Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1153
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

779 Świetna

1 Follower

About Piter_1982

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1811 profile views
 1. Moim zdaniem idź do niej i wal prosto z mostu: - Słyszałem, że się puszczasz. Jeśli miałabyś ochotę, to ja i owszem bardzo chętnie.
 2. Najpierw zapytaj zleceniodawcę czy może być umowa, czy tylko FV. Jak masz znajomego co ma firmę i może wystawić fakturę, to najłatwiej żeby na firmę kupił Ci coś za 400 zł netto (Vat'em możecie się podzielić). Więc jeszcze lekko do przodu będziesz. Zależy jaka firma i co może wpisać.
 3. Kiedy kończysz kurs (egzamin)?
 4. No więc co warto, a co trzeba sprawdzić. Szykuję się do zakupu domu. I teraz pytanie, to że w księdze wieczystej mogę sprawdzić kto jest właścicielem i czy nie ma hipoteki wiem. Drugie co przychodzi mi do głowy to plan zagospodarowania przestrzennego, ale sa jeszcze jakieś inne rzeczy? ps. z góry dziękuję wszystkim za porady ekonomiczne, decyzja jest przemyślana i policzona, dodatkowo podyktowana osobistymi planami z których nie chcę się tłumaczyć na forum.
 5. Nie wiem jak z płaceniem. Ale z drzwiami to były w szoku wszystkie, młodsze to nawet nie rozumiały co ja wyprawiam. Miny bezcenne. Może akurat takie środowisko biznes/przemysł.
 6. Zależne od wielu czynników. Moim zdaniem finansowo się nie opłaca, ale emocjonalnie już tak. A spokój jest wart żeby za niego zapłacić, pozwala też skupić się na zarabianiu. ps. moim zdaniem zakup małego mieszkania jest jak najbardziej sensowny. Najmniejszy problem jest z wynajmem kawalerek. Każdy Ci to powie. Masz też swoje miejsce na Ziemi, rzecz nie do przecenienia.
 7. Zadzwoń do Lwa-Starowicza. Mówił kiedyś, że żadnej diagnozy nie postawiłby bez rozmowy i badania pacjenta. A tu proszę opis od osoby, która na pewno racjonalnie nie ocenia swojego partnera i szast prast 100% pewności. Medycyna czeka na twoją metodę, określania orientacji.
 8. Biorąc pod uwagę potencjalne problemy, cena za poradnik rozwodnika wydaje się śmiesznie niska. Ja bym założył fundację i od niej wynajmował. Pani bym za wiele nie tłumaczył.
 9. Wytłoczki rozpraszają dźwięki, tłumią słabo.
 10. Uczciwość Rzetelność Terminowość Dobre portfolio. W tym roku przerobił 6 "twórców witryn". Jedna kobieta, jako tako dała radę, nie potrafiła jednak ustawić dwóch wersji językowych. A wymagań nie mam jakiś dziwnych, formularz, newsletter, linki do pobrania, galeria, itp. I teraz pytanie zrobiłeś taka przynajmniej jedną stronę od podstaw, czy wydaje Ci się, że umiesz bo pojedyncze wtyczki się tak łatwo wgrywa.
 11. Powiedź, że możesz rozważyć ten trójkąt i że myślisz, że aktualna sympatia może by i na to poszła, tylko nie macie z kim zostawić psa i idź po popcorn i colę.
 12. @Vand różnie bywa. Akurat argument, że rodzice powinni wspierać dziecko finansowo do 30 jest najgłupszym z możliwych przy rozważaniu późnego rodzicielstwa.
 13. Słowianin i tak i nie. Ziemia - przy zapowiadanym kształcie budżetu Unijnego to rolnictwo u nas dostanie i to ostro po tyłku. Lokalizacje działek może i tak, ale nigdy nie wiesz gdzie zrobi się modnie. U mnie w ciągu 15 lat zmieniło się całkowicie. Miejsce gdzie było najtańsze działki i kiła, jest teraz najmodniejsze, bo pojawił się jeden inwestor, który wychodził sobie w mieście skomunikowanie tej części miasta. Wybudowane dwie drogi, zmieniono plan obwodnicy i nagle rudery zyskały po 10 razy na wartości. Natomiast z miejsca gdzie kiedyś było najmodniejsze zrobiły się nieznośne do życia. Ceny działek spowodowały, że zniknęły stamtąd jakiekolwiek usługi. Stoją tylko domy, do których jeszcze dojazd zrobił się utrudniony po przebudowaniu innego węzła komunikacyjnego w mieście. Wszystko zależy od priorytetów i to o czym ludzie zapominają trzeba wszystko dokładnie policzyć i najlepiej zaczynać od małych przedsięwzięć.
 14. https://fakty.interia.pl/pomorskie/news-niefortunna-wizyta-starszy-pan-dlugo-czekal-na-zone-przed-ga,nId,3338287
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.