Skocz do zawartości

Co robić i jak się zachować?


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, thyr napisał(a):

co za duren nabral sie na jej wersje demo

1690905027_nte3xv_600.jpg

 

Co do głównego wątku. Ja bym siedział cicho, nie wpierdalał się w nie swoje sprawy, a jak cwaniara zacznie cię wciągać w to bagno, to choćby się waliło i paliło, idź w zaparte, że nic nie było. "NIGDY się nie przyznawaj" jak w Młodych Wilkach. Jest duża choć nie 100% szansa, że ta metoda zadziała. Patrz przykładowo ostatnia afera z panami K. i W. Szli w zaparte, palili głupa i kolejne ułaskawienie podpisane. Ucz się od najlepszych.

 

A jak Ci gula lata, boś się po 2 latach obudził i sumienie Cię gryzie, to wyłóż kilka stów i idź to wyrzygać terapeucie. Ale na pewno nie żonie, matce, kumplowi czy innym kochankom, bo kłapiąc na lewo i prawo, to tylko kwestia czasu, aż szambo wyyebie.

 

"Prawda nas ocali", to fajny frazes, ale to się tyczy tylko prawdy przed samym sobą. Miedzy ludźmi to już tak nie działa.

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 10:44, OGÓR napisał(a):

Może to ty idź do seminarium jak takim spowiednikiem dla zon swoich kumpli jesteś... 😁

Daj se spokój z bycia "zwierzycielem" - "przyjacielem"- dla wzgardzonych/niestabilnych MILF-ek.

 

 

Dzisiaj już to wiem, wtedy nie miałem pojęcia jakie mogą być kobiety, białorycerzyłem na grubo.

Jeszcze raz dzięki Pany za rady, będę obserwował co się będzie działo. 

 

PS żałuję, że tak późno trafiłem na to forum 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, maklas89 said:

Dzisiaj już to wiem, wtedy nie miałem pojęcia jakie mogą być kobiety, białorycerzyłem na grubo.

Jeszcze raz dzięki Pany za rady, będę obserwował co się będzie działo. 

 

PS żałuję, że tak późno trafiłem na to forum 😀

Stare przysłowie pszczół mówi "LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE" oraz "PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI - NIE JĘDZA MIODU, ONI Przeżuwają PSZCZOŁY"... 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „JAK ROBI PIESEK? JAK ROBI KOTEK? HAU! MIAAAU! AJAK ROBI KROWA? JANUSZ! JESZCZE RAZ WYJDZIESZ z KOLEGAMI το SIĘWYPROWADZASZ! MÓJ MĄI MĄDRY SYNEK...”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.