Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  420
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

239 Świetna

1 obserwujący

O Piter_1982

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

632 wyświetleń profilu
 1. "Czarnorycerskie" teksty piosenek

  https://www.youtube.com/results?search_query=chryzantemy+złociste+oryginał
 2.  Jak zbudować ziemiankę? 

  @wojkr Kiedyś wszedłem do takiej cysterny kolejowej. Nie wyobrażam sobie tam przebywać dłużej niż kilka minut. Raczej ciężko byłoby to wymyć. Myśleliśmy kiedyś o wykorzystaniu jej jako pomieszczenia, ale jak wgłębiłem się w temat to podziękowałem. Jako magazyn na chemię to może by jeszcze zdało egzamin. Rzeczywiście gruba blacha, kolej czasami robi robi wyprzedaże. Mają oddział który wyprzedaje nie potrzebny im już majątek. Natomiast ciekawie może być z zakopaniem wagonu/autobusu? Gdyby jeszcze wolne przestrzenie zalać betonem, a potem całość pomalować np. farbą do malowania okrętów? Kiedyś myślałem o kupieniu dwóch mini autobusów i zakopaniu jednego a drugiego używaniu jako kampera. W zależności od potrzeb miałbym sprzęt w jednym albo w drugim. To było w czasach jak planowałem zakładać rodzinę. W tej chwili nastawiam się na jak najszybszą ewakuację.
 3. Superstawy - Pavel Tsatsouline

  W sumie to od kilku lat mam tę książkę, ale tak naprawdę ćwiczę od niecałych dwóch, robię tylko 4 ćwiczenia z "wielkiej szóstki" poziomy: pompki 6 przysiady 5 podciąganie 4 (prawie 5) wznosy 4 @śliski ręcznik fajnie to podsumował. Oprócz smarowania gwintów, stosuje napinanie ciała (ściskanie pośladków :-) ) w sumie dawno nie czytałem tej książki, więc warto by odkurzyć wiadomości. Ma ją mój przyjaciel i on ćwiczy ostro wg. wskazówek, jest zachwycony - ale trenuje boks tajski i ma zupełnie inne priorytety.
 4. Teraz pewni nie pomoże, ale na przyszłość, jest coś takiego jak recepta farmaceutyczna, tzn. farmaceuta może wydać lek z apteki jeśli uzna, że jest taka potrzeba. Ja np. kiedyś zgubiłem bardzo mocny lek przeciwbólowy na wyjeździe. Dokładnie mnie przepytała pani z przebiegu choroby, kto prowadzi itp. i wydała (swoją drogą miałem takie dreszcze, że alternatywą byłoby wezwanie pogotowia).
 5. W Amerykańskiej edycji Idola, Jurorka pocałowała uczestnika bez jego zgody, podejrzewam, że gdyby było na odwrót to całujący pożegnałby się z karierą zanim wyszedłby z budynku. http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-katy-perry-najjasniejsza-gwiazda-american-idol,nId,2557748
 6. Superstawy - Pavel Tsatsouline

  Nie, zdecydowanie nie. Ja raczej byłem całe życie anty jakikolwiek sport czy ruch, a teraz widzę znaczący progres swojej sprawności. Polecam jeśli ktoś startuje z całkowicie zastanym, wymizerowanym ciałem tylko, że tu nie ma szybkich efektów.
 7. Szukam dobrego internetu

  Dowiedź się co mają twoi sąsiedzi. Tak naprawdę to dużo zależy lokalnie od tego jak działa dana firma. Jak zobaczysz kogoś kto wygląda na studenta na klatce, zagadaj nie ugryzie.
 8. Superstawy - Pavel Tsatsouline

  Naprawdę pana na forum? WTF? Ostatnio laska do której podbiłem też mi pan i pan. ech 30 już przekroczona dawno, ale czuje się na 18 więc darujmy sobie takie tytuły. Zachowanie zdrowia, gibkości, podniesienie ogólnej sprawności i siły (ale bez konkretnych dalekich celów treningowych). Próbowałem ćwiczyć z nagim wojownikiem. Teraz wiem, że brak progresji mnie wykończył i zniechęcił. Przemawia to mnie idea odkładania siły do banku opisana w skazanym. Z nagiego natomiast zapamiętałem technikę smarowania gwintów - stosuję do ćwiczenia, które aktualnie najgorzej mi wychodzi. ps. Nagiego czytałem dawno, skazanego mam i zaglądam od czasu do czasu, szczególnie jak zaczynam nowe ćwiczenie.
 9. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia/wiedzę nie z internetu o takim sposobie żywienia. Pytanie które mi się nasuwa jak długo po zjedzeniu nabiału nie można jeść mięsa. Bo wiem że nie można mieszać. Mam jeszcze kilka innych, ale to jak ktoś się odezwie.
 10. Czy ktoś zna tę książkę? Warto? Aktualnie ćwiczę wg. skazany na trening dwa razy w tygodniu + od czasu do czasu jakaś inna aktywność.
 11. Poczytajcie o żonach Stephena Hawkinga.
 12. Ciężka sprawa - proszę o radę

  wreszcie to napisałeś !- gratulacje
 13. Ta, sprawdź źródło, bo coś mi się wydaje że to taki Afrykański Aszdziennik ;).
 14. Matematyka od podstaw

  Do podstaw polecam Kiełbasę (podręcznik przygotowujący do matury, nowy ale naprawdę dobry). Całki, szeregi itd. - Wronę. (Wrona i Kiełbasa to nazwiska ) .
 15. Jeśli zasłużyły. Piękne. Pamiętam jak kiedyś na dzień kobiet przynieśliśmy kwiaty tylko tym, które zorganizowały nam dzień chłopaka (to było w okolicy 2005 - więc jeszcze o dniu mężczyzny słabo było słychać, jeśli w ogóle). Część pań które ostentacyjnie olały dzień chłopaka, siedziała z fochem i musiała przełknąć "tę zniewagę".
×