Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1088
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

735 Świetna

1 Follower

About Piter_1982

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1756 profile views
 1. a w łóżku kolega😜 , cały na biało😂.
 2. Jeśli ta pani to przedstawicielka kobiet, to udowodniła jedno, że kobiety nie umieją liczyć. W obecnym Sejmie i Senacie jest więcej o 10% kobiet niż w poprzedniej kadencji. W sumie nie powinno to nikogo dziwić, przecież lewica od dawna nawołuje porzućmy naukę w imię ideologii.
 3. Urabianie dzieci to będzie standard. Spotkałem na ulicy ex mojego kolegi. Przywitałem się z nią i nimi, bo zawsze się lubiliśmy, a to no widzisz ty jesteś dobry a X to się rodzina znudziła, już mu dzieci nie potrzeby i spogląda na swoje bąbelki. Aż się rzygać chciało.
 4. @Pablo85 z domu może wynieść coś chce. Któremuś bratu żona ukradła kolekcję płyt i sprzedała. Jak pójdziesz do prokuratury to cię wyśmieją. Wynieś co się da i ukryj. Oczywiście to super mało prawdopodobne, ale może warto zawalczyć o wyrok "wyłącznie z winy małży".
 5. Naprawdę obejrzyj jeszcze raz i zwróć uwagę na dialogi Grosa i Ola. Szczególnie na to co nie jest powiedziane w prost.
 6. Olo swoimi intrygami doprowadził do tego, że Gros chciał zabić Franza. Skumał się z mordercami jego przyjaciół i pomógł zorganizować zamach na życie Franza. Kobieta była tylko "kropką nad i". Wolfa nie zabił, a nawet uratował mu życie.
 7. Jak nie jestem pewien intencji to zawsze pytam "A dlaczego pytasz?" głupie uśmieszki i kończy temat, działa też w rozmowach biznesowych. Ostatnio wykonawca chciał nas przepytywać z podziału zadań i hierarchii u nas w firmie:).
 8. Wszelkie pełnomocnictwa wygasają w chwili śmierci. Jak wypłaciła pieniądze kartą dziadka po jego śmierci, a nie swoją do wspólnego konta to popełniła przestępstwo. Po pierwsze centralny spis rachunków.
 9. Podczas spotkania biznesowego czy burzy mózgów wypada kontrolować czas, za to gapienie się co chwilę w smartfon jest moim zdaniem nie tylko nie kulturalne ale rozbija koncentrację współrozmówców.
 10. Roboczy Casio, prawdopodobnie zmienię niedługo na Orient albo Seiko. Do garnituru Omega. Nie używam żadnych funkcji, wystarczy mi godzina i estetyczna klasyczna forma.
 11. Ku przemyśleniu. Mam kumpla, który całe dzieciństwo mówił jak to ojcu wj** jak dorośnie. Rodzice się rozwiedli i mamusia najeżdżała na tatusia z którym nie miał w ogóle kontaktu, tylko alimenty. Teraz ma 40 lat i co? Jak ojciec był w szpitalu, to przy łóżku, odwiedziny często, a to mamusi 3 razy w roku. Wigilia, Wielkanoc i jakieś rodzinne spotkanie. Nawet na dzień matki nie dzwoni. Pocieszające jest to, że czasami tak kończą te toksyczne..
 12. https://www.swiatobrazu.pl/sztuczna-inteligencja-100-000-portretow-nieistniejacych-ludzi.html Można brać z banków zdjęć... ale podejrzewam, że będzie to niezgodne z regulaminem Tindera. A większość banków nawet jeśli zdjęcia są bezpłatne nie pozwala ich na używanie w sposób naruszający prawa innych osób.
 13. Niestety z tego co kojarzę to ona jest współwłaścicielką albo nawet właścicielką firmy, którą Krzysiek prowadzi w Japonii. Ze względu na to, że zmieniło się tam prawo w międzyczasie może mu być bardzo trudno wejść tam z innym podmiotem.
 14. OnTest Game - włącz testowanie (gier)/ włącz testosteron do gry Bogaty Dobry Samiec Marek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.