Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tadamichi Kuribayashi

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Świetna

About Tadamichi Kuribayashi

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Zapamiętaj tę radę: Jeśli jednak przyjdzie i będzie naganiać na Jechowych to mów żeś dopiero wstąpił do Adwentystów Dnia Siódmego, a jak to będą Adwentyści to mów żeś Jechowy. Jedni i drudzy delikatnie ujmując nie pałają do siebie entuzjazmem
 2. No przecież wahadełka to ezoteryka. Wszystko się zgadza.
 3. Weź se jeszcze wahadełko kup. Będzie Ci odpowiadać na zadane pytania.
 4. Pamiętajmy że często niemiłe dziewczyny we wczesnych latach mogły być obiektem "wyrywania dla jaj" ku uciesze tłumu. Wtedy taka osoba niechętnie i nieufnie podchodzi do zawiązywania nowych znajomości. Ja sam tego doświadczyłem. W gimnazjum byłem mocno średni z wyglądu ale nadrabiałem charyzmą. No i pewna typiara mnie bajerowała dla beki. A ja - chłopak z zerowym doświadczeniem - łykałem wszystko jak pelikan. Wiecie co było najgorsze w tym? Że jeszcze nawet na studiach, jak już się znakomicie wyrobiłem pod względem atrakcyjności, to jak jakaś laska mnie bajerowała (tym razem na serio) to myślałem że znowu kolejna robi sobie jaja. Ileż to ja tak zacnych dup zlałem... Ech...
 5. Bracie @fikakowo a więc skoro reszta ludzi nie jest ok to znaczy że też będziesz taki sam jak oni? Masz się zniżyć do ich poziomu czyli smutnych kapucynów? Olewaj wszystkich którzy się tak zachowują. A sam promieniuj dobrym humorem i otwartością. Właśnie tacy ludzie jak Ty są przysłowiową kroplą która drąży skałę. Może za jakiś czas się pozmienia i będziemy mieli mentalność jak na zachodzie Europy, gdzie wszyscy się do siebie uśmiechają. Czyj to jest problem że oni są zamknięci i nieufni? Ich czy Twój? Oczywiście że ich. Rób swoje. A smutasami i wredotami się nie przejmuj. Ja już dawno przestałem i do każdego szczerzę banana bo czemu nie?
 6. No nie bądźmy aż tak surowi w ocenie. Partnerka jasno wyraziła co jest nie tak i co trzeba poprawić w związku. Taki przejaw szczerości świadczy raczej o chęci naprawy relacji a nie o jej definitywnym końcu. I w sumie nieczęsto się to zdarza. Przeważnie kobiety tylko oceniają. Nie mówią co facet robi nie tak. I potem jak przychodzi do rozstania to facet nie wie co poszło nie tak,, przez co skazany jest na popełnianie tych samych błędów w późniejszych relacjach z kobietami. No bo po co facetowi mówić czego nie ogarnął? Żeby wyciągnął wnioski i zmienił się na lepsze? Dla innej partnerki? Niedoczekanie. Między innymi dlatego kobiety są gorszymi nauczycielami od facetów. Na każdym poziomie edukacji. Od szkoły podstawowej po uniwersytet.
 7. Klasyka gatunku. A więc jeśli raz jej z tym wybaczysz to ona za niedługo przesunie granicę dalej. I dalej. I dalej. I będzie sobie powolutku Ciebie urabiać. Na szczęście Bracia wiedzą co się święci i starają Ci się to przedstawić. Zapamiętaj jedno: Dobrzy ludzie którzy pojawiają się w Naszym życiu dają Nam dobre wspomnienia. Źli natomiast cenne lekcje
 8. Łaga czigi to akurat przepiękny otwór. Znam tekst na pamięć.
 9. Żaden mój znajomy który poszedł do wojska nie narzeka, nie jest zmęczony ponad siły ani też głodny nie chodzi. Idź na przygotowawczy. W życiu wszystkiego trzeba spróbować.
 10. To skreślasz ją, Twój umysł odpocznie od niej a za jakiś czas wrócisz myślami i wpadniesz na jedno z kilkunastu rozwiązań uwarunkowanych od Twojego SMV, samooceny itd. Po co się zadręczasz teraz myślami? Karmisz tylko negatywne emocje. A z tego i tak nic nie wyniknie. Nawet jakbyś po długim czasie rozwiązał tę zagadkę to czy to cokolwiek by zmieniło? Ja do dziś wracam myślami dlaczego pięć lat temu pewna niezbyt atrakcyjna laska mimo jej zaproszenia do siebie na noc nie dopuściła mnie do siebie. I co z tego mam? Tylko zmarnowany myślami wieczór, dzień, tydzień. A rozwiązań tej zagadki będzie niedługo więcej niż rozwiązań paradoksu Fermiego. Ale czy to cokolwiek zmienia? Nic. Poświęć czas na coś innego: - Rób pompki - Ucz się innego języka - Kup sobie lusterko by ćwiczyć uśmiech
 11. Ale nie zapominajmy że jest sporo lasek które lubią jak się je złapie za tyłek albo klepnie znienacka. Wszystko zależy od: 1. Temperamentu dziewczyny 2. Sytuacji w której ma to miejsce 3. Atrakcyjności klepującego Ale wracając do tematu Bracie @bassfreak musisz popracować na samooceną skoro pierwszy lepszy kosz wzbudza w Tobie takie zdenerwowanie. Wyczytałem kiedyś na tym forum że nawet najlepsi podrywacze, tacy naj naj naj mają skuteczność 50%. A gdzie My z nimi konkurować? W pełni się zgadzam z Braćmi którzy wcześniej pisali że trzeba kręcić z kilkoma naraz. Wtedy jak jedna odpadnie to nawet tego nie odczujesz. Jak upadłeś to wstajesz, otrzepujesz kurz i lecisz dalej.
 12. Przychylam się do tego co kolega @mac napisał. Kręć z tymi laskami którym się podobasz. Takie przymkną oko na wiele wpadek. Czy masz wiedzę na temat sygnałów które wysyłają dziewczyny gdy im się facet podoba? Jeśli nie to koniecznie poczytaj o tym. Tamta jak widać traktowała Cię tylko jako opcję. Jeden mały błąd który jednak zrobiłeś w którymś momencie skreślił Cię z listy potencjalnych przyszłych partnerów. Dobrze że to się szybko rozwiązało. Mógłbyś przez kilka miesięcy być zwodzony a efekt byłby ten sam. A jeśli chodzi o emocje wyrzuć je z siebie. Nie trzymaj ich w sobie, nie tłum ich. Przebolejesz dzień, dwa, max tydzień i wrócisz do normalności. No i z własnego doświadczenia dam Ci radę: Nigdy nie podbijaj do lasek poniżej swojego poziomu SMV bo to nie są wcale pewniaczki, one tego nie doceniają, a niewypał i kosz od laski mniej atrakcyjnej niż Ty sam boli nieporównywalnie bardziej niż od ładnej czy zbliżonej z stopniem atrakcyjności z Tobą
 13. No ale oni mają mnóstwo kasy właśnie. A w Szkocji jest największe na świecie spożycie kokainy na mieszkańca. Czymś sobie odbijają.
 14. Ale takiego który ma wygląd i prezencje (co jest kolejnym przykładem Twojego założenia, bo kobiety patrzą bardziej na wygląd niż gadane). Dlatego karakan dziś rządzi z tyłu zamiast bezpośrednio jako głowa państwa. Spójrzcie jak ludzie ciepło odbierali takiego Fidela Castro. Mimo iż był komunistą to nawet w świecie zachodnim budził respekt i uznanie. Tu, jak nigdzie indziej odzwierciedlenia mają słowa że nie ważne co mówisz, ważne jak wyglądasz.
 15. Dodam jeszcze: - Beznadziejne powietrze (cała Polska pali węglem jak szalona. Wskaźniki szkodliwych substancji na czerwono i fioletowo w sezonie grzewczym to już norma) - Niezdrowa, przetworzona żywność (walenie ton antybiotyków do mięs, pełna gama dań gotowych, do tego Polska kuchnia to tłusta kuchnia) - Za mało sportu (brak czasu i chęci)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.