Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  967
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

610 Świetna

1 Follower

About Piter_1982

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1494 profile views
 1. Ok, nie wiem jak wygląda sytuacja. Natomiast wiem, co miasto odwala. Z jednej strony wyrzuca miliony na jakieś akcje, w stylu tęcza na placu zbawiciela (tylko u nas mają promować UE) a z drugiej specjalnie tak ustawiają znaki, żeby ludzi łapać. Przykład stanąłem wydawało mi się prawidłowo. Okazało się, że to strefa zamieszkania i można stawać tylko na wyznaczonych miejscach. Których brak, przed budynkiem gdzie przyjmują lekarze. Za to miejsca pełno, no ale nie wyznaczone. Żeby było śmiesznie jak poszedłem do Straży spotkałem się z gościem co dostał mandat w tym samym miejscu. Strażnik był przygotowany. Pokazał mi zdjęcia znaku, tylko, że praktycznie jest zasłonięty przez krzaki i reklamy w pasie drogowym. Powiedział, że mogę sprawdzić i pomierzyć, że wszystko jest ok. Łatwiej im zdjęcia zrobić jak wysłać Zieleń miejską, żeby przycięła. Ja już straciłem nadzieję, póki nie będzie odpowiedzialności za decyzje w budżetówce to wszystkie pieniądze podatnika zawsze pójdą na marne.
 2. @MaxMen dobrze mówi, nie idź - dadzą do sądu, potem komornik doliczą parę stówek, ale nigdzie tyłka ruszać nie będziesz musiał. Możesz zrobić przelew przez internet. Albo nie płać, jak zamienią na areszt, to się wyśpisz za wszystkie czasy. Tak poważnie, to boczkiem to nie przejdzie. Sąsiad rzeczywiście mógł podłożyć ci świnie, pamiętaj funkcjonariusz zawsze na służbie. Z drugiej strony są tacy, że chętnie pomogą, znajomemu. Ciężko wyczuć. Raczej na piękne oczy nie przejdzie. Moim zdaniem szybko do lekarza. Jak będziesz miał zaświadczenie, czy zwolnienie, że dostałeś grypy żołądkowej, to raczej dadzą spokój. Jeśli leczysz się na coś na stałe to też możesz spróbować. Wytłumaczysz, że miałeś biegunkę więc nie będzie im się chciało z tobą ciągać. Muszą wyrobić statystykę, a ryzyko, że jednak mandatu nie dostaniesz w takim przypadku jest spore. Jeśli uznają, że jest szansa, że wygrasz raczej odpuszczą. Taka jedna rozprawa to naprawdę dużo pracy (papierkowej) dla strażnika, więc chce mieć pewność, że dociśnie klienta.
 3. Jeśli jesteście umówieni na jakiś dzień na wysłanie zlecenia, to dwa dni wcześniej wysyłaj w kopi jawnej do wszystkich którzy, do ciebie wydzwaniają, że prosisz żeby wysłała ci listę zadań w terminie. ps. Nie zawsze musisz odbierać telefon ps2. To był błąd, ale nie ma co się przejmować, ja też byłem taki hop do przodu, a potem przeszli po mnie jak walec, na czele z człowiekiem który dzięki ,mnie jest dziś milionerem (dosłownie, a zarabiał dwie średnie krajowe). Nie ma co żałować, jeśli nie boisz się pracy to zawsze można rozważyć jej zmianę, mnie zawsze wyszło to na zdrowie.
 4. Pani aż palec z wrażenia zaczęła ssać. ps. Absolutnie nie świadczą reakcje, o tym jakie te panie są. Chodzi mi tylko jakie emocje wywołuje jednak auto (oczywiście zaraz ktoś powie merc jak merc, wszystkie nowe są takie same).
 5. Czerwona herbata - ja brałem tę z Piotra i Pawła, zależało mi na regularnych porannych wypróżnieniach. Bez problemu jak wieczorem sobie wypiłem.
 6. W 4 godzinne ciała autor wspomina o kulturyście wegetarianinie. Z tego co pamiętam dużo fasoli, kalafior i kiszonki, polecam książkę i bloga, przeszukaj pod kątem tego co cię interesuje zanim zaczniesz eksperymentować.
 7. Polecam poczytać badania, albo porozmawiać z lekarzem 1. uwaga na wątrobę 2. uwaga na nerki 3. na jelita ogólnie warto zrobić badania. Bo np. przy niedoborze witaminy K2, można trwale uszkodzić sobie nerki. Stosowanie tej diety bez przygotowania to trochę jak jazda w wyścigu autem z salonu nawet bez wymiany klocków i oleju. Może się udać.
 8. Pewnie, byle nie hetoronormatywna, a najlepiej afroamerykański trans wyznania mojżeszowego.
 9. Nikt raczej nie kupi używki. Co innego po babci. Niestety jeśli to "sieciówka" to pewnie co najwyżej można sprzedać go za maksymalnie 20% tego co zapłaciłeś - lombard czy jubiler kupi to w cenie złomu. Niestety mają zbójeckie marże, a ich diamenty to praktycznie piasek (w hurcie po kilka zł za sztukę, potem na certyfikacie dumnie wpisują sumę tych ziarenek). Do braci jeśli ktoś myśli o kupowaniu biżuterii lepiej iść do jubilera. Może nie pierwszy od razu bo też zdarzają się naciągacze, ale można znaleźć takich, że za równowartość tego z sieciówki zrobią na prawdę piękną rzecz.
 10. Nie należy wg. prawa. Majątek zgromadzony przed ślubem jest indywidualnym majątkiem. Pułapka tkwi raczej w nieuczciwym rozegraniu przez panią, graniu (fałszywą) niebieską kartą itp. To jest chore, że w takich sytuacjach prawo nie pozwala się bronić.
 11. Jeśli to dla niego duży wydatek to nie. Niech lepiej kupi na siebie, a razem lepiej wynajmować. Niech się też zastanowi czy chce wchodzić teraz w mieszkanie, rynek przegrzany na maksa wg. mojej opinii.
 12. @onufry jedne z biskupów przywołał badania, że w kościele(w Polsce, żeby nie było niedomówień) od 4 -7% procent duchowieństwa ma takie skłonności, kiedy to redaktor mówił o 1% w stosunku do 1 promila w całym społeczeństwie. Chodzi właśnie o to że pedofile w sutannach nie są skazywani. Gdyby brać tylko statystyki wyroków pod uwagę to okaże się, że w Polskich małżeństwach kobiety nie stosują przemocy a są tylko ofiarami.
 13. Ja strzygę, a potem krem do depilacji. Niestety przy goleniu zawsze się pozacinałem na mosznie.
 14. Alternatywa jest jedna. Alternatywy to była nazwa ulicy, właśnie wymyślił ją jakiś nieuk z partii i to było m.in. śmieszne w tej nazwie i serialu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.