Skocz do zawartości

Sexfriends!


olek163

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że nie.

 

Po Sylwestrze, Trzech Króli, potem Matki Boskiej Gromniczej i Wielki Post (to już na pewno nie warto). Wielkanoc w tym roku późno więc zaraz majówka, a potem wakacje. Jak nic nie zrobisz do wakacji to w czerwcu sensu najmniejszego nie ma. Po wakacjach kilka tygodni i wszystkich świętych, a potem znowu Boże Narodzenie i Sylwester.

 

Jak widzisz wszystko przeciwko tobie. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.12.2023 o 15:45, Kiroviets napisał(a):

To żaden z Ciebie piwniczniak- podrabianiec jakiś.😜

Z Ciebie taki piwniczak podejrzany a nie wiesz jaki rekord miałeś siedzenia w piwni xD Prawdziwe piwniczaki pamiętaja . U mnie to 5 dni było kiedyś a czasem 6.

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 27.12.2023 o 18:08, Piter_1982 napisał(a):

Pewnie, że nie.

 

Po Sylwestrze, Trzech Króli, potem Matki Boskiej Gromniczej i Wielki Post (to już na pewno nie warto). Wielkanoc w tym roku późno więc zaraz majówka, a potem wakacje. Jak nic nie zrobisz do wakacji to w czerwcu sensu najmniejszego nie ma. Po wakacjach kilka tygodni i wszystkich świętych, a potem znowu Boże Narodzenie i Sylwester.

 

Jak widzisz wszystko przeciwko tobie. 

W końcu udało się pogadać. Najpierw nie umiałem sprzętu ogarnąć potem ona wyjechała na ferie i tak nam zeszło, ale w końcu się udało. Dowiedziałem się jednak tego co już mi wszyscy pisali. 1.  Mam niski poziom własnej wartości   2.  Potrzebuję relacji koleżeńskich  3.  Brakuje mi kontaktów seksualnych. Mam pogadać o tym ze starymi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.