie było po co. I nie, żona mnie nie wysyłała :-)

Edytowane przez Klapaucjusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Klapaucjusz said:

 

To chyba byłem u artystów bo wszystko poszło bez najmniejszych problemów, z tym, że zapłaciłem prawie 2x mniej niż w Polsce, a kwalifikację do zabiegu robiłem zdalnie z Polski (3000 przeszczepów za 4000 euro włącznie z przelotem i hotelem). Mam bliżej do 50-6ki niż 40-tki i wcześniej nie robiłem bo nie było po co. I nie, żona mnie nie wysyłała 🙂

 

I bardzo dobrze. 

 

Brad Pitt ma 59 lat, Jason Statham 56 lat i obaj wyglądają lepiej nież niejeden 40-latek, także można i trzeba dbać o siebie w każdym wieku. 

 

Natomiast co innego być pod presją partnerki, aby poddać się operacji. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2023 o 08:14, fruit napisał(a):

Także tak, Panowie którzy cierpią na samotność- z kobietą nudy nie zaznacie. 

Zaprawieni w boju, po kilkuletnich związkach formalnych bądź nie kojarzę te problemy wspólne:

bycie-w-zwiazku-oznacza-rozwiazywanie_20

 

17 godzin temu, fruit napisał(a):

Brad Pitt ma 59 lat, Jason Statham 56 lat i obaj wyglądają lepiej nież niejeden 40-latek, także można i trzeba dbać o siebie w każdym wieku. 

Mają pełno fanek, a trzymają się dobrze jak na tyle lat.

 

17 godzin temu, fruit napisał(a):

Natomiast co innego być pod presją partnerki, aby poddać się operacji. 

Ta presja nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 17:14, RealLife napisał(a):

Z tymi włosami to faktycznie jakieś jaja. Nadal medycyna nie potrafi sobie poradzić z łysieniem, pomimo że radzi sobie z wieloma śmiertelnymi chorobami.

 

Przeszczep włosów nie rozwiązuje problemu łysienia. Pacjent dalej łysieje tylko w innym miejscu. Ponoć lekarz musi wczepić cebulki włosowe w te właśnie miejsca aby było na zaś. 

Radzi sobie z  doraźnymi nie z przewlekłymi. Ciekawe czemu tu przeszczep głowy a tam nici z raka dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.