Skocz do zawartości

“Co-incydencja”


thyr

Rekomendowane odpowiedzi

 https://www.dailymail.co.uk/news/article-12623015/amp/Fury-convicted-rapists-burglars-FREE-walk-streets-week-emergency-orders-given-judges-spare-jail-prisons-full.html

 

Lacze kropki z tym co sie dzieje w strefie gazy , wcoorvem muslimuf w uk , brakami kadrowymi policji .Ponadto wciaz trwa “ inwazja “inzynierow i lekarzy na jewrope . Do tego dodac nalezy jeszcze ogromny wcoorv legalnych obywateli poszczegolnych panstw w zwiazku z postepujacym ubostwem . To szybko piertholnie .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, thyr napisał(a):

To szybko piertholnie .

No niestety nie do końca. To się stanie dopiero po zjeździe gospodarczym i jak dosięgnie upadek demograficzny (co już jest u nas i na zachodzie), ale to nastanie dopiero w ciągu następnych 10 lat.

Więc to w sumie szybko to zależy jak się spojrzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac wyraznie ze globalisci przyspieszaja z planem ale kiedy to wszystko szlag trafi raczej zalezy juz wylacznie od wytrzymalosci psychicznej gawiedzi . To bedzie raczej niekontrolowana lawina chaosu i wtedy zapewne te choojki wkrocza na bialym koniu przedstawiajac nam “solucje “ . 
W uk policja juz nawet nie przyjezdza do wlamow . Spisuja tylko raport online dla ubezpieczalni.

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni są zbyt stlamszeni słabym stanem organizmu spowodowanym złym jedzeniem oraz stylem życia, dodaj do tego maksymalnie skorumpowanych ludzi u władzy prawie wszędzie na zachodzie, wszechobecna propagandę i wychodzi ze raczej nikt się nie zbuntuje xD czeka nas raczej powolne wymarcie rozłożone na kilka pokoleń. Ludzie zbuntują się dopiero wtedy, kiedy już oczywistym stanie się, że jest już za późno. Nie ma dobrych męskich wzorców w naszej sferze, a już tym bardziej na tym forum, włączając w to naszą starszyzne, niestety. Nawet Peterson czy Rogan wie że są ludzie i tematy, o których nie można mówić, i jednym z nich jest powolne wymieranie rasy białej 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, thyr said:

@slusa ja raczej stawiam ze muslimy i inzynierowie beda zapalnikiem i ruszy lawina .

 

W Londynie połowa to białasy, 32% to białasy lokalne. Ktoś się zbuntował? XD nie mówię że nie, może zmieni się na lepsze, ale ja widzę na to marne szanse. Był niedawno taki jeden kraj w Europie co się zbuntował przeciwko bankom oraz denegeracji, ale przegrał wojnę. Niby w Rosji jest władza która jest całkiem rozsądna, ale pozostałość historyczna po II ws plus wieloetnicznosc skutecznie sprawia, że sami muszą sobie wiązać ręce. O USraelu nawet nie ma co mówić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slusa Ja bym jeszcze dodal ze ludzie sa przepracowani. Wiekszosc moze pomarzyc o pracy 40h tygodniowo 5 dni w tygodniu tylko tyra znacznie wiecej a doba nie jest z gumy. Im dluzej w pracy tym mniej czasu po pracy a to strasznie ryje psychike. Widac to na poczatku jak z etatu po 40h nagle trzeba robic po 60h. przez jakis czas. To jest dramat. A ludzie tak zasuwaja by splacic domy, samochody itd. Jak roboty.

A co do buntu w Londynie to w 2010 roku zbuntowali sie ale czarni gdy zabito jakiegos lebka przez Policje. Byly wielkie rozroby w miescie, plonely domy (caly rzad domow splonal), samochody. Wiem bo bylem tam wtedy zarobic na studia i bylo naprawde goraco. Na szczescie nie w mojej dzielnicy ale dzialo sie. Taka ciekawostka.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.