Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tadamichi Kuribayashi

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Świetna

About Tadamichi Kuribayashi

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @SobolAlliv Skoro tylko seks wchodzi grę to z nią flirtuj jeśli chcesz ją przelecieć. Jeśli nie chcesz to ją olej.
 2. No o ogólnie pojęte podrywanie. Ja spędziłem kiedyś 9 miesięcy kręcąc z laską i żadnych konkretów z tego nie było i powiedziałem sobie że nigdy więcej tyle czasu nie poświecę na tylko jedną dziewczynę bo życie jest za krótkie. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Byliście na randce jakiejś?
 3. @devilPół roku podchodów i żadnych konkretów nie było? Może laska chciała czegoś więcej i straciła cierpliwość? Przez tyle czasu to można kilka związków przejść.
 4. Ja gdy zacząłem czytać to forum i zrozumiałem jakie manipulacje i shit-testy robiła moja była i jak sobie ze mną pogrywała traktując mnie jak śmiecia i bankomat to dobrze że ze mną nie mieszkała i że nie byliśmy parą już od roku bo jakby wtedy była na długość dłoni to prawdopodobnie miałbym sprawę za pobicie. Mówię o tym momencie kiedy do mnie dotarło jak ona sobie pogrywała. O momencie wyjścia z matrixa. Biorąc pod uwagę że to była tzw. idiotka bez szkoły to byłem zdumiony jej sprytem w tych kwestiach. Do dziś jak sobie o tym pomyślę to dostaję drgawek 😡 Na szczęście to już się nigdy więcej nie powtórzy.
 5. Sprawdza Cię czy Ci na niej zależy. Sama się pewnie pogubiła w ocenie tego w jakim kierunku zmierza Wasza znajomość. Jeśli Ci się podoba to spytaj czemu Cię zlewa. Ja od teraz staram się doprowadzać sprawy związane z szeroko pojętymi "lofkami" do samego końca żeby potem w przyszłości nie gdybać jak się mógł potoczyć scenariusz.
 6. My chyba zapominamy że większość z tych facetów chciała ją tylko przelecieć. Nieważne od tego co deklarowaliby na początku. Czy My Bracia też nie nawijamy laskom makaronu na uszy tylko po to aby zaruchać? Nie przeszkadzało im to że jest imprezowiczką, że dużo pije. Bo to przecież jasny sygnał - weź mnie na imprezę, upij a potem będzie się działo. Ta rozmowa o podduszaniu tylko to potwierdza. A chłopacy poodpadali przy pytaniach o wiek i wzrost bo wiedzieli że ich nie będzie chciała po prostu. Poza tym portale randkowe takie jak Tinder to są po to aby umawiać się na seks a nie żeby znaleźć kogoś na całe życie
 7. Przede wszystkim zacznij czytać forum. Tu jest bogactwo wiedzy i spisanych doświadczeń. Zdobędziesz dzięki temu ogrom wiedzy teoretycznej która pozwoli Ci na podjęcie działań praktycznych.
 8. Szybko wyszedłeś z Matrixa. Ja dopiero w wieku 30 lat. Baw się dobrze Młody
 9. @Wolverine1993 A ile razy? To trzeba przez kilka dni rano i wieczorem i to zależy od stopnia zapchania zatok. Irigasinem z apteki. Ja wiem że to zwykła sól fizjologiczna ale przynajmniej jest sterylna i ma buteleczkę-aplikator wygodną. Ja mam krzywy nos ponieważ mając zapchane zatoki w dzieciństwie spałem zawsze na jednym boku bo oddychałem tylko na jedną dziurkę przez to. Ostatnio też zmieniłem sposób wysmarkiwania się - odchylam głowę do tyły, lekko dociskam górną część nosa z dwóch stron i na maxa wypuszczam powietrze nosem. To jeden z moich kompleksów i może też kiedyś się zdecyduję na operację.
 10. Już od ponad pięciu lat wszyscy mówią że już za chwilę, że zaraz runie ten cały rynek nieruchomości i co? I nic. Ceny coraz wyższe
 11. Persowie to nie Arabowie tak gwoli ścisłości. To dwa różne ludy. A fakt że lwia część dziewczyn jest łatwowierna i że można im nakręcać makaron na uszy wykorzystują z powodzeniem i Nasi rodzimi podrywacze. Nic odkrywczego.
 12. Śmiesznie to brzmi patrząc na to że niektóre kobiety specjalnie wzbudzają w partnerze poczucie zazdrości opowiadając o swoich adoratorach albo o tym kto próbował je poderwać ostatnio.
 13. @ciekawyswiata Ja ostatnio staram się zacieśniać relacje z rodziną dalszą i bliższą. Zacząłem wysyłać regularnie kartki nie tylko na święta Wielkanocy czy Bożego Narodzenia ale też z okazji imienin każdemu wujkowi i cioci. Wysłałem też paczkę dla mamy w której była znakomita herbata i kosmetyki odpowiednie dla osoby w jej wieku, częściej również do niej dzwonię. Mając te dwadzieścia-kilka lat trochę się odciąłem z powody zmiany miasta zamieszkania ale teraz zaczynam te relacje znów pielęgnować. Jeżeli nie masz toksycznej rodziny to powinieneś postąpić podobnie. Na pewno to zaprocentuje.
 14. @ciekawyswiata Ja przez ostatnie pół roku odciąłem się od świata i przeżyłem to samo. Z moimi kumplami łączył mnie alkohol + coś mocniejszego. Ostatnio jak się widzieliśmy to stwierdziłem że to już nie to samo. Nie mam już z nimi o czym pogadać zbytnio. Tylko o imprezach i pierdołach. Nowe tematy którymi zacząłem się interesować (np. geopolityka czy astronomia) są im obce więc prowadziłem raczej monolog. To normalnie że myślenie człowieka się zmienia wraz z wiekiem. U Ciebie jak widać jest podobnie. Przyjaźnie od dzieciństwa do dorosłości są dosyć rzadkie w końcu. @self-aware Znakomicie to ująłeś. Mam tak właśnie tylko nie potrafiłem tego w jednym zdaniu wyrazić. Aż to sobie zapiszę na kartce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.