Jump to content

Tadamichi Kuribayashi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

357 Świetna

About Tadamichi Kuribayashi

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,286 profile views
 1. Plastusie nie ćwiczą na siłce. I to jest ich największy błąd. Jak ich walnie testosteron to od razu się zmieniają.
 2. @bernevek Ale mając dobry kształt głowy wygląda się dobrze nawet jakby się ostrzyc od garnka. Taka fryzura amerykańskich marines - jarhead na przykład. Trzeba mieć duże mięśnie i charakter do łysego łba.
 3. @Zbychu No i laski z kręgu znajomych to nie są raz widziane w życiu dziewczyny, które się już nigdy znowu nie pojawią, tylko regularne kumpele. A wtedy można na spokojnie sobie rozgrywać, analizować, dopytywać znajomych. A jak się dostało sygnały to można się na spokojnie zastanowić nie jak w klubie czy sklepie że trzeba od razu działać. Ale tu się nie zgodzę. W każdym wieku można coś u siebie poprawić i podnieść tym samym swoją atrakcyjność. A to ćwiczyć więcej, a to przestać chlać (brak opuchlizny alkoholowej poprawia wygląd twarzy), a to brodę zapuścić itd.
 4. Przez półtorej roku non-stop wtłaczany przekaz z TV że jest źle i trzeba się bać to nic dziwnego że ludzie chodzą tacy dobici. Jedyne osoby szczerze szczęśliwe jakie znam, to te które nie maja telewizora w domu.
 5. Ja kiedyś z nudów odpisałem lasce która mnie zaczepiła po trzech latach. I była mega podjarana, świetnie się z nią pisało, ogólnie leciała na mnie. Inna z kolei tak mnie zmanipulowała że wylądowałem u niej na orbicie będąc wręcz zakochany, a nawet się z nią nie pocałowałem. Za dużo myślisz a za mało działasz. Zresztą nie Ty jeden.
 6. Gdybyś był niedoświadczonym facetem i nie miał wiedzy z forum. to bym Ci poradził że możesz dać jej szansę. Ale skoro siedzimy tu razem i mamy wiedzę aby czerpać to co najlepsze w relacjach damsko-męskich to w sumie po co się w to ładować?
 7. @Wolverine1993 Chłopie co się z Tobą stało? Jeszcze rok temu Twoje komentarze i posty były konkretne i merytoryczne. A teraz? No teraz to nie... 😟
 8. Które pierwsze wywali ze znajomych temu bardziej zależy 🤣 Dziesięć lat temu założyłem fejsa. Wtedy to była super platforma. Pięć lat temu zrobiłem sobie przerwę i dopiero teraz znów korzystam. To jak się ta platforma zepsuła to ręce opadają. Co chwila jakiś post sponsorowany/propozycja dla Ciebie, same fejkowe filmiki, zapra od fejk kont a kanały informacyjne postują o samych złych rzeczach. Po prostu dramat. Ale za to ulepszyli narzędzia do wyszukiwania ludzi. Istna maszyna do stalkowania. I tylko po to warto to mieć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.