Jump to content

Piter_1982

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,050
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,676 Świetna

1 Follower

About Piter_1982

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,495 profile views
 1. @Zwykły Facet gdyby nie zarobki, to myślę, że praca nauczyciela (jeszcze dodatkowo w męskim) liceum, może być jednym z bardziej satysfakcjonujących zajęć. Ja lubiłem bardzo udzielać korepetycji, szczególnie tym niegrzecznym i niewyuczanym. Okazywało się, że najczęściej niechęć do fizyki/matematyki wynikała z braków, które powstały w momencie gdy nie pani chciała tłumaczyć ciężkich rzeczy, tylko kazała się uczyć tego na pamięć bo tak łatwiej. Nie wiem czy rozumiesz komizm sytuacji. Na fizyce kobieta, dawała te same zadania co były na lekcjach nie zmieniając nawet treści i danych. Na lekcjach ja
 2. Dla mnie dziwne jest to, że pani tak spokojnie kończy mycie auta. Czemu od razu nie zgłosiła? Po przebierańców by momentalnie przyjechali. Myślę, że prędzej to była jakaś osobista sytuacja.
 3. Obejrzyj koniecznie ten odcinek (ogólnie polecam serię): https://www.youtube.com/watch?v=WGZvZPn5zWA koledze też możesz podesłać.
 4. Dla ciebie to było wielkie zagadanie, dla niej byłeś jednym z kilku przed każdym seansem. Tu nawet nie chodzi o chęć atencji, podejrzewam, że nie ma czasu weryfikować (bo jak), a scenariusz pewnie często wygląda tak. Imię, miejsce pracy i cyk można wysłać pena na facebooku.
 5. 1. Lidlolot - to dopiero cudo chociaż droższy kilkakrotnie. 2, etui na klucze - do tej pory zawsze miałem dziury w plecaku i po jakimś czasie musiałem wymieniać
 6. To nie znak, a rozkaz. Opatrzność karze kupić pierścionek i przestać się wygłupiać w związki na odległość. ps. już dziś możesz zadbać o podwyższenie zdolności kredytowej, przemyśl to!
 7. Jeśli cena mieszkania od rodziców nie będzie bardzo atrakcyjna ja bym się nie pchał w tej chwili w druga nieruchomość. Osobiście stawiałbym na złoto i srebro. Jeśli chcesz być mobilny to nie ma jak monety bulionowe z wybitą wartością. Przewozisz je wtedy przez większość granic jak gotówkę. Najlepiej kupione anonimowo. Z mieszkaniami nie wiadomo co miłościwie nam panujący wymyślą. Mogą chcieć pojechać z kamienicznikami. Po drugie jak masz jedno mieszkanie, w którym jesteś zameldowany, możesz w łatwy sposób zrobić tam najem okazjonalny. Jak masz dwie nieruchomości, a ktoś tam sprowad
 8. Nie miałem okazji pracować stricte naukowo. Mój biznes jest blisko badań, niestety znam układy i układziki (od ustawiania wyborów, przez przekupywanie lub zastraszanie studentów po kryminalne zachowania przy przetargach), aż za dobrze na dwóch uczelniach. Znam towarzysko kilkunastu albo więcej tzw. samodzielnych pracowników naukowy również z władz uczelni. Wyżej kobity potrafią być jeszcze głupsze. Gdyby nie ryzyko zidentyfikowania, przytoczyłbym takie przykłady, że można by komedie kręcić. Często niestety te najbardziej naiwne są promowane przez profesorów i robią za ich marionetk
 9. Bo dają się nabrać na ciężką pracę w systemie, który tak naprawdę nie da im spodziewanych pieniędzy i prestiżu. Płacą znośne pieniądze za udawanie pracy naukowej i odnajdywanie się w układach i układzikach. Na palcach jednej ręki trędowatego można policzyć wyjątki.
 10. Nie napisałem, że masz tyle zarabiać by mieć kobietę. Napisałem, że tyle da ci spokój (o ile można mówić o czymś takim w wypadku kobiety). Co innego jak jesteś sam, co innego jak chcesz mieć bąbelki. Wyobrażam sobie, że można zarabiać 2tys. mając rodzinę ale nic nie robić by zwiększyć dochody to szaleństwo.
 11. Do małżeństwa to po obserwacjach moich kolegów najlepsze są nauczycielki instruktorki harcerstwa, byle bez odchył w stronę katolicyzmu. Zwykle to szare myszki. O jednym związku przynajmniej wiem, że jest im super, przynajmniej z tego co mówi mój dobry kolega ze studiów. Resztę znam z obserwacji. Oczywiście powinieneś odpowiednio zarabiać, ale na standardy szkoły jeśli potrafisz przynieść 6-7 tyś to powinieneś mieć spokój. Odradzam za to panie, które idą w karierę na uczelni. ps. romans z policjantką, polecam do związku na pewno nie.
 12. Naprawdę. Dziś kupiłem smalec. Niedźwiedzim czosnkiem. W składzie cukier. Chyba będzie trzeba zacząć samemu wszystko wytwarzać.
 13. https://pl.wikipedia.org/wiki/W_pogoni_za_szczęściem_(film_2006)
 14. Zależy co cię interesuje, obowiązkowo! Richard Feynman - Pan raczy żartować panie Feynman podejście od życia Dennis Rodman - Zły do szpiku kości biznes Henry Forda - Moje życie i dzieło rozrywkowo Jenna Jameson - Jak kochać się jak gwiazda porno.
 15. 1. Ubezpieczenie przysługuje ci też na okres zwolnienia lekarskiego, jeśli pójdziesz na nie po ustaniu stosunku pracy (nawet za porozumieniem stron) do 30 dni. Do tego dostaniesz zasiłek. Podobno nie ma zdrowych tylko nie zdiagnozowani bywają. Można się tak 6 miesięcy przebujać. 2. Z tego co kojarzę masz Fundację, doczytaj jak jest z zatrudnianiem zarządu i wolontariuszami. Kiedyś można było nie płacić większości ZUSu (podatek dochodowy normalnie) dla osób w zarządzie. A praca prezesa to nie musi być na cały etat. Kiedyś widziałem nawet umowę na 1/40 etatu, ale teraz to chyba nie p
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.