Skocz do zawartości

Zwrot w pandora gate Krzysztofa Gonciarza


Matanjah

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krzysztof Gonciarz opublikował obszerną odpowiedź na wykręconą na skalę Polski dramę. Jak dla mnie grubo, jeśli mu wierzyć to można człowieka skończyć mając tylko telefon w dłoni i parę wiadomości, co za świat.

Co o tym myślicie? szczególnie w kontekście tego co pisali bracia na forum w temacie który był poruszany niedawno o pandora gate.

Jeśli to się potwierdzi co grozi takiej stalkerce w tym przypadku?

Piszcie, jestem ciekaw waszego zdania na ten temat, media już zaczynają produkować artykuły.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Matanjah napisał(a):

Krzysztof Gonciarz

Otwarta relacja , k...wa świat staje na głowie otwarta relacja, otwarte to mam, ale wrota do kibla, żeby przewietrzyć, zielone światło do kurwienia się na lewo i prawo, albo zdobycie dobrych genów, żeby ten białorycerzyk wychowywał, posłuchałem kawałek z zażenowania musiałem się przejść po pokoju.  Nie chcę prawaka, chcę lewaka faceta, i chcę mieć z nim, dzieci, a to, że będzie słabszy mentalnie, głupszy, będę na poziomie biologicznym nim gardzić co z tego, że dzieci jak dorosną będą miały łajzowatego ojca, słaby wzorzec męski.

Edytowane przez Druid
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.